Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lunkaa

13 lipca 2014, 19:40

Pierwsze słowo przeczytane ,,dzida na podłodze!dzida na podłodze'':_;

Avatar konstanty

7 kwietnia 2014, 18:08

Ona jest gejem, lubi chłopców :P

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2014, 19:30

@konstanty: Masz coś do homoseksualistów?!

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2014, 20:21

Jak większość Polaków zapewne.

Avatar bartek44449

7 kwietnia 2014, 20:27

...masz upośledzenie umysłowe?

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2014, 21:20

@bartek44449: Na razie u mnie nie stwierdzono, ale kto wie... Btw Czemu pytasz?

Avatar dupek120

8 kwietnia 2014, 12:13

tak mam :P

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2014, 16:40

@dupek120: Ciesze się.

Avatar fruszerka

7 kwietnia 2014, 17:14

Ludzie, którzy dręczą innych i daje im to satysfakcję, mają problem ze swoim deklem. Nigdy nie mogłam zrozumieć, jak można w taki sposób traktować drugiego człowieka, który najczęściej nic złego nie zrobił. Jak można się z cieszyć z czyjejś krzywdy?

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2014, 17:48

@fruszerka: Może pochodzi to z tego, że to czyni "fajnym". ;) Nie ma to jak być "fajnym" wśród reszty słabych debili.

Avatar fruszerka

7 kwietnia 2014, 19:16

Masz rację. Jeden debil stara się zaimponować drugiemu debilowi. W dodatku są to parszywe tchórze; tylko w grupie są tacy cwani.

Avatar maslo_maslane

7 kwietnia 2014, 20:36

@fruszerka: zależy o jakich debilach mówisz bo jeśli mówisz tych którzy imponują jacy są świetni i lepsi od każdego, a jak przyjdzie co do czego to uciekają to masz racje :p

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2014, 21:03

@fruszerka: Masz rację - dręczą kogoś głównie przed znajomymi, by im zaimponować. ;) Bez znajomych nie ma sensu.

Avatar maslo_maslane

7 kwietnia 2014, 17:13

widziałem ten odcinek :P 5/5

Avatar fruszerka

7 kwietnia 2014, 17:15

@maslo_maslane: Wszystkie ich odcinki są świetne. ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Nie idź!

Rel

Niezniszczalne

Były nóżki, nie ma nóżek

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka