Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maly_modelarz15

24 marca 2023, 21:03

mamy jeszcze imiona słowiańskich bóstw i demonów do dyspozycji

Avatar thorin13

Edytowano - 19 marca 2022, 11:13

A niemiecki maus? Zresztą, taki np. Rosomak, to zaje*ista nazwa (szczególnie, że to po angielsku Wolverine). A tak poza tym, to uważam, że też dobrze nazwać w taki sposób sprzęt wojskowy, bo to dodatkowy wkurzy wroga, że został pokonany przez Mysz, Homara, Puchatek czy Bolek

Avatar Pomen

18 marca 2022, 17:14

Jest jeszcze maszyna do rozminowywania Bożena

Avatar
Brodacz

17 marca 2022, 10:55

No ej, ale dzika, niedźwiedzia, czy łosia nikt nie zaklepał, więc dlaczego tak?
A zapomniałem, w tym kraju nawet samochód się nazywał Żuk

Avatar Myszkapl

17 marca 2022, 12:23

Niedźwiedź to w sumie ciągnik ursus

Avatar
Brodacz

17 marca 2022, 22:09

@Myszkapl: No niby tak, no to nie wiem żubr, bo bizon to był kombajn, czołgu o nazwie żubr bałby się każdy

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2022, 16:24

Był już bombowiec Łoś

Avatar Drag_on

18 marca 2022, 16:47

było też działo samobieżne Bizon, więc można powiedzieć że nazwa na czołg już zajęta

Avatar PatrykKalita

18 marca 2022, 13:54

Ciągle wolne są nazwy typu; Ułan, Husarz, Pancerny, Tatar...

Avatar kolkav5

18 marca 2022, 16:22

@PatrykKalita: Czołg Pancerny, brzmi chwytliwie

Avatar Drag_on

18 marca 2022, 15:38

Rosomak fajne zwierze i brzmi też fajnie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 marca 2022, 15:07

Jeszcze bardziej poniżony będzie ten, kto zostanie pokonany przez taką langustę czy komara.
Jeśli ktoś kiedykolwiek.

Avatar Przemek572

18 marca 2022, 14:05

mi się podoba

Avatar TheExpertt

18 marca 2022, 14:05

Ostatni prototyp drona przeciwpancernego nazywa się perun

Avatar audio

18 marca 2022, 13:59

To wyobraź sobie potężne działo nazwane, np. miś, takie coś by wyglądało pięknie w papierach: "zniszczyliśmy pancerną dywizję wroga składającą się z 15 jednostek 2 Misiami"

Avatar kreatywnylogin

18 marca 2022, 13:13

Jakby na to spojrzeć "komar" Nawet pasuje do granatnika przeciwpancernego

Avatar ZnawcaZwierzat

17 marca 2022, 16:34

Komary odpowiadają za najwięcej śmierci ludzi rocznie

Avatar Dziwak

17 marca 2022, 15:23

A rakiety ziemia-powietrze "harpia", czołgi pd-9 "kobra" i helikopter Mi-45 "szerszeń"? Były fajne nazwy.

Avatar Sebzer

17 marca 2022, 13:46

Langusta to akurat ładna nazwa

Poza tym ŻUBR brzmi dumnie a dla obcokrajowców taki dźwięk podczas wypowiadania tej nazwy może działać tak jak na polaków działa niemieckie PANCERFAUST czy inne MESSERSCHMITT

Avatar OwOcomedy

Edytowano - 17 marca 2022, 10:09

Homary i langusty są zajebiste

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To by wystarczyło

A, okej

Zdeklasowani znowu

Phi!

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka