Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2016, 12:28
Widzę, że ktoś tu ma niewykonane misje u Wooziego, Zero, Jizzyego i Triady Czerwonego Smoka.
Odpisz
25 stycznia 2016, 22:08
Już zapomniałem jak jak to było na tej wieży(teraz gram w GTA v na konsoli)
Odpisz
21 grudnia 2014, 07:30
kod na spadochron mowili gracze GTA zawsze
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:48
ja miałem zabawe wtedy kiedy na to wchodziłem i bez spadochronu skakałem
Odpisz
7 maja 2014, 19:12
Ja stamtąd zawsze poduszkowcem zjeżdżałem i latałem :3
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:26
Nigdy nie skoczyłem stamtąd głównie dlatego że nigdy nie nosiłem ze sobą spadochronu gdy nie musiałem.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:41
Tam leży spadochron
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:42
Ja to chciałem napisać :D
Odpisz
9 kwietnia 2014, 15:35
a po co ci spadochron :D ? Bez niego też można skakać xD
Odpisz
9 kwietnia 2014, 19:14
coz nie zauwazylem go alo stalem na innym wiezowcu
Odpisz
9 kwietnia 2014, 20:08
nie potrzeba spadochronu, czasami występował bug, który sprawiał, że po uderzeniu w ziemię CJ wstawał, a pasek życia był wyczerpany i migał, tym samym Carl nie ginął w sytuacji w której musiał
Odpisz
10 kwietnia 2014, 16:09
@AlfonsoWizor: Ciekawe bugi :) Nic jednak nie pobije VC pod względem jakości i ilości bugów :D
Odpisz
15 kwietnia 2014, 18:16
@AlfonsoWizor: Ale można było przeżyć ten upadek "legalnie", zrób misje sanitariusza na full :)
Odpisz
7 maja 2014, 19:11
Tam się spawnuje spadochron ;p.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 20:29
GTA SA Rządzi!
Odpisz
9 kwietnia 2014, 12:13
na ten wieżowiec można było skuterem "wejść". Zawsze brałem motor wyczynowy, i "skakałem" po dachach.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 12:56
@wojtekvicta: ja wchodziłem drzwiami
Odpisz
9 kwietnia 2014, 13:20
@ziomek2009: Zwykle na wierzowce wchodzi się drzwiami ale jak kto woli ;)
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:36
@wojtekvicta: Poduszkowcem jest fajniej.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 15:14
@ziomek2009: Najfajniej ukraść helikopter i wylądować na dachu :D.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 16:08
@TheGreatcat: Ja próbowałem plecakiem odrzutowym ale niestety Jetpack nie doleci tak wysoko
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:33
Ja zawsze gdy grałem w GTA:VCS skakałem, a i tak udawało mi się przeżyć.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:05
ja wolałem polatać poduszkowcem
Odpisz
9 kwietnia 2014, 10:52
Ja zawsze skakałem...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...bez spadochronu.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 11:00
@ziomek2009: Jak zrobiłeś wsyztkie misje pogotowia, to i tak przeżyjesz :D
Odpisz
9 kwietnia 2014, 11:03
@MangoZyeb: no w sumie tak ale wiesz tylko raz przeszedłem całe gta SA a było to rok temu.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 11:04
@ziomek2009: Ja to zrobiłem 10 lat temu ;_; . Smutno mi.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 11:15
@MangoZyeb: To zacznijcie znowu przechodzić GTA od 1 ;p
Odpisz
9 kwietnia 2014, 11:17
@Nextt: Przeszedłem całe GTA 2, a pierwsze GTA odmawia posłuszeństwa na moim komputerze.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 12:53
@Nextt: ja zacząłem wczoraj bo gta 5 przeszedłem w zeszłym miesiąc. Oczywiście zawsze przechodzę na 100%
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2014, 12:55
@MangoZyeb: miałeś konsolę ???? Ps 2 lub Xbox ?
Odpisz
9 kwietnia 2014, 12:59
@ziomek2009: PS2 i nadal je mam :3
Odpisz
9 kwietnia 2014, 13:14
@MangoZyeb: czyli nie jestem jedyny ale gta SA nigdy na ps nie miałem tylko gta vcs i lcs no i rayman 2 revolution
Odpisz
9 kwietnia 2014, 11:50
Skoczylem nawet miśliwcem z gory
Odpisz
9 kwietnia 2014, 11:20
motyw przerabiany parę razy nawet widać po tym ,że znak wodny Jeja jest w 2 różnych miejscach.
Odpisz