Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gruby_wieprz

5 marca 2022, 19:04

ja nie słodzę bo robię taką słabą że miałbym wodę z cukrem

Avatar Witciu

31 marca 2022, 00:21

@gruby_wieprz: To ciekawe, ja robię taką jebichę że 5 łyżeczek nic by nie dało więc nie słodzę w ogóle

Avatar Zpolskijestem0

6 marca 2022, 20:55

Ja nie słodzę bo nie mogę, nie jesteśmy tacy sami

Avatar DoraExplora

6 marca 2022, 17:14

Ja słodzę miodem, ale tylko owocowe herbatki, bo taka melisa albo zielona według mnie najlepiej smakują bez niczego.

Avatar Darwidx

6 marca 2022, 17:06

Ty nie pijesz herbaty z cukrem, bo chcesz być zdrowy
Ja nie piję herbaty z cukrem, bo lubię jej smak

Avatar pieselbialy

6 marca 2022, 17:12

@Darwidx: +1

Avatar Shpaygersharen

6 marca 2022, 16:51

A ja nie piję herbaty z cukrem bo smakuje jak gówno

Avatar Grzesiufloryda

5 marca 2022, 10:31

Ja nie pije z cukrem bo mi bardziej smakuje niesłodzona

Avatar DeMajkel

5 marca 2022, 10:28

A ja piję herbatke z syropem owocowym
On jest zaj...ny cukrem, więc jest 2 w 1

Avatar Talerz

5 marca 2022, 10:13

A ja tam pije herbatkę z denaturatem

Avatar panzlaikasy

5 marca 2022, 09:55

Ja nie pije herbaty z cukrem bo mi się nigdy nie chce mieszać... Tak jestem leniwy

Avatar piotrkacz

5 marca 2022, 10:04

@panzlaikasy: same
Mi się nawet po ten cukier nie chce się sięgać, który gdy robię herbatę jest 20 cm od mojej ręki, też jestem leniwy
a poza tym bez cukru też jest dobra

Avatar Bartolinise

5 marca 2022, 10:01

Mój stary nie pije herbaty z cukrem, ponieważ na studiach nie chciało się mu zejść na parter gdzie był sklep

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2022, 09:58

A ja pije herbatę z cukrem

Avatar darkisz_

Edytowano - 5 marca 2022, 09:58

A ja piję cukier z herbatą bo mnie stać
Zarobiłam na wolnym rynku sprzedając paróweczki

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2022, 09:57

ja nie pije herbaty z cukrem bo bez lepsza

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wiedeni
Dodane przez: wiedeni
Tagi: #herbata, #cukier

Należy się za piękne oczy

Nieuczciwa ocena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Totalnie

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka