Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

24 marca 2022, 12:20

Na papierze:
"Mordujemy i wierzymy ludziom."
W praktyce:
"Mordujemy i głodujemy."

Avatar kamilowski2004

24 marca 2022, 12:32

@dustin2001: dokładnie tak. Kapitalizm ma wady, ale to aktualnie jedyny system który działa

Avatar dustin2001

24 marca 2022, 12:36

@kamilowski2004:
Znowu się zgadzamy...
Dziwne.

Avatar kamilowski2004

24 marca 2022, 13:20

@dustin2001: a nie, po prostu tu chodzi o tematy proste. W polityce jest trudniej. Albo nie! Każda partia w Polsce jest ...jowa

Avatar gelo1238

24 marca 2022, 13:57

@kamilowski2004: A ja mam lepszą odpowiedź. Ludzie są ...jowi i nigdy nie będzie idealnej władzy i idealnej ludności xD

Avatar Murarzowa

21 marca 2022, 17:47

Tak jest ze wszystkim praktycznie
Demokracją też

Avatar Murarzowa

21 marca 2022, 17:59

@Murarzowa: Z resztą ...j w dupę ludziom na ogół

Avatar Nanook

24 marca 2022, 12:05

@Murarzowa: Czemu uważasz, że demokracja nie działa?

Avatar Murarzowa

24 marca 2022, 12:08

@Nanook: no bo w większości miejsc demokracja nie działa

To jest ta
Demokracja nie skonsolidowana

Ludzie w tą demokrację nie wierzą nawet Ą

Ale za to skonsolidowana czyli taka jak w Finlandii
O to już fajen

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2022, 12:48

@Murarzowa: Najgorsza jest Demokracja Parlamentarna

Avatar lordbaysel

24 marca 2022, 13:03

@Murarzowa: Demokracja i komunizm się nie wykluczają.

Avatar Murarzowa

24 marca 2022, 13:13

demokracja parlamentarna to zupełnie niepowiązany termin

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2022, 13:14

@Murarzowa: chodziło mi o demokrację w republice Parlamentarnej

Avatar Nanook

24 marca 2022, 12:05

Raczej:
Sounds bad,
Doesn't work.

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 22 marca 2022, 07:59

Sounds bad

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LordKaczka
Dodane przez: LordKaczka

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Jeszcze jak

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka