Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2022, 12:12
To że nie masz przyjaciół i nikt cię nie podrywa, to nie wina tego, że masz dziewczynę. Ona nie ma z tym nic wspólnego (chyba, że jest bardzo toksyczna) i to z Tobą jest problem, a nie z tym, że akurat ona Ciebie chciała
Odpisz
8 marca 2022, 10:13
@Chenderella: Jak będzie nosił obrączkę to od razu zaczną z nim flirtować.
Odpisz
8 marca 2022, 15:02
musiałby najpierw wychodzić z domu
Odpisz
3 marca 2022, 18:09
To wy w końcu chcecie mieć tą dziewczynę czy nie jejaki
Odpisz
3 marca 2022, 18:25
@polska_cebulka:
Odpisz
3 marca 2022, 18:49
@polska_cebulka: Hak można mieć coś co nie istnieje?
Odpisz
4 marca 2022, 12:06
@polska_cebulka: Bilans zysków i strat jest ujemny, więc się nie opłaca. Poza tym w miarę dobrze mi w samotności.
Odpisz
4 marca 2022, 12:55
@polska_cebulka: Są dwa typy jejaków.
Pierwsi mają dość samotności i od tygodni, miesięcy, a nawet lat szukają swojej drugiej połowy.
Drudzy natomiast mają wyj...ne w miłość i lepiej im się żyje samym + wolą granie z ziomkami niż oglądanie komedii romantycznych (taki przykład) z drugą połową.
Ja jestem tym drugim.
Odpisz
4 marca 2022, 13:25
jest jeszcze Tymek i Sowiecka
Odpisz
4 marca 2022, 14:39
@polska_cebulka: Ja chcę.
Odpisz
4 marca 2022, 15:01
@Czad99: Wszystko zależy jaką będziesz miał dziewczynę a jak ci jest dobrze samemu to nie trzeba mieć dziewczyny
Odpisz
8 marca 2022, 10:11
@polska_cebulka: Tak.
Odpisz
3 marca 2022, 19:45
Tak teraz paczę, to są chyba pady od xbox'a 360, więc całkiem możliwe że to zdjęcie ma ponad 15 lat
Odpisz
3 marca 2022, 20:00
@kola3492: Konsola jednakże była oficjalnie sprzedawana jeszcze przez wiele lat. Zwróć uwagę, że na stoliku tablet i telefon dotykowy, w tamtych czasach te urządzenia dopiero zaczynały być sprzedawane na szerszą skalę. No i też obrazek może być spotkaniem po latach/ graniem na konsoli z dzieciństwa lub też do zdjęcia wzięto pierwsze, lepsze pady.
Odpisz
3 marca 2022, 20:08
możliwe, a jeśli chodzi o ten telefon na stole to jest to iPhone 5 lub 6, które miały premierę niemal 10 lat temu
Odpisz
4 marca 2022, 14:40
@kola3492: to teraz jest jakiś nowszy?
Odpisz