Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar shadowbio

22 marca 2022, 11:03

Kielecki jako jedyny już chyba na rynku smakuje jeszcze jajeczkami
Bezwzględnie najlepsiejszy.

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2022, 12:38

"Kielecki" jest produkowany w SPÓŁDZIELNI (nie spółce tylko spółdzielni) czyli takiej formie własności jak wg Konstytucji miała być przeważającą formą własności prywatnej w Polsce. Właścicielami spółdzielni są wszyscy w niej zatrudnieni i wspólnie czerpią zyski z jej działalności.

Avatar Kebasa_z_mema

21 marca 2022, 19:35

albo jestem upośledzony i nie rozumiem albo to nie ma nic wspólnego z dyskusją

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2022, 10:26

@Kebasa_z_mema: Niby nie, ale IMHO to jest argument by kupować Kielecki a nie Dekoracyjny, nie wojna.

Avatar Kebasa_z_mema

20 marca 2022, 20:43

Jako kielczanin jestem z tego wyniku dumny

Avatar DejNo2zl

20 marca 2022, 23:40

@Kebasa_z_mema: Ja też (jestem z okolic, nie z Kielc ale i tak mnie to cieszy)

Avatar DaveAfton

18 marca 2022, 13:27

Ja wam od początku mówiłem, ja wiedziałem

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2022, 09:43

Avatar Kebasa_z_mema

20 marca 2022, 20:43

rel i to jak

Avatar Zpolskijestem0

20 marca 2022, 20:31

Tymczasem ja który je majonez przygotowany przez babcię

Avatar Lisamix

20 marca 2022, 09:58

U mnie niedaleko w mieście jest sklep, który 90% produktów kupował od Rosji i Ukrainy (większość jednak od Rosji), sprzedawał dosyć tanio, ludzie sporo kupowali u nich produktów i tak ten sklep miał wiele klientów przez kilka miesięcy, aż przyszła wojna i musieli wstrzymać niektóre dostawy.

Ludzie kojażąc ten sklep tylko z rosyjskimi produktami przestali tam kupować, bardzo mało osob tam teraz przychodzi. Szkoda mi trochę tego sklepu, bo naprawdę dobre mieli te produkty.

Avatar Szymo313

20 marca 2022, 14:31

@Lisamix: Psia krew, też lubiłem tego typu sklep. Po kwasie chlebowym wspomnienie jedynie pozostanie

Avatar garnekmarzyciel

20 marca 2022, 12:59

Wolę nie jeść majonezu niż jeść kielecki

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2022, 12:39

Ok

Avatar Szpieg_z_Wenus

20 marca 2022, 12:30

Tylko nie mój ulubiony majonez :(

Avatar Patryckowski01

20 marca 2022, 12:28

Najlepiej zrobić czasami sobie własny

Avatar Agamer12321

20 marca 2022, 11:22

Ja was wszystkich oficjalnie przepraszam, od zawsze byłem fanem majonezu Winiary...

Avatar kamilowski2004

20 marca 2022, 11:14

Winiary jest od Nestlé? Dobrze wiedzieć. J...ć Nestlé, woda to prawo człowieka

Avatar Reciatan_Zawsze_Tanio

20 marca 2022, 10:43

Madero najlepszy, you can't change my mind

Avatar pjoterix

20 marca 2022, 10:32

No to bierzcie lokalne majonezy. Kocham kętrzyński

Avatar Martyna_09

20 marca 2022, 10:21

Fani majonezu pomorskiego łączmy się!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Nie znoszę kleszczy

Typowy NPC

Cóż za brak szacunku

Brawo za czujność!

Należy się za piękne oczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka