Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

2 kwietnia, 22:53

mam 13 lat i to jest głębokie

Avatar MsCrazyAlex

16 maja 2016, 20:02

mam 14 lat i nie odwalam czegos takiego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar MsCrazyAlex

Edytowano - 21 października 2020, 21:41

@DrogaMleczna: ale ze mnie stary koń.

Avatar Klingon

19 września 2023, 07:04

Avatar roxy697

17 sierpnia 2017, 11:33

Ja mam tak że jak chce to odpowiadam dobra jak nie chce mam go w d*pie

Avatar ewelkapl

18 listopada 2016, 16:28

"[...], który odrobi mi pracę domową"

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2014, 15:30

Tekst 14 latki: - Hej jestem w ciąży z twoim chłopakiem ! xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2014, 06:10

@AdiXiks: OMG :/

Avatar
Konto usunięte

9 września 2015, 18:02

@AdiXiks: I jak, urodziła już? xD

Avatar Mnich1

8 kwietnia 2014, 17:46

To jest sprawa dla rodziców że pozwalają się szmacić tak małej dziewczynie.

Avatar amekninja555

9 kwietnia 2014, 12:11

@Mnich1: Muszę wpisać ten czasownik do swojego Słownika Dynastii Mordologów! :O

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2014, 15:49

Nie lubię takich obrazków. Szufladkują ludzi. Czy każda czternastolatka tak mówi? Przecież każdy ma inną psychikę , niektórzy szybciej dorastają od innych. Nie każdy musi w tym wieku traktować miłości w ten sposób. Może jestem dziwna ,ale nie znoszę uogólnień , ukazują wąski sposób patrzenia na świat.
Pozdrawia trzynastoletnia dziewczynka.

Avatar Psuja34

8 kwietnia 2014, 19:54

Nie martw się.
Ludzie mimo że uważają że nastolatkowie są jak 5 letnie dzieci, to zachowują się tak samo/gorzej niż oni. ^^

Pozdrawiam gostek z Sosnowca. :D

Avatar Filek

9 kwietnia 2014, 11:50

Znalazłem osobę myślącą tak jak ja :D.
Myślę też że to nie zależy tylko od tego jak się wychowa dziecko czy coś takiego, ale też od tego jak ono myśli, bo przecież każdy myśli inaczej i robi coś innego.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 kwietnia 2014, 15:36

Niepotrzebuje faceta. Potrzebuje poprawić Niemiecki ;_;

Avatar Psuja34

8 kwietnia 2014, 19:54

ich kan pomóc. xD

Avatar pantadeusz1

8 kwietnia 2014, 15:30

smutna prawda ...

Avatar rakso132

8 kwietnia 2014, 14:38

''Potrzebuję faceta''? Chyba chłopca.

Avatar Griszka

8 kwietnia 2014, 15:22

@rakso132: chyba mózgu...

Avatar Lord_Nailock

8 kwietnia 2014, 15:21

A wiecie ze 12 latki tak maja? Tego nie zmienicie.Wiem to jest totalnie głupie ale nie zmienicie....

Avatar AresXX22

8 kwietnia 2014, 14:47

To ma sens. Ja może jestem dość młody i mam dziewczynę ale tylko dlatego że czujemy coś do siebie, nie dlatego że chcemy być jacyś ekstra dorośli...

Avatar AresXX22

8 kwietnia 2014, 14:50

@AresXX22: PS: Oczekuje na fale "hejtów" od tych którzy nie zrozumieli mojego komentarza.

Avatar
Rudy_Kruliczek

8 kwietnia 2014, 15:20

@AresXX22: Spoko. ;)
Ty kretynie! Ty chuliganie! Jak śmiesz? Śmierdzisz kapustą!

Avatar Szymon123PL

8 kwietnia 2014, 13:47

Nie panie dorosły...Potrzebujesz to za***ać do pracy jutro

Avatar amekninja555

8 kwietnia 2014, 15:04

@Szymon123PL: Czemu trzymasz stronę tej idiotki?!?! ;-;

Avatar zatoka

8 kwietnia 2014, 18:23

@Szymon123PL: -To wstaw swój własny tekst obrażający tego użytkownika-

Avatar Szymon123PL

8 kwietnia 2014, 22:29

@amekninja555: Dlaczego pytasz?To wolny kraj i każdy ma prawo do związków. To, że według was "dorosłych" typowa 14 latka wygląda jak na zdjęciu to mit. Sam mam 14 lat i nie raz te 14 latki są mądrzejsze niż inni, pomimo tego, że są w jakiś związkach. Więc przepraszam was bardzo, ale czy każda 14-latka to od razu dziecko? Ci, którzy mają taki tok myślenia niech się zastanowią nad sobą.W końcu my uczymy się i nie raz potrafię udowodnić osobie dorosłej, że się myli prostymi argumentami. A 14 latka tym bardziej.Więc przestańcie traktować takie osoby jak dzieciaki. Ciekawe co powiecie jak te "dzieciaki" będą za***ać na waszą emeryturę.

Avatar amekninja555

9 kwietnia 2014, 12:10

@Szymon123PL: Ale widać, że ta dziewczynka z obrazka szuka "faceta" tylko po to, by móc "udowodnić", że jest dorosła, coś typu "Cześć, jestem prawie dorosły, mam 12 lat.", a taka plaga wśród nastolatków szerzy się niemiłosiernie szybko...

A tak swoją drogą każdy jest dzieckiem, nie ważne, czy ma lat 90, 60, 30, 20 czy 5, każdy zawsze będzie dzieckiem...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

Pozdrawiam świetliki

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To by wystarczyło

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka