Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tacy sami, a ściana między nami
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2022, 16:28
Mam Iphone’a.
I nie jest zły.
Odpisz
23 marca 2022, 16:40
ale dobry też nie.
Odpisz
23 marca 2022, 11:50
Czyli jestem nieprzeciętny
Odpisz
18 marca 2022, 08:16
Rel w pyte
Odpisz
18 marca 2022, 07:55
Ostatnio zauważyłem, że jak coś jest droższe, to ludzie nazywają to inaczej np. zamiast "kupiłem sobie nowy telefon" mówią "kupiłem sobie nowego iPhone'a", albo zamiast "cześć dzieci, w moim samochodzie są cukierki" mówią "cześć dzieci, w mojej Tesli są cukierki"
Odpisz
18 marca 2022, 07:15
Jestem w posiadaniu systemu IOS oraz Android
Całujcie mi stopy
Odpisz
18 marca 2022, 07:25
Odpisz
18 marca 2022, 07:33
Stopy można całować tylko jak masz top 3 miejsce w rankingu memiarzy 🙄
Odpisz
18 marca 2022, 07:34
@Bright32: chodzi o to że nikt nie będzie ci całował stóp dopóki nie pozbędziesz się grzybicy z stóp
Odpisz
18 marca 2022, 07:37
@Nikodem8378: Niektórych to jeszcze bardziej podnieca więc zależy od tego jak spie....ony ktoś ma fetysz
Odpisz
18 marca 2022, 08:20
Pokarz jakie masz stopy.
Odpisz
18 marca 2022, 08:53
@kajba: jak zobaczysz to już nie odzobaczysz
Odpisz
18 marca 2022, 09:47
@Nikodem8378: myślisz że ja tak na serio? xd
Odpisz
23 marca 2022, 16:48
w sumie patrząc na twój nick ...
Odpisz
23 marca 2022, 17:08
@Adix174: serio ktoś zwraca jeszcze uwagę na mój nick?
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2022, 17:10
Ja kiedy
Kiedy twój nick
Odpisz
23 marca 2022, 23:28
Czemu tyle wdółgłosów?
Odpisz
24 marca 2022, 06:28
@KtosWTwoimDomu: bo nie umieją załapać na tej stronie sarkazmu oraz ironii
Odpisz