Tylko proszę nazwać się prawdziwymi imionami!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fergus
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2022, 18:54
F dla jajaków którzy dali strzałke w dół.
Odpisz
20 marca 2022, 20:51
JA na chemi tylko zamiast chemii był englisz i można było się nazwać jak chciało
Odpisz
20 marca 2022, 18:08
Ja tak miałem w środę na biolce
Odpisz
20 marca 2022, 17:31
Raz w życiu miałem taką lekcje i tylko dlatego że bpani w klasie lubiła tylko mnie
Odpisz
20 marca 2022, 17:28
Tęsknie za babką co uczyła mnie angielskiego w pierwszej klasie, bo nie dosć, że uczyła lepiej niż mój obecny nauczyciel to jeszcze co drugą lekcję gralismy na jej lekcjach w kahoot
Odpisz
20 marca 2022, 17:22
U mnie jedynie na niemieckim i to rzadko.
Odpisz
17 marca 2022, 17:55
co to takiego ten kahoot?
Odpisz
20 marca 2022, 17:15
@IICJII: to jest takie quizziz a kahoot i quizziz to są platformy gdzie się wykonuje zadania i zaznacza się odpowiedź
Odpisz
17 marca 2022, 15:18
zawsze nazywam się ur mom
Odpisz
17 marca 2022, 19:18
@Jan_Pat_II: ja sie nazywam zwykle warol kojtyła albo czebac jarnuchow albo harny czuj albo rzymun czy gernig i nauczyciele nie ogarniają tego
Odpisz
17 marca 2022, 15:57
U mnie nigdy nie gramy w kahoot
Odpisz
17 marca 2022, 15:22
U mnie zawsze w środę na angielskim gramy w Kahoota
Odpisz
17 marca 2022, 15:08
angielski
Odpisz
17 marca 2022, 15:08
nie rel
Odpisz