Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wedkarz

7 marca 2022, 00:48

Ta winda to byl najlepszy easter egg jaki kiedykolwiek powstał w grze.. Tyle trzeba bylo sie natrudzic zeby wykonać te zadanie.. Zbieranie tych nieśmiertelnikow to bylo zloto

Avatar Domkri

8 marca 2022, 11:51

@Wedkarz: da się robić easter eggi w aktualnym stanie BF4?

Avatar Wedkarz

11 marca 2022, 00:56

@Domkri: tak

Avatar ioioio

7 marca 2022, 14:24

O co chodzi?

Avatar ioioio

7 marca 2022, 16:09

@ioioio: dobra nieważne XD

Avatar Shelbos2005

7 marca 2022, 07:37

Rel

Avatar audio

7 marca 2022, 00:24

Nostalgia tak mocno...

Avatar Domkri

Edytowano - 5 marca 2022, 22:04

Jak w temacie BFa jesteśmy,
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego w BF4 jakoś mi idzie a w 5tce przez godzinę zrobiłem tylko dwa fragi :/

Avatar Kemono16

5 marca 2022, 22:36

@Domkri: nwm, mam podobnie

Avatar Kuman

5 marca 2022, 22:46

@Domkri: Mam na odwrót.

Avatar piotrkacz

5 marca 2022, 23:28

@Domkri: ja mam podobnie w BF1, może nie mam 40 fragów (gram medykiem, ale zdaża mi się być w czołówce), gdy w BF5 w ogóle mi nie idzie

Avatar IICJII

5 marca 2022, 23:32

@Domkri: jeszcze nikt nie użył tylu nieznanych mi słów w jednym zdaniu

Avatar piotrkacz

Edytowano - 5 marca 2022, 23:33

@IICJII: frag - kill, zabójstwo
BF - Battlefield

Avatar IICJII

5 marca 2022, 23:36

@piotrkacz: ładnie dziękuję za wyjaśnienie

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 6 marca 2022, 01:27

@Domkri: Tymczasem ja grający w BattleFronta II gdzie fragów każdemu wchodzą setki na godzinę

komentarz obrazkowy

Avatar piotrkacz

Edytowano - 6 marca 2022, 08:01

@Towarzysz777: ja w cive po zrzuceniu atomówki na miasto z populacją na poziomie 30, zdobywam kiladziesiąt tysięcy killi
*Pathetic*

Avatar Towarzysz777

6 marca 2022, 08:12

Avatar
edek526

6 marca 2022, 19:44

@Domkri: bo gameplay w każdym BFie jest inny. BFa4 tryhardowałem tak, że każdy mecz to pierwsza trójka. BF1 szedł mi z początku źle. Przeszedłem do formy w BF1, wróciłem do czwórki i ch**nia.
Co zauważyłem - BF1 opierał się głównie o szturmy i ataki frontalne, natomiast czwórka zakładała o większą strategie i zajęcie odpowiedniej pozycji.

Avatar Sebzer

6 marca 2022, 11:10

Remember no ukrainian

Oh shit

Why why the elevator stopped

Suka blyet...

Avatar Kuman

5 marca 2022, 21:37

Zawsze przy wyjściu stało 4 typów z karabinami maszynowymi i rakietnicami.
Zdechłem w ten sposób chyba ze 40 razy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar toster77
Dodane przez: toster77

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ikony

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka