Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jaccku321

18 grudnia 2016, 12:28

Widzę, że ktoś tu ma niewykonane misje u Wooziego, Zero, Jizzyego i Triady Czerwonego Smoka.

Avatar Mordur

25 stycznia 2016, 22:08

Już zapomniałem jak jak to było na tej wieży(teraz gram w GTA v na konsoli)

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2014, 07:30

kod na spadochron mowili gracze GTA zawsze

Avatar chaboyy_HD

10 kwietnia 2015, 17:48

ja miałem zabawe wtedy kiedy na to wchodziłem i bez spadochronu skakałem

Avatar przemek5104

7 maja 2014, 19:12

Ja stamtąd zawsze poduszkowcem zjeżdżałem i latałem :3

Avatar
heroes10

9 kwietnia 2014, 14:26

Nigdy nie skoczyłem stamtąd głównie dlatego że nigdy nie nosiłem ze sobą spadochronu gdy nie musiałem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar kubakk12

15 kwietnia 2014, 18:16

@AlfonsoWizor: Ale można było przeżyć ten upadek "legalnie", zrób misje sanitariusza na full :)

Avatar przemek5104

7 maja 2014, 19:11

Tam się spawnuje spadochron ;p.

Avatar DawidThePlayer

25 kwietnia 2014, 20:29

GTA SA Rządzi!

Avatar wojtekvicta

9 kwietnia 2014, 12:13

na ten wieżowiec można było skuterem "wejść". Zawsze brałem motor wyczynowy, i "skakałem" po dachach.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar TheGreatcat

9 kwietnia 2014, 15:14

@ziomek2009: Najfajniej ukraść helikopter i wylądować na dachu :D.

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2014, 16:08

@TheGreatcat: Ja próbowałem plecakiem odrzutowym ale niestety Jetpack nie doleci tak wysoko

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2014, 14:33

Ja zawsze gdy grałem w GTA:VCS skakałem, a i tak udawało mi się przeżyć.

Avatar qwertqwert

9 kwietnia 2014, 14:05

ja wolałem polatać poduszkowcem

Avatar ziomek2009

9 kwietnia 2014, 10:52

Ja zawsze skakałem...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...bez spadochronu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar MangoZyeb

9 kwietnia 2014, 12:59

@ziomek2009: PS2 i nadal je mam :3

Avatar ziomek2009

9 kwietnia 2014, 13:14

@MangoZyeb: czyli nie jestem jedyny ale gta SA nigdy na ps nie miałem tylko gta vcs i lcs no i rayman 2 revolution

Avatar PioTrek897

9 kwietnia 2014, 11:50

Skoczylem nawet miśliwcem z gory

Avatar Shihura

9 kwietnia 2014, 11:20

motyw przerabiany parę razy nawet widać po tym ,że znak wodny Jeja jest w 2 różnych miejscach.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka