Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar El_Autismo

18 marca 2022, 19:26

Wszystko wymięka przy stalkerze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

20 marca 2022, 12:45

Avatar Pyoter_Nosacz

10 lipca 2025, 16:06

@El_Autismo: да товарищ сталкер

Avatar Nissany

29 października 2024, 10:42

Fallout

Avatar BenitoMussolini

25 marca 2022, 09:46

Od kiedy Resident Evil dzieje się w Afryce? Chyba, że nie było już czego dać do Afryki.

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2022, 13:27

Brasil? To była dystopia a nie postapo.

Avatar Are_you_retarded2021

20 marca 2022, 12:40

Stalker

Avatar PridSanisi

19 marca 2022, 21:42

Brazil brzmi złowieszczo

Avatar
ddawdad

18 marca 2022, 18:33

W sumie to największe szanse, żeby przeżyć są chyba w Fallout.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Jejak1

19 marca 2022, 14:45

@foka21: a fallout 76 jest 25 lat po wojnie

Avatar foka21

19 marca 2022, 20:46

@Jejak1: 76 jest niekanoniczne z tego co pamiętam także teoretycznie sie nie wydarzyło

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2022, 19:47

Stalker Shadow of Chornobyl

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2022, 16:38

ja wolę call of pripyat

Avatar olimpicYT3356

19 marca 2022, 15:08

"Brazil is nice, I can relax there" - Juniper

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2022, 14:50

fist of the north star <3

1% jejakow wie co to

Avatar olimpicYT3356

Edytowano - 19 marca 2022, 15:07

To jest to anime ze słynnym omae wu no shrinderu czy jakoś tak to było

Avatar patryko1234

19 marca 2022, 14:36

Stalker w europie chyba

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2022, 14:31

Where Bydgoszcz

Avatar Oliwier256

19 marca 2022, 13:11

Czytałem metro i to była świetna seria więc wybieram metro

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Oliwier256

19 marca 2022, 13:57

@Ameron: także

Avatar Tomak

19 marca 2022, 13:58

@Ameron: metro dalej bezpieczniejsze od schronów vault techu

Avatar PatrykKalita

19 marca 2022, 13:58

Metro.

Avatar NieOryginalnyNick

19 marca 2022, 13:53

Fallout , Resident Evil i Metro chyba najgorsze. Niby da się żyć ale no chwila nieuwagi i nie żyjesz przez jakieś mutanty, zombie i inne szkarady.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Ostry ten sędzia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Mało znany szczegół

Niegrzeczny Oskarek

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka