Wojna... wojna jednak trochę się zmienia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Należy się za piękne oczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2022, 22:32
Ciekawe kiedy zaczną używać pudeł
Odpisz
5 marca 2022, 17:13
@CzerwonyPoniacz: mgs5 rigcz
Odpisz
4 października 2022, 13:55
@CzerwonyPoniacz: jaka gra? Jaka gra?
Odpisz
4 października 2022, 18:28
@pawelec323232e2: metal gear solid 5: The Phantom Pain
Odpisz
5 marca 2022, 15:13
"Ty widzisz, Iwan, ty musisz wracać do domu. Bo jak cię zastrzelą z takiej giwery, to byłoby to gejowe."
Odpisz
5 marca 2022, 14:45
Tytuł wygrywa wszystko
Odpisz
4 marca 2022, 17:36
to raczej będzie normalne jak niektórzy żołnierze nosić będą przy sobie wizerunki ukochanych postaci fikcyjnych
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2022, 17:39
@Bartolinise: Ależ będzie wstydem zostać zabitym przez gościa w stroju Astolfo karabinem z naklejką Nezuko.
Odpisz
4 marca 2022, 17:42
@starmagedon: raczej nie będzie nikt aż taki dokładny w opisywaniu swoich działań, więc nie ma co się martwić tym problemem.
Odpisz
4 marca 2022, 18:06
@Bartolinise: Za mundurem panny sznurem, a w ogóle to do wojska nie biorą przegrywów z nadwagą.
Odpisz
4 marca 2022, 18:40
racja
Odpisz
4 marca 2022, 18:51
@starmagedon: Taki typ by się w słońcu spalił, albo od dotyku trawy zdech na śmierć zanim by cię zabił.
Odpisz
5 marca 2022, 11:18
@Bartolinise: to chyba trochę jak amerykańskie samoloty w II wojnie z kobiecymi imionami i namalowanymi kobietami to będą f35 z jakimiś anime babami
Odpisz
5 marca 2022, 11:22
@Bartolinise: Jakiś gość co będzie miał więcej kasy załatwi sobie kuloodporną zbroje wiedźmina jakiegoś cechu i będzie w tym gonił na lini frontu mówiąc "zabijam potwory"
Odpisz
5 marca 2022, 11:45
@starmagedon: tym astolfo będe ja
Odpisz
5 marca 2022, 13:49
usaf zabroniło tego typu dekoracje w 2006
Odpisz
5 marca 2022, 11:53
imo fajnie wygląda
Odpisz
5 marca 2022, 11:54
@nwmjakomdacnazwexd: A funkcjonalność bliska 0 (chyba, że jest się samobójcą.)
Odpisz
5 marca 2022, 12:36
@Kuman: Dokładnie
Odpisz
5 marca 2022, 12:38
Ja jakbym był snajperem to był pomalował broń na szaro, biało lub zielono, a nie, żeby mnie było widać z 6 kilometrów.
Odpisz
5 marca 2022, 13:33
@Kuman: i tak muszą mieć na sobie żółtą opaskę żeby nie mylić się z wrogiem.
Odpisz
5 marca 2022, 13:35
@lordbaysel: Ale jedna opaska to jeszcze mało widać, jak dodasz do tego różową broń to już bardziej.
Odpisz
5 marca 2022, 12:59
Będzie rozpraszać przeciwnika
Odpisz
5 marca 2022, 11:36
Na szczęście nierel
Odpisz
5 marca 2022, 11:35
A skąd wiesz zdjęcie jest czarnobiałe
Odpisz
5 marca 2022, 11:17
Skinki zamiast orderów? Dla mnie bomba
Odpisz
4 marca 2022, 17:38
To już jest III wojna światowa?
Odpisz
4 marca 2022, 17:47
z każdym dniem o dzień bliżej
Odpisz
5 marca 2022, 11:04
@DeMajkel: żeby tak nie było musielibyśmy się cofać w czasie
Odpisz
5 marca 2022, 11:15
w każdym bądź razie jak wybuchnie, to symbolicznym początkiem będzie inwazja na Ukrainę
Odpisz
5 marca 2022, 11:15
Skin
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2022, 19:59
Jaki fajny skin do snajperki
Odpisz
4 marca 2022, 18:19
ten watermark na karabinie z góry wygląda trochę jak skin, przynajmniej tak mi się wydawało za pierwszym razem
Odpisz
4 marca 2022, 18:08
Mówiłem że na czołgach bedzie takie malowanie kilka miesięcy temu
Odpisz
4 marca 2022, 17:50
Ten tytuł to jakaś herezja jest
Odpisz