Niemniej to świetne produkcje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
Należy się za piękne oczy
Dobrze czasem się oderwać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2022, 16:39
Brakuje Pingu.
Odpisz
7 lutego 2024, 16:27
i Spongeboba
Odpisz
5 marca 2022, 09:29
Czterech jeźdźców " A ty boomerze wciąż twierdzisz że nowoczesne kreskówki są gorsze od starych?"
Odpisz
1 lipca 2022, 23:05
Totalna Porażka jest przecież w cholerę stara
Odpisz
2 marca 2022, 16:25
Ale wiesz, że spongebob deklasuje to towarzystwo?
Odpisz
5 marca 2022, 08:41
@KufelMleka: Niby kiedy?
Odpisz
5 marca 2022, 11:25
W bardzo wielu momentach, gdy bohaterom dzieje się obrazowa krzywda. Szczególnie we nowszych odcinkach.
Odpisz
26 marca 2022, 16:10
@KufelMleka: Tak tylko zostawię...
Odpisz
26 marca 2022, 16:11
@KufelMleka:
Odpisz
26 marca 2022, 16:11
@KufelMleka:
Odpisz
26 marca 2022, 16:27
Touche, ale...
Odpisz
26 marca 2022, 16:28
Odpisz
26 marca 2022, 16:30
Odpisz
29 marca 2022, 21:47
@KufelMleka:
Odpisz
29 marca 2022, 21:47
@KufelMleka:
Odpisz
29 marca 2022, 21:48
@KufelMleka:
Odpisz
3 marca 2022, 22:58
Znam tylko wodogrzmoty, to chyba źle
Odpisz
3 marca 2022, 23:14
@malinowy_kot: nawet bardzo, wiele tracisz, oj wiele
Odpisz
3 marca 2022, 23:17
@audio: Bycie starym boli
Odpisz
3 marca 2022, 23:29
@malinowy_kot: to znaczy jak starym
Odpisz
5 marca 2022, 00:17
@audio: 25+
Odpisz
10 marca 2022, 17:41
@malinowy_kot: Jesteś oficjalnie najstarszym użytkownikiem jakiego znam.
Odpisz
11 marca 2022, 12:49
@kajba: Miło mi, tak sądzę.
Na pewno znajdą się jeszcze starsi
Odpisz
11 marca 2022, 14:35
@malinowy_kot: Na pewno się znajdą, ale ich nie znam.
Odpisz
6 marca 2022, 15:31
Do tytułu
Ponieważ są to świetnie bajki według mnie najlepsza jest pora na przygodę
Odpisz
10 marca 2022, 17:40
Admin zmienił tytuł
Odpisz
3 marca 2022, 19:35
happy tree friends ♥♥♥
Odpisz
3 marca 2022, 22:14
@Maly_KSIAZE: o boże pamiętam to xd
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2022, 23:47
@Maly_KSIAZE: Ja jestem pewny że 1 raz widziałem to mając 5-6 lat kiedy oglądałem telewizje. Rok koło 2002-2003. Nie mam pojęcia na jakim kanale ale pamiętam że były to 3 epizody: kiedy lumpy odciął sobie nie tą noge, coś z tym ojcem i synem pop i cub że młody miał gwoździe wbite i coś z językiem i kotem
Ciekawi mnie jaki kanał puścił to w telewizji
Odpisz
4 marca 2022, 15:24
@hardkor968: pamiętam jak byłem mały (chyba 4-5 lat) i włączyłem filmik z tym kotem i on rzucił swoje oko na drzewo i próbował je wydostać (tak to pamiętam)
Odpisz
4 marca 2022, 13:18
To ja jestem tak stary że nie oglądałem nic z tego bo był zwykły telewizor na antenę a te wypasione kanały mieli najbogatsi
Odpisz
3 marca 2022, 22:52
Pamiętam że jak byłem mały to oglądałem wszystkie bajki z tego mema które leciały na Cartoon Network (czyli wszystkie poza Gravity Falls). W sumie moi rodzice ich nie lubili ale nie przeszkadzało im że ja je oglądam. No przynajmniej w przypadku Zwyczajnego Serialu i Pory na Przygodę. Z Totalną Porażką było troszkę gorzej. Ja ją uwielbiałem ale to ona była powodem dla którego mama i tata zabronili mi całkiem oglądania Cartoon Network. To było po tym jak zobaczyli scenę z wymiotującym Owenem w drugim sezonie.
Odpisz
4 marca 2022, 10:27
@Shpaygersharen: ja nadal nie wiem jak to u mnie w domu przechodziło, a oglądałem wszystkie odcinki jak leci
Odpisz
3 marca 2022, 23:17
TD nie wymaga komentarza, w Wodogrzmotach chodzi prawdopodobnie o kilka finałowych scen, ale co się działo w pozostałych dwóch to nie mam pojęcia.
Odpisz
4 marca 2022, 08:08
@centaurzpodlasia: W Regular Show jest na przykład scena w której policja ostrzelała kogoś prawdziwą bronią palną. Mogli sobie na to pozwolić bo ta postać była animatronikiem, więc nie było krwi itd.
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2022, 23:44
"Bez odrobiny bólu nie ma miliona ciulu"
Pamiętam do dziś z końcówki totalnej porażki w trasie
Odpisz
3 marca 2022, 20:32
Akurat do Wodogrzmotów nie widzę problemu
Odpisz
3 marca 2022, 22:13
ja też
Odpisz
3 marca 2022, 21:47
chojrak
Odpisz
3 marca 2022, 20:03
O jejku pamiętam pora na przygodę godzina 20 10 oglądałem kiedy byłem młodszy i z tego co pamiętam niebyło tam nic złego
Odpisz
3 marca 2022, 20:11
@Kamoze: a może nie rozumiałeś złych rzeczy?
Odpisz
3 marca 2022, 21:39
@Borkacz: być może pamiętam taki jeden odcinek w którym była chyba apokalipsa o wtedy było przedstawienie reakcje ludzi i ten odcinek był dziwny albo gdzie taki jeden koleś z cytryną zamiast łba pożarł drugiego
Odpisz
3 marca 2022, 21:22
Zwyczajny serial był po 22 więc nie dla dzieci a młodzieży lub nawet dorosłych
Odpisz
3 marca 2022, 20:37
Stacje telewizyjne i Youtube : O rysowana animacja , to na pewno jest dla dzieci.
Odpisz