Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
To będzie bolało
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Drewniany kominek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2014, 18:03
proszę o tłumaczenie :)
Odpisz
3 kwietnia 2018, 23:19
@volf360: Kiedy on się nie rusza i masz cały czas we wszechświecie.
Odpisz
22 lutego 2016, 16:43
I tak nie trafisz.
Odpisz
4 kwietnia 2014, 19:37
Battlefield :33
Odpisz
5 kwietnia 2014, 23:24
Poprawka battlefield to np 2142 , może nawet BC2 to jest Battleshit i tyle
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:13
Swoje (debilne jak w sumie wszystkie) antyfanizmy zostaw dla siebie...
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:41
Hahaha Battlefield 2142 ??? Człowieku akurat ta część bf'a jest najmniej dopracowana ,popularna i dobra... Po za tym cała seria battlefield to cudo !!! Najlepsze gry (fps'sy) ever ;)
Odpisz
8 kwietnia 2014, 16:24
@TERMINATOR390: Myślisz że na przykład 1942 czy vietnam jest gorszy od nowego zabugowanego, lagującego i poprostu nie działającego Bf4?
Odpisz
8 kwietnia 2014, 16:43
Mi nie buguje, nie laguje i działa BF4
Odpisz
8 kwietnia 2014, 16:45
@as13zx: Ale niestety wystarczy poczytać forum czy coś już nawet net code kurde strzelam ze snajpy komuś w głowę i po minucie pada
Odpisz
8 kwietnia 2014, 16:52
Słaby komp/net.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 17:08
@as13zx: Nie. Słaba nie dokończona gra to już nie wina kompa/neta
Odpisz
8 kwietnia 2014, 17:53
Tak tak zwalaj na gre.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 18:32
Chodziło mu o BF :33,naprawde nie znasz tej części. :0
Odpisz
8 kwietnia 2014, 21:05
Sorry ale czy ja napisałem że BF4 jest lepszy od jakiejś innej części? Czytaj ze zrozumieniem i dopiero wtedy coś pisz.
Jak dla mnie wszystkie części BF'a w które grałem (1943, Vietnam, BF2, BFBC2, i BF3 ) są wyśmienite i każda ma swój odmienny charakter i styl dzięki czemu są ciekawe i grywalne.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 23:17
Battefield Maydan Edytion :-)
Odpisz
8 kwietnia 2014, 19:08
omg...mi jakoś bf 4 nie wejdzie (bo czekam na new kompa ) a nie wyzywam go od shitòw i badziew dla mnie ta gra jest epicka i na gry się nie zwala...nie lubie dzieci ktòre krytykują gry bo im nie działają..
Odpisz