Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Adix174

12 marca 2022, 20:59

Jeśli chcecie wiekszej pomocy ma być jak z litwą ,Rzeczpospolita Obojga Narodów!!!

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2022, 14:40

@Adix174: Z rozpędu można by zbudować imperium lechickie od razu.

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2022, 14:58

@Adix174: raczej takie działania nie mają sensu. Współcześnie aby jakieś Państwa się zjednoczyły musiało by to zachodzić stopniowo i przy zdecydowanym poparciu obu narodów.

Lepiej włączyć Ukrainę w obręb Grupy Wyszehradzkiej oraz konsultować działania na arenie międzynarodowej, głównie w ramach UE oraz NATO

Avatar Adix174

13 marca 2022, 15:02

niema natychmiastowego połączenia,niema natychmiastowej pomocy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 marca 2022, 15:16

@Adix174: jak ty to widzisz, że nagle Ukraina staje się częścią Polski xD
Przecież trzeba zorganizować administracje, konstrukcje, wszystko dostosować do odmienności Ukrainy, być gotowym na wojnę z Rosją, zapanować nad sytuacją na Ukrainie, zrównać poziom życia itd.

Chłopie, to nie średniowiecze, że sobie chłop od chłopa mówi "dawaj unię" i resztę się rozwiązywało a międzyczasie, bo wtedy wszystko było o wiele gorzej zbiurokratyzowane i zorganizowane, społeczeństwo zdecydowanie gorzej rozwinięte itd.

Przy okazji włączenie Ukrainy przymusowo, pod presją wiązało by się z niechęcią Ukraińców, a to samo w sobie już sprawiło by, że ta unia nam się nie opłaca, skoro w praktyce okupujemy ten kraj, a nie jest on razem z nami z własnej woli

Avatar Adix174

13 marca 2022, 15:36

to dziwne że myślisz że ja to na poważnie mówie

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2022, 16:56

@Adix174: czasem ciężko stwierdzić, czy ktoś trolluje, czy ma takie poglądy. W końcu żyjemy w 21 wieku

Avatar Erazael

14 marca 2022, 08:02

@Adix174: Królestwo Polskie

Avatar Racibor

13 marca 2022, 15:52

no i co? że niby mamy się za nich napi...alać?

Avatar
bylojuz12

12 marca 2022, 13:17

Świetna kalkulacja

Avatar ZSRRBall

12 marca 2022, 13:23

Według danych szacunkowych Stowarzyszenia Wspólnota Polska poza terytorium Polski mieszka do 21 milionów Polaków i osób pochodzenia polskiego.
Polacy i Ukraińcy nie żyją tylko w swoich krajach, tak jak wszytskie inne narody

Avatar
bylojuz12

12 marca 2022, 13:28

@ZSRRBall: Jak o to chodziło, to ok.

Avatar Nanook

Edytowano - 12 marca 2022, 14:15

Jak już przywracamy Rzeczpospolitą Trojga Narodów, to dodaj jeszcze do tego 9 milionów Białorusinów. 81 milionów Ukraińców i Polaków + 9 milionów Białorusinów i mamy 90 milionów osób.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 marca 2022, 14:54

@ZSRRBall: samych Polaków jest 60-80 mln, Ukraińców drugie tyle
Jeżeli mamy na myśli na świecie, a nie w krajach, bo w krajach ok. 80 mln razem

Avatar IkarAviator

Edytowano - 13 marca 2022, 14:54

Poland has send request to Lithuana to join the party

Avatar OwOcomedy

12 marca 2022, 15:09

Mmmm Kaliningrad

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2022, 13:31

Nie no jest Trójkąt Lubelski, takie rozszerzenie i kontynuacja unii lubelskiej.

Avatar ptasznik5

12 marca 2022, 13:29

Polecam się zapoznać z tak zwanym "Trójkątem Lubelskim"

Avatar Matrix312

Edytowano - 12 marca 2022, 13:16

Ukraina ma 43,5 mln mieszkańców, a Polska 37 z kawałkiem to razem 81 mln

Jestem ciekaw gdzie jest 9 milionów ludzi

Avatar Kogucikoo

12 marca 2022, 13:19

@Matrix312: Patrz: Ameryka, Niemcy, Wielka Brytania, etc.

Avatar GhostP_

12 marca 2022, 13:21

@Kogucikoo: cały świat polacy są dosłownie wszędzie bo nas kiedyś wysrało

Avatar Matrix312

Edytowano - 12 marca 2022, 13:24

@Kogucikoo: Polonii na całym świecie jest 10 mln, jakby dodać Polonię to jest 90 mln ludzi

Avatar rumcajschr

12 marca 2022, 13:21

Avatar Ignisus

12 marca 2022, 13:17

- Gitanas, sprawa jest...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie po oczach

To się nie może nie udać

Chciał tylko pomóc

Równi i równiejsi

Nie zadzieraj z bobrami

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka