Człowiek vs Cleverbot- rozmowa o kolorach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Rel
Przyszłość jest piękna
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2019, 18:13
Kobieta kłóci sie z botem o tej samej inteligencji
Odpisz
10 kwietnia 2014, 22:37
Moja rozmowa z Cleverbot
Cleverbot - Lubisz swoją twarz?
Ja - tak lubie
Cl. -Ja też lubie czarną herbatę
Odpisz
21 sierpnia 2014, 18:30
@chojnek: Ale cię pocisnął ;_;
Odpisz
2 grudnia 2016, 07:48
@chojnek:
Odpisz
15 grudnia 2014, 20:36
bo angielski cleverbot jest normalny a polskiego cleverbota nafaszerowali głupstwami
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2014, 18:29
ona ma 25lat i mieszka w Holandii ;-; i ma na imie Ania :D
Odpisz
10 kwietnia 2014, 20:16
@Mirek01: Skąd wiesz?
Odpisz
10 kwietnia 2014, 20:17
@dom2mich3: powiedziała mi XD XD XD
Odpisz
11 kwietnia 2014, 16:51
@Mirek01: a mi mówiła że jest ewa
Odpisz
22 czerwca 2014, 12:51
@Mirek01: Mi powiedział że nazywa się Robert, mieszka w Rosji... A wieku nie chciał podać :D
Odpisz
21 kwietnia 2014, 12:15
wiecie że można z nim\nią(zależy bo ma rozpierdylionowienie jaźni u mnie 4 razy płeć w 1 rozmowie zmieniał) pisać po polsku?(wystarczy tylko 1 słowo napisać po polsku)
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:26
Napisałam "Cześć" a on mi odpisał "Salut" (Po francusku cześć)
Odpisz
10 kwietnia 2014, 22:25
Inglisz master ewryłer
Odpisz
11 kwietnia 2014, 10:57
tru story. Ten braku czasu mnie boli .
Odpisz
10 kwietnia 2014, 07:45
Ja wolę krwisto czerwony. Tak swoją drogą cleverbot kiedyś pytał mnie co myślę o Baracku Obamie.
Odpisz
10 kwietnia 2014, 17:42
Zgaduję, że go chwaliłeś... Inaczej nikt nie wiedział, że w ogóle istniałeś. :P
Odpisz
10 kwietnia 2014, 22:03
@ja_neron: Ukryłem swoje IP, odtworzyłem rozmowę i powiedziałem że Putin jest lepszy. Cleverbot odpowiedział
"powiedz mi kolejny żart"
Odpisz
10 kwietnia 2014, 20:16
Mnie napisał Czy mnie kochasz? ja odpisałem Nie jesteś maszyną albo raz Mój ulubiony kolor to Niebieski mówi aha odpowiadam a on A mój fioletowy
??
Odpisz
10 kwietnia 2014, 19:48
Mi napisał, że kocha chłopaków z One Direction ;-;
Odpisz
10 kwietnia 2014, 17:51
Ten dziwak wmawiał mi ostatnio, że jestem matką jego dzieci.
Odpisz
10 kwietnia 2014, 17:42
Lubie sobie czasem pogadac z cleverbotem i obawiam sie, ze to jedna z mniej uposledzonych rozmow jakie widzialem
Odpisz
10 kwietnia 2014, 17:23
wszedłem i zobaczyłem i pomówiłem i jestem szczęśliwy.
Odpisz
10 kwietnia 2014, 16:50
Cleverbot? Wie ktoś co to za strona?
Odpisz
10 kwietnia 2014, 16:45
da ktoś linka
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:17
***a co to za kolory ?
Odpisz
8 kwietnia 2014, 16:13
@bylejakbylegdzie: Zielono-niebieski szkarłat , szmaragdowy amarant i szafirowa żółć.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 17:16
@bylejakbylegdzie: Nobody cares.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 17:24
@bylejakbylegdzie: Kobiety rozumieją VvV
Odpisz
8 kwietnia 2014, 17:32
@Mika444: Ja nie :V
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:29
@Mika444: Podaj jakiś odcień koloru.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 16:19
#6A2EE5
Odpisz
25 kwietnia 2014, 16:44
@Mika444: Fiolet .-.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 19:17
przecież to kolor "łuska kryształowego smoka" jak można tego nie wiedzieć! ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2014, 21:56
@Mika444: Fiolet ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2014, 22:42
Fiolet ma zupełnie inną barwę p-p
Odpisz
26 kwietnia 2014, 09:08
@Mika444: Jak to?
Odpisz
26 kwietnia 2014, 15:31
Ma inny odcień! o-o
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:38
@Mika444: ***A TO JEST FIOLET! .-.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:51
Nie znasz się p-p To łuskowokryształowosmoczy! p-p
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:53
@Mika444: To zwykły fioletowy ;-;
Odpisz