Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ExtraDip

10 marca 2022, 18:55

Eight

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2022, 09:19

Ale sprytnie zrobione lokowanie produktu :)

Avatar TheBritishTea

5 marca 2022, 10:48

:D

Avatar Jadeja

5 marca 2022, 08:15

Nie jestem Anglikiem a mam zwyczaj picia herbaty o godzinie 16:00 albo 17:00

Avatar bartton

Edytowano - 5 marca 2022, 07:15

Prawdopodobnie wywołam wojnę, ale kawusia time, a brytyjczycy (specjalnie z małej) to ebane five-o'clocki.

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2022, 06:27

Do 17 to ja potrafię z 6 herbat wypić

Avatar centaurzpodlasia

4 marca 2022, 23:00

Avatar GigannPlus

4 marca 2022, 22:01

Bo'oh o' wa'er

Śmiej się

Avatar Spider007

4 marca 2022, 21:59

wholsome imo

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

4 marca 2022, 21:32

Chętnie, czemu by nie

Avatar Schabowy_nie_mielony

4 marca 2022, 18:39

Bry'yjczycy

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2022, 11:27

Kiedyś czytałem, że elektrownie są przygotowane na nagły wzrost zużycia energii spowodowane włączaniem się czajników.

Avatar Kaowru

4 marca 2022, 14:22

koło mnie dosłownie za górą jest elektrownia szczytowo-pompowa Żar polegajaca na tym że pompują ogromne ilości wody do zbiornika na szczycie gory kiedy jest nadmiar energii i spuszczają ją przez turbiny kiedy brakuje prądu.

Avatar Kaowru

4 marca 2022, 08:10

ja kilka razy dziennie:

Avatar TrueStoryGuy

4 marca 2022, 13:02

@Kaowru: Ja kilkanaście razy dziennie:

Avatar Kaowru

4 marca 2022, 14:18

@TrueStoryGuy: ja piję 0,5 albo 0,8 na raz.

Avatar IkarAviator

4 marca 2022, 08:48

It' fav'o'clock willaenjowimetasplendedteeeeea?

Avatar
Hamczurk

4 marca 2022, 08:06

Herbata jest bazowana

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

4 marca 2022, 08:07

Cukier w herbacie bardziej

Avatar
Hamczurk

4 marca 2022, 08:08

@AgnieszkaKielbasowska228: ja używam miodu, ale cukier baza

Avatar Kaowru

4 marca 2022, 08:10

@AgnieszkaKielbasowska228: słodka herbata nie dobra.
chyba że z goździkami, imbirem i miodem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wiedeni
Dodane przez: wiedeni

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka