Ludzie, którzy dręczą innych i daje im to satysfakcję, mają problem ze swoim deklem. Nigdy nie mogłam zrozumieć, jak można w taki sposób traktować drugiego człowieka, który najczęściej nic złego nie zrobił. Jak można się z cieszyć z czyjejś krzywdy?
@fruszerka: zależy o jakich debilach mówisz bo jeśli mówisz tych którzy imponują jacy są świetni i lepsi od każdego, a jak przyjdzie co do czego to uciekają to masz racje :p
Komentarze
Odśwież13 lipca 2014, 19:40
Pierwsze słowo przeczytane ,,dzida na podłodze!dzida na podłodze'':_;
Odpisz
7 kwietnia 2014, 18:08
Ona jest gejem, lubi chłopców :P
Odpisz
7 kwietnia 2014, 19:30
@konstanty: Masz coś do homoseksualistów?!
Odpisz
7 kwietnia 2014, 20:21
Jak większość Polaków zapewne.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 20:27
...masz upośledzenie umysłowe?
Odpisz
7 kwietnia 2014, 21:20
@bartek44449: Na razie u mnie nie stwierdzono, ale kto wie... Btw Czemu pytasz?
Odpisz
8 kwietnia 2014, 12:13
tak mam :P
Odpisz
8 kwietnia 2014, 16:40
@dupek120: Ciesze się.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 17:14
Ludzie, którzy dręczą innych i daje im to satysfakcję, mają problem ze swoim deklem. Nigdy nie mogłam zrozumieć, jak można w taki sposób traktować drugiego człowieka, który najczęściej nic złego nie zrobił. Jak można się z cieszyć z czyjejś krzywdy?
Odpisz
7 kwietnia 2014, 17:48
@fruszerka: Może pochodzi to z tego, że to czyni "fajnym". ;) Nie ma to jak być "fajnym" wśród reszty słabych debili.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 19:16
Masz rację. Jeden debil stara się zaimponować drugiemu debilowi. W dodatku są to parszywe tchórze; tylko w grupie są tacy cwani.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 20:36
@fruszerka: zależy o jakich debilach mówisz bo jeśli mówisz tych którzy imponują jacy są świetni i lepsi od każdego, a jak przyjdzie co do czego to uciekają to masz racje :p
Odpisz
7 kwietnia 2014, 21:03
@fruszerka: Masz rację - dręczą kogoś głównie przed znajomymi, by im zaimponować. ;) Bez znajomych nie ma sensu.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 17:13
widziałem ten odcinek :P 5/5
Odpisz
7 kwietnia 2014, 17:15
@maslo_maslane: Wszystkie ich odcinki są świetne. ;)
Odpisz