Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Północne Węgry
Młodzi gniewni
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2022, 21:08
Boli mnie w oczy te zero w potędze zamiast symbolu stopnia
Odpisz
17 marca 2022, 21:12
j e d e n s t o p i e ń c e l s j u s z a
Odpisz
17 marca 2022, 22:22
@foka21: Właściwie jeden kulomb
Odpisz
17 marca 2022, 22:27
Uwielbiam gdy jest jeden kulomb celsjusza
Odpisz
17 marca 2022, 22:33
@Denominativus: Cóż za abstrakcyjna jednostka
Odpisz
18 marca 2022, 05:52
kulomby są jednostką ładunku elektrycznego, natomiast kelvin to jednostka temperatury. Także 8°C=281K
Odpisz
18 marca 2022, 06:55
@plastikowy_dinozaur: zależy, ponieważ jeśli się zwiększa temperaturę to 8°C=8K
Odpisz
18 marca 2022, 07:05
@plastikowy_dinozaur: No tak, ale co by miała taka jednostka, kulomb Celsjusza, oznaczać?
Odpisz
18 marca 2022, 07:19
pewnie nic
Odpisz
18 marca 2022, 07:23
@plastikowy_dinozaur: jeśli chodzi o to zwiększenie temperatury to nie do końca prawda. Kiedy zwiększamy lub zminejszamy temperę to zmiana tej temperatury, czyli delta T w stopniach celcjuszach i kelvinach jest taka sama, bo po prostu różnica jest taka sama, ale stwierdzenie np. 10°C=10K jest fałszywe.
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2022, 07:27
@plastikowy_dinozaur: wiem, mi tylko chodziło o tą deltę T.
Odpisz
18 marca 2022, 18:12
@ioioio: są na tej samej skali are mają różne wartości
np. 200 celsjuszów to 473 kelwiny
a 0 kelwinów czyt. zero absolutne to -273 celsjusza
Odpisz
18 marca 2022, 09:01
Jak jest ciepło i jest wiatr, to jest zimno,
ale jak jest zimno i nie ma wiatru, to jest ciepło
nosz ten halny
Odpisz
18 marca 2022, 09:27
@IkarAviator: najgorszy jest wiatr
Odpisz
18 marca 2022, 09:36
@Polalak: o nie, ogarnął, że cytuję polski kabaret. Jestem skończony XD Szanuję łączenie wątków detektywie
Odpisz
17 marca 2022, 21:55
No bo byłoby by.
Odpisz
17 marca 2022, 21:53
*central european
albo właściwie *universal
Odpisz
17 marca 2022, 21:52
Rel
Odpisz
17 marca 2022, 21:12
Literalnie powiedziałem to dzisiaj
Odpisz
17 marca 2022, 21:06
Bo by było
Wyszedłem na dwór w noc na krótki rękaw na chwilę, bezwietrznie, tylko lekki chłód
Odpisz