Pozytywny akcent, żebyście się choć chwilę uśmiechali <3
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Przyszłość jest piękna
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2022, 11:42
Awwww, tak uroczo i słodko. Dziękuję za umilenie mi poranka w tych trudnych czasach.
Odpisz
28 lutego 2022, 10:44
Dzięki opie. Nie jestem miłośnikiem kotów, ale ten łapiący cień zrobił mi dzień
Odpisz
28 lutego 2022, 08:32
Nie dajcie się zwieść to krwiożercze bestie
Odpisz
26 lutego 2022, 21:45
hot
Odpisz
27 lutego 2022, 12:10
@Quackmore: zoofil jestes normalnie
Odpisz
26 lutego 2022, 23:24
ja się cały czas uśmiecham,nie mogę tego kontrolować, lekarz może potwierdzić
Odpisz
26 lutego 2022, 23:42
@IICJII: Ja mam podobnie, często gdy mi smutno, mam uśmiech na mordzie ._.
Odpisz
26 lutego 2022, 23:43
@MatkaBoskaSowiecka:
Odpisz
26 lutego 2022, 23:41
UwU
Odpisz
26 lutego 2022, 21:52
Nie chcę się śmiać
Odpisz
26 lutego 2022, 21:45
Nie ma śmiechu
Tylko wieczna cierpienie
Odpisz
26 lutego 2022, 21:46
@Bright32: życie jejowego trolla
Odpisz
26 lutego 2022, 21:50
@Bright32: 1) Wyjdź z piwnicy
Odpisz
26 lutego 2022, 21:49
Dzięki opie za najwspanialsze 2 minuty i 13 sekund mojego życia
Odpisz
26 lutego 2022, 21:48
dzięki, nie pomogło
Odpisz