Byłoby cudownie, gdyby superbohaterowie istnieli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Z klasą się trzeba urodzić
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 kwietnia 2018, 23:59
Nie ma zbyt wiele z bohaterstwa w byciu żołnierzem. Nie w dzisiejszych czasach. Odwaga? Często tak. Wytrwałość? Owszem. Umiejętności? Waleczność? Tak i tak.
Ale bohaterstwo? W niewielu przypadkach. Jest obecne, ale w niewielu. Zastrzelenie 19-latka trzymającego w dłoni AK-47 w Afganistanie, żeby nie zastrzelił cię on, a potem wejście do wioski pełnej ludzi bojących się ciebie tak samo jak tamtych Afgańczyków. Dlatego, że Wielka Ameryka kazała... Nie za bardzo bohaterskie. Nie mam nic do żołnierzy, no dobra może trochę. Ale teraz tylko dzielę się moim podejściem do faktów.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 17:01
oo postacie z marvel (znam marvel z marbel vs capcon 3 jakby co xd)
Odpisz
9 kwietnia 2014, 15:17
A wszystkie te wojny w krajach drugiego świata przez kogo? Przez pana Demokracji.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 10:23
czemu połączyli tam Marvela i DCsuperherous
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:48
Tam jest tylko Marvel.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:57
@Flyingseeker: a niecto masz racje przewidział mi się jeden bochater przepraszam D:
Odpisz
9 kwietnia 2014, 08:17
Demokracja?
Odpisz
9 kwietnia 2014, 07:42
Fanatyzm part w*** któryś tam.
Odpisz