Ja tam lubię herbatkę z cukrem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2022, 19:04
ja nie słodzę bo robię taką słabą że miałbym wodę z cukrem
Odpisz
31 marca 2022, 00:21
@gruby_wieprz: To ciekawe, ja robię taką jebichę że 5 łyżeczek nic by nie dało więc nie słodzę w ogóle
Odpisz
6 marca 2022, 20:55
Ja nie słodzę bo nie mogę, nie jesteśmy tacy sami
Odpisz
6 marca 2022, 17:14
Ja słodzę miodem, ale tylko owocowe herbatki, bo taka melisa albo zielona według mnie najlepiej smakują bez niczego.
Odpisz
6 marca 2022, 17:06
Ty nie pijesz herbaty z cukrem, bo chcesz być zdrowy
Ja nie piję herbaty z cukrem, bo lubię jej smak
Odpisz
6 marca 2022, 17:12
@Darwidx: +1
Odpisz
6 marca 2022, 16:51
A ja nie piję herbaty z cukrem bo smakuje jak gówno
Odpisz
5 marca 2022, 10:31
Ja nie pije z cukrem bo mi bardziej smakuje niesłodzona
Odpisz
5 marca 2022, 10:28
A ja piję herbatke z syropem owocowym
On jest zaj...ny cukrem, więc jest 2 w 1
Odpisz
5 marca 2022, 10:13
A ja tam pije herbatkę z denaturatem
Odpisz
5 marca 2022, 09:55
Ja nie pije herbaty z cukrem bo mi się nigdy nie chce mieszać... Tak jestem leniwy
Odpisz
5 marca 2022, 10:04
@panzlaikasy: same
Mi się nawet po ten cukier nie chce się sięgać, który gdy robię herbatę jest 20 cm od mojej ręki, też jestem leniwy
a poza tym bez cukru też jest dobra
Odpisz
5 marca 2022, 10:01
Mój stary nie pije herbaty z cukrem, ponieważ na studiach nie chciało się mu zejść na parter gdzie był sklep
Odpisz
5 marca 2022, 09:58
A ja pije herbatę z cukrem
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2022, 09:58
A ja piję cukier z herbatą bo mnie stać
Zarobiłam na wolnym rynku sprzedając paróweczki
Odpisz
5 marca 2022, 09:57
ja nie pije herbaty z cukrem bo bez lepsza
Odpisz