Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar volf360

9 kwietnia 2014, 18:03

proszę o tłumaczenie :)

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2018, 23:19

@volf360: Kiedy on się nie rusza i masz cały czas we wszechświecie.

Avatar DESTROLLER

22 lutego 2016, 16:43

I tak nie trafisz.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 19:37

Battlefield :33

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2014, 23:24

Poprawka battlefield to np 2142 , może nawet BC2 to jest Battleshit i tyle

Avatar amekninja555

8 kwietnia 2014, 15:13

Swoje (debilne jak w sumie wszystkie) antyfanizmy zostaw dla siebie...

Avatar TERMINATOR390

8 kwietnia 2014, 15:41

Hahaha Battlefield 2142 ??? Człowieku akurat ta część bf'a jest najmniej dopracowana ,popularna i dobra... Po za tym cała seria battlefield to cudo !!! Najlepsze gry (fps'sy) ever ;)

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2014, 16:24

@TERMINATOR390: Myślisz że na przykład 1942 czy vietnam jest gorszy od nowego zabugowanego, lagującego i poprostu nie działającego Bf4?

Avatar as13zx

8 kwietnia 2014, 16:43

Mi nie buguje, nie laguje i działa BF4

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2014, 16:45

@as13zx: Ale niestety wystarczy poczytać forum czy coś już nawet net code kurde strzelam ze snajpy komuś w głowę i po minucie pada

Avatar as13zx

8 kwietnia 2014, 16:52

Słaby komp/net.

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2014, 17:08

@as13zx: Nie. Słaba nie dokończona gra to już nie wina kompa/neta

Avatar WarCraft

8 kwietnia 2014, 17:53

Tak tak zwalaj na gre.

Avatar krzyczek

8 kwietnia 2014, 18:32

Chodziło mu o BF :33,naprawde nie znasz tej części. :0

Avatar TERMINATOR390

8 kwietnia 2014, 21:05

Sorry ale czy ja napisałem że BF4 jest lepszy od jakiejś innej części? Czytaj ze zrozumieniem i dopiero wtedy coś pisz.
Jak dla mnie wszystkie części BF'a w które grałem (1943, Vietnam, BF2, BFBC2, i BF3 ) są wyśmienite i każda ma swój odmienny charakter i styl dzięki czemu są ciekawe i grywalne.

Avatar boxhed2

8 kwietnia 2014, 23:17

Battefield Maydan Edytion :-)

Avatar baretos

8 kwietnia 2014, 19:08

omg...mi jakoś bf 4 nie wejdzie (bo czekam na new kompa ) a nie wyzywam go od shitòw i badziew dla mnie ta gra jest epicka i na gry się nie zwala...nie lubie dzieci ktòre krytykują gry bo im nie działają..

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Płać pan

To będzie bolało

Totalnie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Drewniany kominek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka