Co powiedziała? O co chodziło? Coś odwalił? Jak wrażenia?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie znoszę kleszczy
Płać pan
Nie idź!
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 marca 2022, 07:40
Ja byłam raz w życiu u dyrki tylko dlatego, że jakiś typo chciał mnie zabić (typa też wezwali, ale musiałam z nimi siedzieć, bo tak) i mieli wyj...ne na to jak się czuję.
W sumie na tego typa też mieli
Odpisz
8 marca 2022, 19:01
@BardzoOryginalnaNazwa: U mnie to normalka
Odpisz
8 marca 2022, 19:02
Ja byłam wtedy w podbazie xD
Odpisz
8 marca 2022, 19:04
@BardzoOryginalnaNazwa: czekaj co
Jak kur** zabić
Odpisz
8 marca 2022, 19:14
Udusić mnie próbował
Prawie się udało, ale dyrka przyszła
Zaczął mnie dusić, bo stanęłam w obronie jakiegoś gościa + ten typo mnie nękał przez całą podbazę
Co ciekawe gościu którego ratowałam nazywał się M*rcin, ale to jako ciekawostka
Odpisz
8 marca 2022, 19:26
@BardzoOryginalnaNazwa: Można powiedzieć, że byliście równi wobec prawa xD
Odpisz
8 marca 2022, 20:17
@venomman: równie nic nieznaczący?
Odpisz
9 marca 2022, 11:50
@orzech39: No, szkoła ten jeden raz nauczyła życia
Odpisz
8 marca 2022, 19:07
Jabylem tylko u pedagoga raz ale u dyra nigdy
Odpisz