Starbucks wznowił działalność
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2022, 09:30
Ale pewnie i tak lepsze niż w Starbucks
Odpisz
18 marca 2022, 13:47
@Rodion: I taniej
Odpisz
18 marca 2022, 13:52
@Finlandia24: i jeszcze nie pomylą Ci imienia
Odpisz
20 marca 2022, 20:02
@Rodion: Wytłumaczysz o co chodzi z tymi imionami w Starbucksie? Nigdy tam nie byłem
Odpisz
20 marca 2022, 20:36
@Godylos5: W sumie to nie wiem. Może gdzieś będzie to wyjaśnione. Nawet poszukam bo sam jestem ciekaw.
"Starbucks zaczął pisać imiona i nazwiska klientów na kubkach w 2012 roku, aby stworzyć lepszą osobistą więź ze swoimi klientami. Celem praktyki jest rozwijanie relacji po imieniu z klientami i sprawienie, by ich zamówienie na napoje było czymś więcej niż tylko transakcją. Nazwiska na kubkach pomagają również baristom zapamiętywać i sortować zamówienia, a klienci z podobnymi zamówieniami nie wybierają niewłaściwego."
Odpisz
21 marca 2022, 15:47
@Rodion: ogólnie to to mylenie imion stało się też taką automatyczną reklamą dla Starbucksa bo ludzie wstawiali zdjęcia z tym jak pracownicy przekręcili ich imiona jednocześnie promując ich firmę
Odpisz
18 marca 2022, 09:36
Bar mleczny
Odpisz