memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 marca 2022, 12:14
Zima lepsza, jak ci zimno to możesz się ciepło ubrać, ale jak ci gorąco to choćbyś rozebrał się do naga to wciąż będzie ci gorąco
Odpisz
20 marca 2022, 20:04
@Talerz: +1
30 marca 2022, 18:23
@Talerz: ale latem to tylko bierzesz klapki o wychodzisz/wyjeżdżasz gdzie tylko chcesz, a zimą potrzebujesz 5kg ubrań
30 marca 2022, 13:46
Ja latem: Kurła jak gorąco, mogłaby być już zima Ja zimą: Kurła jak ciepło, mogłoby doj*bać mrozem -30
30 marca 2022, 09:04
Dlatego lubię wiosnę, jest ciepło i nie ma robactwa
20 marca 2022, 16:52
Jak ja się cieszę, że memy z nosaczem wróciły
20 marca 2022, 11:35
Osobiście wolę jak jest ciepło niż zimno
20 marca 2022, 16:20
@Oliwier256: mam na odwrót
20 marca 2022, 12:43
Nic dziwnego, chyba każdy woli jak nie jest ani za gorąco, ani za zimno
20 marca 2022, 11:38
Ażeby tylko 29 było
idealnie to jest gdy słoneczko świeci, tak koło 16, idealne 20 stopni, ahh, piękne wspomnienia, piękne czasy, mogłoby tak być cały rok
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 marca 2022, 12:14
Zima lepsza, jak ci zimno to możesz się ciepło ubrać, ale jak ci gorąco to choćbyś rozebrał się do naga to wciąż będzie ci gorąco
Odpisz
20 marca 2022, 20:04
@Talerz: +1
Odpisz
30 marca 2022, 18:23
@Talerz: ale latem to tylko bierzesz klapki o wychodzisz/wyjeżdżasz gdzie tylko chcesz, a zimą potrzebujesz 5kg ubrań
Odpisz
30 marca 2022, 13:46
Ja latem: Kurła jak gorąco, mogłaby być już zima
Ja zimą: Kurła jak ciepło, mogłoby doj*bać mrozem -30
Odpisz
30 marca 2022, 09:04
Dlatego lubię wiosnę, jest ciepło i nie ma robactwa
Odpisz
20 marca 2022, 16:52
Jak ja się cieszę, że memy z nosaczem wróciły
Odpisz
20 marca 2022, 11:35
Osobiście wolę jak jest ciepło niż zimno
Odpisz
20 marca 2022, 16:20
@Oliwier256: mam na odwrót
Odpisz
20 marca 2022, 12:43
Nic dziwnego, chyba każdy woli jak nie jest ani za gorąco, ani za zimno
Odpisz
20 marca 2022, 11:38
Ażeby tylko 29 było
Odpisz
20 marca 2022, 11:38
idealnie to jest gdy słoneczko świeci, tak koło 16, idealne 20 stopni, ahh, piękne wspomnienia, piękne czasy, mogłoby tak być cały rok
Odpisz