Co prawda to nie okno, ale aż żal mu powiedzieć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Cel namierzony
Mało znany szczegół
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2014, 22:51
LUDZIE! TO JEST SMUTNE, A NIE SMIESZNE!
Odpisz
6 kwietnia 2014, 12:48
Nienawidze takich obrazków gdzie inni mają się śmiać z chorych zwierząt. Takim co się z tego śmieją życzę tego samego >.<
Odpisz
6 kwietnia 2014, 12:58
@olaya1: Masz świętą racje :.)
Odpisz
6 kwietnia 2014, 17:22
@olaya1: Dziwne jest tylko to, że w tym kraju chorzy ludzie często są powodem do żartów zamiast być tolerowani
Odpisz
6 kwietnia 2014, 19:32
@olaya1: Przyznaj się. Gdyby to był obrazek z człowiekiem to byś się śmiała.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 11:57
Rozbawiło mnie to, ale prawda, nie powinno się z tego śmiać xD
Odpisz
6 kwietnia 2014, 10:42
To nie jest śmieszne.
1/5
Odpisz
6 kwietnia 2014, 11:02
@koskoskos: To jest głupie nie śmieszne.
Odpisz