Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tymi się chodzi
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 lutego 2022, 20:35
Czy tylko mi na YT na telefonie filmy odpalają sie w "wyższa jakość obrazu 144p" mimo że mam dosyć taki telefon i dobrego neta? Najbardziej wkurzające jest zmienianie rozdzielczości za każdym razem
Odpisz
27 lutego 2022, 20:40
@hardkor968: U mnie np, jak odpale filmik, to muszę zmieniać rozdzielczość, bo inaczej, całość jest zamknięta w kwadracie, a wszystko poza, jest czarne
Odpisz
27 lutego 2022, 20:41
@hardkor968: W ustawieniach musisz zmienić. "Jakość dla dane mobilne" i zień ze standardowe na wyższe albo maksymalne....
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2022, 20:47
@Mikrus19: Mam taką opcje i od początku wprowadzenia tej funkcji ustawione tak
W domu mam wi-fi i nie ma najmniejszego problemu w 720p na telefonie a mimo to zawsze odpali sie w 144p (na automatycznej tak samo)
Odpisz
28 lutego 2022, 11:51
@hardkor968: Jak wszedłeś w te ustawienia? Mając włączony filmik?
Odpisz
28 lutego 2022, 16:41
@Mikrus19: Ikona kanału-ustawienia-preferencje dotyczące jakości filmu
Odpisz
2 marca 2022, 18:26
@hardkor968: No to nie wiem....
Odpisz
26 lutego 2022, 18:24
chodzi o rozdzielczości gdyby ktoś nie rozumiał
Odpisz
27 lutego 2022, 14:22
@Bartolinise: no shit sherlock
Odpisz
27 lutego 2022, 20:03
@Schabowy_nie_mielony:
Odpisz
27 lutego 2022, 22:06
@AlPoziomka:
Odpisz
27 lutego 2022, 20:05
Kiedy jesteś informatykiem:
Odpisz