Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie zadzieraj z bobrami
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2022, 11:49
Nie zesraj się. Filtru nie potrafisz zamontować na masce, a co dopiero być jakkolwiek przygotowanym. Idąc twoim spie....onym tokiem myślenia to dobrze, że gram w bf'a, bo na Ukrainie jest wojna.
Odpisz
16 marca 2022, 15:00
może trochę 60 secounds ale wątpie
Odpisz
17 marca 2022, 17:35
Jest takie opowiadanie Kinga, "Letni Grom", w tej opowieści była wojna atomowa, ale główny bohater był na odludziu, i miał okazję przeżyć trochę. Z pozoru wszystko było normalnie, ale od ilości promieniowania, która się rozniosła, powoli zaczęły wymierać zwierzęta, z lasu niósł się smród, a w końcu i jego dosięgło... Tak sobie właśnie wyobrażam post apokalipsę, a nie, tak jak go pokazują fallouty i stalkery
Odpisz
17 marca 2022, 17:45
@BetonowyMur: No tak jakby promieniowanie nie sprawia, że zwierzęta i ludzie mutują, więc nic dziwnego, że świat nie będzie wyglądał jak w Stalkerze, lol
Odpisz
17 marca 2022, 17:51
Na końcu tego wydarzenia, które spowodowała ludzkość, była już tylko cisza, i nie spodziewam się niczego innego
Odpisz
18 marca 2022, 11:40
Ale jak zamontować? Przecież filtr się wkręca jak żarówkę.
Odpisz
18 marca 2022, 12:12
No, czyli montujesz go na masce, lol. Czepianie się słówek to bardzo niski poziom, kolego
Odpisz
18 marca 2022, 12:26
Nie czepiam się (bo nie zauważyłem) tylko dziwię się, że ktoś może mieć z czymś tak prozaicznie prostym jak montaż filtra do maski problem.
Odpisz
18 marca 2022, 13:14
Nie chce cie martwić, ale mogę się założyć, że nie każdy potrafi też wkręcić żarówkę.
Odpisz
31 marca 2024, 20:38
@BetonowyMur: Stalker to raczej katastrofa lokalna, bo poza Zoną świat jest normalny, a w Falloucie i Metro ludzie ukryli się pod ziemią i w przypadku tej pierwszej gry warunki na powierzchni polepszyły się na tyle, że mogli wyjść.
Odpisz
18 marca 2022, 11:38
Kapsle to kłamstwo. Pytałem gości z Libii i nikt tam kapslami nie płacił.
Odpisz
17 marca 2022, 21:22
Stalker chyba najbardziej realny
Odpisz
18 marca 2022, 07:18
@patryko1234: No chyba nie xD
Odpisz
18 marca 2022, 07:19
@BetonowyMur: z jakiej strony nie
Odpisz
18 marca 2022, 09:22
@patryko1234: Z każdej, bo promieniowanie nie wywołałoby takich mutacji, i byłaby go taka ilość, że wszystko po prostu by wymarło, gdyby doszło do wojny atomowej
Odpisz
18 marca 2022, 09:50
@BetonowyMur: mutanty w Zonie to wynik eksperymentów i w Zonie nie ma tak dużej radiacji tylko przy elementach napromieniowanych po wybuchu w CNPP, tak więc jeśli nie znasz się na uniwersum ani na niczym z tym związanym nie wypowiadaj się po prostu
Odpisz
18 marca 2022, 10:15
@patryko1234: W jaki sposób stalker, miałby być "najbardziej realny"?
Odpisz
18 marca 2022, 10:20
@BetonowyMur: przyczytaj książki albo zagraj w gry w porównaniu do tego fallout to odrealniona bajka
Odpisz
17 marca 2022, 20:12
Przykro mi, ale świat po prawdziwej apokalipsie nie będzie tak fajny
Odpisz
17 marca 2022, 18:44
Ku chwale Zakonu
Odpisz
16 marca 2022, 10:02
Nawet jeżeli było symulatorem przyszłości to dalej jest stratą czasu, bo nie ma takiej gry która by cię przygotowała jakkolwiek na prawdziwe postapo
Odpisz
16 marca 2022, 09:39
Już się nie mogę doczekać strzelania do kanibali i mutantów.
Odpisz
16 marca 2022, 09:52
oraz utworzyć organizację która będzie miała fajne pancerze
Odpisz