Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Nie idź!
Niegrzeczny Oskarek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2024, 20:17
REKLAMÓFEK
Odpisz
11 marca 2022, 20:42
Odpisz
11 marca 2022, 17:36
Jak tak teraz myślę, to chyba nie jadłam czipsów w takim wieku. Tylko na jakiś większych spotkaniach. Idk. U mnie w domu nigdy nie było nawyku podjadania. Jako dziecko jadłam 5 posiłków dziennie i tyle. Ani nie potrzebowałam więcej
Odpisz
11 marca 2022, 17:31
Nie rel, jak miałam 8 lat nie jadłam czpisów
Odpisz
11 marca 2022, 17:26
Tradycja
Odpisz
11 marca 2022, 17:20
rel
Odpisz
11 marca 2022, 17:09
Zawsze jak moja mama wraca z zakupów i pomagam jej z rozpakowywaniem to idę sobie dopiero wtedy gdy znajde coś, co mogła mi kupić (czekolada czy chipsy)
Odpisz
11 marca 2022, 17:10
@BardzoOryginalnaNazwa: Rel
Odpisz
11 marca 2022, 17:10
Tymczasem 18-letni ja nadal o to pyta.
Odpisz
11 marca 2022, 17:02
23 latni ja
Odpisz
11 marca 2022, 12:48
LER
Odpisz
11 marca 2022, 13:20
@Pacos: ŁUAMERLEN
Odpisz