Najpierw jest "co tam jak tam w nowej szkole" a teraz mi już nawet na cześć nie odpowiadają :(
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To musiało być męczące
Rel
Drewniany kominek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2023, 14:22
Ja aktualnie czekam na busa z 2 znajomych z podstawówki i się wzajemnie ignorujemy
Odpisz
23 marca 2022, 18:54
Ludzie są chu*owi.
Odpisz
23 marca 2022, 10:11
Ale REL
Odpisz
22 marca 2022, 19:12
Przez msc pracowałem u pewnego prywaciarza, nie polecam ogólnie, nie dawno się dowiedziałem, że kolega z gimnazjum robił specjalnie kurs na spawacza żeby tam pracować
Odpisz
22 marca 2022, 14:26
Po średniej jest to samo. Masz albo przyjaciół przez całe życie, czyli tam od początku podstawówki. Albo dopiero ze studiów/pracy. (Przyjaciele, bo ludzi od "Cześć, cześć" to i w biedrze można spotkać xd)
Odpisz
22 marca 2022, 14:06
Rel
Odpisz
22 marca 2022, 13:53
Jak dobrze ze poszedłem do zawodówki
Odpisz
22 marca 2022, 13:30
Rel, znam pół szkoły, a prawie z nikim nie rozmawiam
Odpisz
22 marca 2022, 13:11
Nierel
Odpisz
22 marca 2022, 13:08
Ja już w 1 udawałem ze nie znam ale to kwestia mojego zj...nia społecznego
Odpisz
22 marca 2022, 13:04
W podstawówce miałam taką babkę, która kiedyś uwielbiała mnie wyzywać, obgadywać oraz prowokować do bójek, jednak kiedy czegoś potrzebowała, to szła prosto do mnie i prosiła o pieniądze. I to niezbyt małe, bo chciała ode mnie nawet 15 zł, potem 20 zł, 30, 40 i w końcu 50, bo musiała ,,zapłacić koleżance, u której ma dług". Ja się nie zgadzałam, a wręcz miałam ochotę ją opieprzyć i powiedzieć, co myślę o jej zachowaniu.
Kiedy po tym k*rwidołku zobaczyłam ją przypadkiem pod sklepem, to założyłam kaptur i wtopiłam się w tłum, by mnie nie zauważyła.
Odpisz
22 marca 2022, 07:29
Ja w trzeciej klasie gdy będę to już pewnie moje konto tutaj umrze
Odpisz
22 marca 2022, 07:02
Mam angielski z jakąś inną klasą, w której jest laska z którą kumplowałam się w gimnazjum (w ostatniej klasie nasze relacji zaczęły się psuć, ale szacunek do siebie dalej miałyśmy).
Na angielskim siedzimy blisko siebie i raz jak powitałam ją to mnie olała. Zagadała do mnie tylko raz i to z pytaniem czy mam gumę do żucia xD
Odpisz
22 marca 2022, 07:14
@BardzoOryginalnaNazwa: bruh
Odpisz
22 marca 2022, 07:16
@BardzoOryginalnaNazwa:
Odpisz
22 marca 2022, 06:54
Odpisz