Ciekawe czy dalej w tej windzie siedzą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2022, 00:48
Ta winda to byl najlepszy easter egg jaki kiedykolwiek powstał w grze.. Tyle trzeba bylo sie natrudzic zeby wykonać te zadanie.. Zbieranie tych nieśmiertelnikow to bylo zloto
Odpisz
8 marca 2022, 11:51
@Wedkarz: da się robić easter eggi w aktualnym stanie BF4?
Odpisz
11 marca 2022, 00:56
@Domkri: tak
Odpisz
7 marca 2022, 14:24
O co chodzi?
Odpisz
7 marca 2022, 16:09
@ioioio: dobra nieważne XD
Odpisz
7 marca 2022, 07:37
Rel
Odpisz
7 marca 2022, 00:24
Nostalgia tak mocno...
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2022, 22:04
Jak w temacie BFa jesteśmy,
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego w BF4 jakoś mi idzie a w 5tce przez godzinę zrobiłem tylko dwa fragi :/
Odpisz
5 marca 2022, 22:36
@Domkri: nwm, mam podobnie
Odpisz
5 marca 2022, 22:46
@Domkri: Mam na odwrót.
Odpisz
5 marca 2022, 23:28
@Domkri: ja mam podobnie w BF1, może nie mam 40 fragów (gram medykiem, ale zdaża mi się być w czołówce), gdy w BF5 w ogóle mi nie idzie
Odpisz
5 marca 2022, 23:32
@Domkri: jeszcze nikt nie użył tylu nieznanych mi słów w jednym zdaniu
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2022, 23:33
@IICJII: frag - kill, zabójstwo
BF - Battlefield
Odpisz
5 marca 2022, 23:36
@piotrkacz: ładnie dziękuję za wyjaśnienie
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2022, 01:27
@Domkri: Tymczasem ja grający w BattleFronta II gdzie fragów każdemu wchodzą setki na godzinę
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2022, 08:01
@Towarzysz777: ja w cive po zrzuceniu atomówki na miasto z populacją na poziomie 30, zdobywam kiladziesiąt tysięcy killi
*Pathetic*
Odpisz
6 marca 2022, 08:12
@piotrkacz:
Odpisz
6 marca 2022, 19:44
@Domkri: bo gameplay w każdym BFie jest inny. BFa4 tryhardowałem tak, że każdy mecz to pierwsza trójka. BF1 szedł mi z początku źle. Przeszedłem do formy w BF1, wróciłem do czwórki i ch**nia.
Co zauważyłem - BF1 opierał się głównie o szturmy i ataki frontalne, natomiast czwórka zakładała o większą strategie i zajęcie odpowiedniej pozycji.
Odpisz
6 marca 2022, 11:10
Remember no ukrainian
Oh shit
Why why the elevator stopped
Suka blyet...
Odpisz
5 marca 2022, 21:37
Zawsze przy wyjściu stało 4 typów z karabinami maszynowymi i rakietnicami.
Zdechłem w ten sposób chyba ze 40 razy.
Odpisz