Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chenderella

4 marca 2022, 12:12

To że nie masz przyjaciół i nikt cię nie podrywa, to nie wina tego, że masz dziewczynę. Ona nie ma z tym nic wspólnego (chyba, że jest bardzo toksyczna) i to z Tobą jest problem, a nie z tym, że akurat ona Ciebie chciała

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2022, 10:13

@Chenderella: Jak będzie nosił obrączkę to od razu zaczną z nim flirtować.

Avatar Chenderella

8 marca 2022, 15:02

musiałby najpierw wychodzić z domu

Avatar polska_cebulka

3 marca 2022, 18:09

To wy w końcu chcecie mieć tą dziewczynę czy nie jejaki

Avatar IICJII

3 marca 2022, 18:25

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2022, 18:49

@polska_cebulka: Hak można mieć coś co nie istnieje?

Avatar Czad99

4 marca 2022, 12:06

@polska_cebulka: Bilans zysków i strat jest ujemny, więc się nie opłaca. Poza tym w miarę dobrze mi w samotności.

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2022, 12:55

@polska_cebulka: Są dwa typy jejaków.
Pierwsi mają dość samotności i od tygodni, miesięcy, a nawet lat szukają swojej drugiej połowy.
Drudzy natomiast mają wyj...ne w miłość i lepiej im się żyje samym + wolą granie z ziomkami niż oglądanie komedii romantycznych (taki przykład) z drugą połową.
Ja jestem tym drugim.

Avatar nwmjakomdacnazwexd

4 marca 2022, 13:25

jest jeszcze Tymek i Sowiecka

Avatar Kaowru

4 marca 2022, 14:39

@polska_cebulka: Ja chcę.

Avatar doktorplaga2255

4 marca 2022, 15:01

@Czad99: Wszystko zależy jaką będziesz miał dziewczynę a jak ci jest dobrze samemu to nie trzeba mieć dziewczyny

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2022, 10:11

Avatar kola3492

3 marca 2022, 19:45

Tak teraz paczę, to są chyba pady od xbox'a 360, więc całkiem możliwe że to zdjęcie ma ponad 15 lat

Avatar
bylojuz12

3 marca 2022, 20:00

@kola3492: Konsola jednakże była oficjalnie sprzedawana jeszcze przez wiele lat. Zwróć uwagę, że na stoliku tablet i telefon dotykowy, w tamtych czasach te urządzenia dopiero zaczynały być sprzedawane na szerszą skalę. No i też obrazek może być spotkaniem po latach/ graniem na konsoli z dzieciństwa lub też do zdjęcia wzięto pierwsze, lepsze pady.

komentarz obrazkowy

Avatar kola3492

3 marca 2022, 20:08

możliwe, a jeśli chodzi o ten telefon na stole to jest to iPhone 5 lub 6, które miały premierę niemal 10 lat temu

Avatar Kaowru

4 marca 2022, 14:40

@kola3492: to teraz jest jakiś nowszy?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fergus

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nieuczciwa ocena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka