Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
kroganin

16 marca 2022, 11:49

Nie zesraj się. Filtru nie potrafisz zamontować na masce, a co dopiero być jakkolwiek przygotowanym. Idąc twoim spie....onym tokiem myślenia to dobrze, że gram w bf'a, bo na Ukrainie jest wojna.

Avatar XxurmomxX

16 marca 2022, 15:00

może trochę 60 secounds ale wątpie

Avatar BetonowyMur

17 marca 2022, 17:35

Jest takie opowiadanie Kinga, "Letni Grom", w tej opowieści była wojna atomowa, ale główny bohater był na odludziu, i miał okazję przeżyć trochę. Z pozoru wszystko było normalnie, ale od ilości promieniowania, która się rozniosła, powoli zaczęły wymierać zwierzęta, z lasu niósł się smród, a w końcu i jego dosięgło... Tak sobie właśnie wyobrażam post apokalipsę, a nie, tak jak go pokazują fallouty i stalkery

Avatar
kroganin

17 marca 2022, 17:45

@BetonowyMur: No tak jakby promieniowanie nie sprawia, że zwierzęta i ludzie mutują, więc nic dziwnego, że świat nie będzie wyglądał jak w Stalkerze, lol

Avatar BetonowyMur

17 marca 2022, 17:51

Na końcu tego wydarzenia, które spowodowała ludzkość, była już tylko cisza, i nie spodziewam się niczego innego

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2022, 11:40

Ale jak zamontować? Przecież filtr się wkręca jak żarówkę.

Avatar
kroganin

18 marca 2022, 12:12

No, czyli montujesz go na masce, lol. Czepianie się słówek to bardzo niski poziom, kolego

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2022, 12:26

Nie czepiam się (bo nie zauważyłem) tylko dziwię się, że ktoś może mieć z czymś tak prozaicznie prostym jak montaż filtra do maski problem.

Avatar
kroganin

18 marca 2022, 13:14

Nie chce cie martwić, ale mogę się założyć, że nie każdy potrafi też wkręcić żarówkę.

Avatar Dominator4021

31 marca 2024, 20:38

@BetonowyMur: Stalker to raczej katastrofa lokalna, bo poza Zoną świat jest normalny, a w Falloucie i Metro ludzie ukryli się pod ziemią i w przypadku tej pierwszej gry warunki na powierzchni polepszyły się na tyle, że mogli wyjść.

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2022, 11:38

Kapsle to kłamstwo. Pytałem gości z Libii i nikt tam kapslami nie płacił.

Avatar patryko1234

17 marca 2022, 21:22

Stalker chyba najbardziej realny

Avatar BetonowyMur

18 marca 2022, 07:18

@patryko1234: No chyba nie xD

Avatar patryko1234

18 marca 2022, 07:19

@BetonowyMur: z jakiej strony nie

Avatar BetonowyMur

18 marca 2022, 09:22

@patryko1234: Z każdej, bo promieniowanie nie wywołałoby takich mutacji, i byłaby go taka ilość, że wszystko po prostu by wymarło, gdyby doszło do wojny atomowej

Avatar patryko1234

18 marca 2022, 09:50

@BetonowyMur: mutanty w Zonie to wynik eksperymentów i w Zonie nie ma tak dużej radiacji tylko przy elementach napromieniowanych po wybuchu w CNPP, tak więc jeśli nie znasz się na uniwersum ani na niczym z tym związanym nie wypowiadaj się po prostu

Avatar BetonowyMur

18 marca 2022, 10:15

@patryko1234: W jaki sposób stalker, miałby być "najbardziej realny"?

Avatar patryko1234

18 marca 2022, 10:20

@BetonowyMur: przyczytaj książki albo zagraj w gry w porównaniu do tego fallout to odrealniona bajka

Avatar Mijak

17 marca 2022, 20:12

Przykro mi, ale świat po prawdziwej apokalipsie nie będzie tak fajny

Avatar wiedeni

17 marca 2022, 18:44

Ku chwale Zakonu

Avatar CzerwonyPoniacz

16 marca 2022, 10:02

Nawet jeżeli było symulatorem przyszłości to dalej jest stratą czasu, bo nie ma takiej gry która by cię przygotowała jakkolwiek na prawdziwe postapo

Avatar
ddawdad

16 marca 2022, 09:39

Już się nie mogę doczekać strzelania do kanibali i mutantów.

Avatar AdeptusAstartes

16 marca 2022, 09:52

oraz utworzyć organizację która będzie miała fajne pancerze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Totalnie

Phi!

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Szybki jak błyskawica

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka