Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 marca 2022, 16:17

Rower też wymaga paliwa, którym jest jedzenie rowerzysty. Również coraz droższe. Na szczęście trochę mniej.

Avatar Foxelo

14 marca 2022, 16:12

Skuterowcy z 50 cc:

Avatar CupOfWater

Edytowano - 14 marca 2022, 11:34

Rowerzyści zawsze się patrzą z wyższością na innych
Co ja mam dla was chodzić zygzakiem po chodniku bo nie potraficie jeździć prosto jak od linijki, tylko robicie wężyka?

Avatar JaJestemZWami

14 marca 2022, 12:22

@CupOfWater: jakich ty rowerzystów widziałeś? Pijanych?

Avatar CupOfWater

14 marca 2022, 12:23

@JaJestemZWami: Dosłownie każdy rowerzysta tak jeździ w mojej drodze na przystanek
Lewa prawa lewa prawa lewa prawa
I już kurna nie wiem jak mam łazić

Avatar JaJestemZWami

14 marca 2022, 12:27

@CupOfWater: prosto idziesz, jak cie potrąci mówisz, że albo płaci, albo dzwonisz na policję.

Avatar CupOfWater

14 marca 2022, 12:28

@JaJestemZWami: Tylko taki szczegół, że ja właśnie w ogóle nie chce być potrącony

Avatar JaJestemZWami

14 marca 2022, 12:34

@CupOfWater: patrz na to z tej strony. większe obrażenia poniesie rowerzysta

Avatar JaJestemZWami

14 marca 2022, 12:37

@CupOfWater: bądź cupofwater, lvl niewiadomo. Jedzie na ciebie rowerzysta, więc zmieniasz stronę iśćcia.
Ale rowerzysta też Obaczyl cupofwatera i też skręcił.
Wtedy cupif Waters zmienił stronę.
Ale rowerzysta też zmienia stronę...
Itd
Cupofwater:hmm dlaczego ci rowerzyści nie mogą iść prosto
Rowerzysta, dlaczego ludzie nie mogą chodzic prosto

Avatar CupOfWater

14 marca 2022, 12:44

@JaJestemZWami: idę chodnikiem, go on ma obowiązek uważać na pieszych
I nie, nie jeździ prosto tylko walonym slalomem

Avatar JaJestemZWami

14 marca 2022, 12:48

@CupOfWater: może w twoim województwie ludzie nie ogarnęli jeszcze jazdy na rowerze.

U mnie na Podlasiu to w większości osoby co startowały w zawodach, albo w nich mogliby wystartować.

Avatar ultron64

14 marca 2022, 11:31

*Śmiech po Holendersku*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos
Tagi: #rower, #cena, #paliwo

To by wystarczyło

Szybki jak błyskawica

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka