Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 marca 2022, 16:17
Rower też wymaga paliwa, którym jest jedzenie rowerzysty. Również coraz droższe. Na szczęście trochę mniej.
Odpisz
14 marca 2022, 16:12
Skuterowcy z 50 cc:
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2022, 11:34
Rowerzyści zawsze się patrzą z wyższością na innych
Co ja mam dla was chodzić zygzakiem po chodniku bo nie potraficie jeździć prosto jak od linijki, tylko robicie wężyka?
Odpisz
14 marca 2022, 12:22
@CupOfWater: jakich ty rowerzystów widziałeś? Pijanych?
Odpisz
14 marca 2022, 12:23
@JaJestemZWami: Dosłownie każdy rowerzysta tak jeździ w mojej drodze na przystanek
Lewa prawa lewa prawa lewa prawa
I już kurna nie wiem jak mam łazić
Odpisz
14 marca 2022, 12:27
@CupOfWater: prosto idziesz, jak cie potrąci mówisz, że albo płaci, albo dzwonisz na policję.
Odpisz
14 marca 2022, 12:28
@JaJestemZWami: Tylko taki szczegół, że ja właśnie w ogóle nie chce być potrącony
Odpisz
14 marca 2022, 12:34
@CupOfWater: patrz na to z tej strony. większe obrażenia poniesie rowerzysta
Odpisz
14 marca 2022, 12:37
@CupOfWater: bądź cupofwater, lvl niewiadomo. Jedzie na ciebie rowerzysta, więc zmieniasz stronę iśćcia.
Ale rowerzysta też Obaczyl cupofwatera i też skręcił.
Wtedy cupif Waters zmienił stronę.
Ale rowerzysta też zmienia stronę...
Itd
Cupofwater:hmm dlaczego ci rowerzyści nie mogą iść prosto
Rowerzysta, dlaczego ludzie nie mogą chodzic prosto
Odpisz
14 marca 2022, 12:44
@JaJestemZWami: idę chodnikiem, go on ma obowiązek uważać na pieszych
I nie, nie jeździ prosto tylko walonym slalomem
Odpisz
14 marca 2022, 12:48
@CupOfWater: może w twoim województwie ludzie nie ogarnęli jeszcze jazdy na rowerze.
U mnie na Podlasiu to w większości osoby co startowały w zawodach, albo w nich mogliby wystartować.
Odpisz
14 marca 2022, 11:31
*Śmiech po Holendersku*
Odpisz