Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 marca 2022, 21:08

Boli mnie w oczy te zero w potędze zamiast symbolu stopnia

Avatar foka21

17 marca 2022, 21:12

j e d e n s t o p i e ń c e l s j u s z a

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2022, 22:22

@foka21: Właściwie jeden kulomb

Avatar Denominativus

17 marca 2022, 22:27

Uwielbiam gdy jest jeden kulomb celsjusza

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2022, 22:33

@Denominativus: Cóż za abstrakcyjna jednostka

Avatar plastikowy_dinozaur

18 marca 2022, 05:52

kulomby są jednostką ładunku elektrycznego, natomiast kelvin to jednostka temperatury. Także 8°C=281K

Avatar ioioio

18 marca 2022, 06:55

@plastikowy_dinozaur: zależy, ponieważ jeśli się zwiększa temperaturę to 8°C=8K

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2022, 07:05

@plastikowy_dinozaur: No tak, ale co by miała taka jednostka, kulomb Celsjusza, oznaczać?

Avatar plastikowy_dinozaur

18 marca 2022, 07:19

pewnie nic

Avatar plastikowy_dinozaur

18 marca 2022, 07:23

@plastikowy_dinozaur: jeśli chodzi o to zwiększenie temperatury to nie do końca prawda. Kiedy zwiększamy lub zminejszamy temperę to zmiana tej temperatury, czyli delta T w stopniach celcjuszach i kelvinach jest taka sama, bo po prostu różnica jest taka sama, ale stwierdzenie np. 10°C=10K jest fałszywe.

Avatar ioioio

Edytowano - 18 marca 2022, 07:27

@plastikowy_dinozaur: wiem, mi tylko chodziło o tą deltę T.

Avatar foka21

18 marca 2022, 18:12

@ioioio: są na tej samej skali are mają różne wartości
np. 200 celsjuszów to 473 kelwiny
a 0 kelwinów czyt. zero absolutne to -273 celsjusza

Avatar IkarAviator

18 marca 2022, 09:01

Jak jest ciepło i jest wiatr, to jest zimno,
ale jak jest zimno i nie ma wiatru, to jest ciepło

nosz ten halny

Avatar Polalak

18 marca 2022, 09:27

@IkarAviator: najgorszy jest wiatr

Avatar IkarAviator

18 marca 2022, 09:36

@Polalak: o nie, ogarnął, że cytuję polski kabaret. Jestem skończony XD Szanuję łączenie wątków detektywie

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2022, 21:55

No bo byłoby by.

Avatar Nanook

17 marca 2022, 21:53

*central european

albo właściwie *universal

Avatar Mniszek_

17 marca 2022, 21:52

Rel

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2022, 21:12

Literalnie powiedziałem to dzisiaj

Avatar Ignisus

17 marca 2022, 21:06

Bo by było
Wyszedłem na dwór w noc na krótki rękaw na chwilę, bezwietrznie, tylko lekki chłód

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Północne Węgry

Młodzi gniewni

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niezniszczalne

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka