memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 marca 2022, 07:28
Gorsze są rzepiary
Odpisz
14 marca 2022, 07:07
No i zajebiscie bedzie można biegac
13 marca 2022, 23:26
przypominasz sobie że jesteś również alergikiem
13 marca 2022, 22:50
Przypominasz sobie że Zima się kończy
13 marca 2022, 20:15
rel
13 marca 2022, 19:51
I alergia
Edytowano - 10 marca 2022, 17:57
Kij w komary, alergia sienna wk...ia stokroć mocniej
Edytowano - 10 marca 2022, 18:58
@DeMajkel: Ciebie chyba nigdy komar nie uje*ał.
10 marca 2022, 19:05
@Anantashesha: oj nieraz byłem cały w komarzych bąblach. I wolę jak bąble swędzą, niż jak co 5 minut napady kichania, smarkania, wiercenia w nosie i łzawienia.
10 marca 2022, 19:07
@DeMajkel: Ciebie chyba nigdy komar nie UJE*AŁ. Najwyżej dziabnął.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 marca 2022, 07:28
Gorsze są rzepiary
Odpisz
14 marca 2022, 07:07
No i zajebiscie bedzie można biegac
Odpisz
13 marca 2022, 23:26
przypominasz sobie że jesteś również alergikiem
Odpisz
13 marca 2022, 22:50
Przypominasz sobie że Zima się kończy
Odpisz
13 marca 2022, 20:15
rel
Odpisz
13 marca 2022, 19:51
I alergia
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2022, 17:57
Kij w komary, alergia sienna wk...ia stokroć mocniej
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2022, 18:58
@DeMajkel: Ciebie chyba nigdy komar nie uje*ał.
Odpisz
10 marca 2022, 19:05
@Anantashesha: oj nieraz byłem cały w komarzych bąblach. I wolę jak bąble swędzą, niż jak co 5 minut napady kichania, smarkania, wiercenia w nosie i łzawienia.
Odpisz
10 marca 2022, 19:07
@DeMajkel: Ciebie chyba nigdy komar nie UJE*AŁ. Najwyżej dziabnął.
Odpisz