Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia, 22:53
mam 13 lat i to jest głębokie
Odpisz
16 maja 2016, 20:02
mam 14 lat i nie odwalam czegos takiego
Odpisz
20 stycznia 2019, 08:29
@MsCrazyAlex: hej
Odpisz
21 stycznia 2019, 09:36
już mam 16, za kilkanaście dni 17
Odpisz
27 kwietnia 2019, 22:31
@MsCrazyAlex: Miłego czekania na 18
Odpisz
5 listopada 2019, 23:08
@MsCrazyAlex: ziu
Odpisz
6 listopada 2019, 00:05
18 lat dopiero w lutym
Odpisz
21 października 2020, 21:40
@MsCrazyAlex: Heloł ther
Odpisz
Edytowano - 21 października 2020, 21:41
@DrogaMleczna: ale ze mnie stary koń.
Odpisz
19 września 2023, 07:04
@MsCrazyAlex: ok
Odpisz
17 sierpnia 2017, 11:33
Ja mam tak że jak chce to odpowiadam dobra jak nie chce mam go w d*pie
Odpisz
18 listopada 2016, 16:28
"[...], który odrobi mi pracę domową"
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:30
Tekst 14 latki: - Hej jestem w ciąży z twoim chłopakiem ! xD
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:31
komentarz w tym samym czasie ! XD
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:33
@pantadeusz1: xDD
Odpisz
8 kwietnia 2014, 17:38
U mnie w szkole jest taka 15 która w jest w ciąży. Albo po prostu tyje tylko na brzuchu :/
Odpisz
9 kwietnia 2014, 06:10
@AdiXiks: OMG :/
Odpisz
9 września 2015, 18:02
@AdiXiks: I jak, urodziła już? xD
Odpisz
8 kwietnia 2014, 17:46
To jest sprawa dla rodziców że pozwalają się szmacić tak małej dziewczynie.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 12:11
@Mnich1: Muszę wpisać ten czasownik do swojego Słownika Dynastii Mordologów! :O
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:49
Nie lubię takich obrazków. Szufladkują ludzi. Czy każda czternastolatka tak mówi? Przecież każdy ma inną psychikę , niektórzy szybciej dorastają od innych. Nie każdy musi w tym wieku traktować miłości w ten sposób. Może jestem dziwna ,ale nie znoszę uogólnień , ukazują wąski sposób patrzenia na świat.
Pozdrawia trzynastoletnia dziewczynka.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 19:54
Nie martw się.
Ludzie mimo że uważają że nastolatkowie są jak 5 letnie dzieci, to zachowują się tak samo/gorzej niż oni. ^^
Pozdrawiam gostek z Sosnowca. :D
Odpisz
9 kwietnia 2014, 11:50
Znalazłem osobę myślącą tak jak ja :D.
Myślę też że to nie zależy tylko od tego jak się wychowa dziecko czy coś takiego, ale też od tego jak ono myśli, bo przecież każdy myśli inaczej i robi coś innego.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2014, 15:36
Niepotrzebuje faceta. Potrzebuje poprawić Niemiecki ;_;
Odpisz
8 kwietnia 2014, 19:54
ich kan pomóc. xD
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:30
smutna prawda ...
Odpisz
8 kwietnia 2014, 14:38
''Potrzebuję faceta''? Chyba chłopca.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:22
@rakso132: chyba mózgu...
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:21
A wiecie ze 12 latki tak maja? Tego nie zmienicie.Wiem to jest totalnie głupie ale nie zmienicie....
Odpisz
8 kwietnia 2014, 14:47
To ma sens. Ja może jestem dość młody i mam dziewczynę ale tylko dlatego że czujemy coś do siebie, nie dlatego że chcemy być jacyś ekstra dorośli...
Odpisz
8 kwietnia 2014, 14:50
@AresXX22: PS: Oczekuje na fale "hejtów" od tych którzy nie zrozumieli mojego komentarza.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:20
@AresXX22: Spoko. ;)
Ty kretynie! Ty chuliganie! Jak śmiesz? Śmierdzisz kapustą!
Odpisz
8 kwietnia 2014, 13:47
Nie panie dorosły...Potrzebujesz to za***ać do pracy jutro
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:04
@Szymon123PL: Czemu trzymasz stronę tej idiotki?!?! ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2014, 18:23
@Szymon123PL: -To wstaw swój własny tekst obrażający tego użytkownika-
Odpisz
8 kwietnia 2014, 22:29
@amekninja555: Dlaczego pytasz?To wolny kraj i każdy ma prawo do związków. To, że według was "dorosłych" typowa 14 latka wygląda jak na zdjęciu to mit. Sam mam 14 lat i nie raz te 14 latki są mądrzejsze niż inni, pomimo tego, że są w jakiś związkach. Więc przepraszam was bardzo, ale czy każda 14-latka to od razu dziecko? Ci, którzy mają taki tok myślenia niech się zastanowią nad sobą.W końcu my uczymy się i nie raz potrafię udowodnić osobie dorosłej, że się myli prostymi argumentami. A 14 latka tym bardziej.Więc przestańcie traktować takie osoby jak dzieciaki. Ciekawe co powiecie jak te "dzieciaki" będą za***ać na waszą emeryturę.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 12:10
@Szymon123PL: Ale widać, że ta dziewczynka z obrazka szuka "faceta" tylko po to, by móc "udowodnić", że jest dorosła, coś typu "Cześć, jestem prawie dorosły, mam 12 lat.", a taka plaga wśród nastolatków szerzy się niemiłosiernie szybko...
A tak swoją drogą każdy jest dzieckiem, nie ważne, czy ma lat 90, 60, 30, 20 czy 5, każdy zawsze będzie dzieckiem...
Odpisz