Największe kłamstwo dzisiejszych czasów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2014, 11:28
może prawda. Ale liczy się to ile pieniędzy, bo raczej 3tys to nie będzie.
Odpisz
12 stycznia 2018, 19:40
@Filek: Liczy się w ogóle czy się będzie mieć pracę x'D
Odpisz
23 października 2015, 19:45
:(czyli na odwrót) wósazc hcyzsjeisizd owtsmałk ezskęiwjaN To znaczy cała prawda
Odpisz
8 kwietnia 2014, 22:23
Oto prawdziwy wykres:
Znajomości→dobra praca→dużo pieniędzy
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2014, 21:35
Tak, bo zakompleksiony frajer po zawodówce ze średnim ma sto razy lepiej.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 16:34
... W Polsce.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 16:49
@Slenderowiec2012: Niestety nie tylko.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 16:56
@Karso21Respawn: W Holandii to ci przynajmniej kasy nie żałują ;P
Odpisz
8 kwietnia 2014, 19:21
@Slenderowiec2012: Bo to jest całkiem bogaty kraj :PCo do Holandii to sie nie wypowiem, co prawda moj brat, siostra i tata tam pracowali, ale to było dawno i nie pamiętam xd. Natomiast mój brak już 6 lat w Danii pracuje i zarobki w przeliczeniu na polski to ma bardzo dobre. Na miesiąc zarabia ok 3 tysiące złotych (6000 koron), ale chleb w polsce kosztuje ok. 5 złotych, a tam najtańszy 20 :P
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2014, 20:50
@Karso21Respawn: Niestety w Holandii tak samo. Tam za pizzę, która przypomina trochę jakością Telepizzę zapłacisz, aż całe 80zł. A o wyrobach piekarniczych napiszę już tylko tyle, że są złej jakości. Jednak przeciętna rodzina licząca cztery osoby (rodzice i dzieci) dostaje co kilka miesięcy ładne około 2500zł. (czasem nawet 3500zł)
Odpisz