Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2022, 18:55
Eight
Odpisz
8 marca 2022, 09:19
Ale sprytnie zrobione lokowanie produktu :)
Odpisz
5 marca 2022, 10:48
:D
Odpisz
5 marca 2022, 08:15
Nie jestem Anglikiem a mam zwyczaj picia herbaty o godzinie 16:00 albo 17:00
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2022, 07:15
Prawdopodobnie wywołam wojnę, ale kawusia time, a brytyjczycy (specjalnie z małej) to ebane five-o'clocki.
Odpisz
5 marca 2022, 06:27
Do 17 to ja potrafię z 6 herbat wypić
Odpisz
4 marca 2022, 23:00
Odpisz
4 marca 2022, 22:01
Bo'oh o' wa'er
Śmiej się
Odpisz
4 marca 2022, 21:59
wholsome imo
Odpisz
4 marca 2022, 21:32
Chętnie, czemu by nie
Odpisz
4 marca 2022, 18:39
Bry'yjczycy
Odpisz
4 marca 2022, 11:27
Kiedyś czytałem, że elektrownie są przygotowane na nagły wzrost zużycia energii spowodowane włączaniem się czajników.
Odpisz
4 marca 2022, 14:22
koło mnie dosłownie za górą jest elektrownia szczytowo-pompowa Żar polegajaca na tym że pompują ogromne ilości wody do zbiornika na szczycie gory kiedy jest nadmiar energii i spuszczają ją przez turbiny kiedy brakuje prądu.
Odpisz
4 marca 2022, 08:10
ja kilka razy dziennie:
Odpisz
4 marca 2022, 13:02
@Kaowru: Ja kilkanaście razy dziennie:
Odpisz
4 marca 2022, 14:18
@TrueStoryGuy: ja piję 0,5 albo 0,8 na raz.
Odpisz
4 marca 2022, 08:48
It' fav'o'clock willaenjowimetasplendedteeeeea?
Odpisz
4 marca 2022, 08:06
Herbata jest bazowana
Odpisz
4 marca 2022, 08:07
Cukier w herbacie bardziej
Odpisz
4 marca 2022, 08:08
@AgnieszkaKielbasowska228: ja używam miodu, ale cukier baza
Odpisz
4 marca 2022, 08:10
@AgnieszkaKielbasowska228: słodka herbata nie dobra.
chyba że z goździkami, imbirem i miodem.
Odpisz