Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rumcajschr

19 marca, 17:24

*suka blyat

Avatar SZOPAN

20 marca, 10:21

@rumcajschr: *cyka blyat

Avatar rumcajschr

20 marca, 12:50

@SZOPAN: Dosłownie w cyrylicy zapisuje się "сука блять" co czyta się jako "suka bliat"

Avatar Kliperx

19 marca, 17:07

Z czego to

Avatar Witciu

19 marca, 17:13

@Kliperx: Jeżeli się nie mylę to Bunkier

Avatar Holdine

19 marca, 17:36

@Kliperx: Upadek

Avatar Hermrona

19 marca, 17:07

A czy cyganie nie wyłączyli prądu

Avatar Rebelian_Chaosu

18 marca, 20:49

Pewnie też luf nie mają

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

18 marca, 19:58

Oto szablon

Avatar wiedeni

18 marca, 19:54

Dawno, dawno tymu, za siedmioma ...jami, za siedmioma konwojami, w łokolicach Kijowa mieszkał Tomislav Ivan Dmitrij Aleksandrij Farell, jak ten piecyk z dmuchawą. Pewnego dnia Tomislav wysedł na pole i pomyśloł "K...a, dość! Ile mozna popi.....ać czołgiem! Ani to wygodne, ani celne, a jakie drogie j...ne! No i pie....nięta przekładnia murowana. Toć to gołymi łapami sklejane! Zeby to jesce z rosyjskiej stali było, a weź tu łodróznij chiński plastik łod metalu.. stąd ten chemiczny zapach.."
- Tfuuuu.. ale j..... Co te oficery w tym widzą.
Podcas gdy Ivan przemierzał Ukrainę czołgiem, smród paliwa niósł się po łokolicy, nawet pod wiater j...ło smrodem aż w Petełsbułgu. Piloci nie wytrzymali, fetor rozj...ł im system namierzania przez co wysadzili własny łokłent. Ryby w syberyjskich wodach zdechły, a w Bajkale zdechły. Niedźwiedź P*tina łobudził się ze snu zimowego i łodrazu poszedł pod prysznic, lecz to nie tylko od niego tak popi.....ało. Niby po kąpieli smród bełta i gówna ustąpił, ale pses to woń paliwa stała się jeszcze bardziej nieznośna. Lecz specyficzny zapach łobudził nie tyko misia, łobudził tez żądze, łobzydliwe, kleptomańskie żądze. Wściekli Romowie, pzez niektórych nazywani tez Cyganami dostają śmergla gdy pocują woń ropy hej. Tak się składo, że paliwo pachnie to samo. Bestie normalnie zywią się gruzem, ale ropa budzi w nich zapędy. Tamtej nocy zesli z Łodzi na Ukrainę wiedzioni zapachem silnika. Nieświadomy nicego Aleksandrij Farell lał właśnie w lesie. Pirse wozy odjechały, hej. Łomy małp rozdupcyły drzwi Dmitrija. Potem Romowie wzucili petardy Big Ben i rozdupcali wyzutnie rakiet. Kosmar Ivana trwał kilka dni, Cyganie nie chcieli go puścić, donosili tylko kladzione kluce, łod których szeregowemu robiły się wielkie łocy. Stanislav nie wytrzymoł gdy Cygan przyniósł traktor, a gdy traktor odjechał, a Ivan zapi.....ał żeby go dogonić, a Cygan nakazoł nagrywać dalej szeregowy zwariował. I grasuje po okolicy po dziś dzień, a film z czołgiem dostępny jest w sieci. Koniec.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdolne paluszki

Wróżby

Ale zabawa!

Prawidłowo

Sad

Polskie przygnębienie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Nikt:
Putin sprawdzający czołgi przed inwazją: