Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tomazzo
(Tomek)

30 czerwca 2015, 11:41

oj tam, oj tam. nie tylko na studiach... jak chcesz zrobić np. dodatkową pracę na biologię czy geografię bo ci gó**iana średnia wychodzi, to i w gimnazjum można

Avatar TheGreatcat

9 kwietnia 2014, 19:01

Pffff... Jakieś lipne te studia, na prawdziwych odpowiedzi nie znajdzie się w Google. A w pracach zaliczeniowych nie wolno tak po prostu kopiować bo nie zostaną zaliczone.

Avatar robogirl
(Julka)

9 kwietnia 2014, 20:20

@TheGreatcat: Nie którzy zamieniają dużo słów na synonimy i zamiast twojej wypowiedzi było by" " Phi... Słabe te studia, rozwiązań nie wygooglujesz. A w zaliczeńówce nie wolno używać "kopiuj, wklej" bo nie będą zaliczone." Widzisz, sens ten sam, ale jednak nie jest to plagiat twojego komentarza. Dużo moich kumpli z wykładów tak robi.

Avatar TheGreatcat

9 kwietnia 2014, 20:52

@robogirl: Owszem, ale to już wymaga pewnego wysiłku przepisać swoimi słowami. Samo ctrl+c ctrl+v do tego nie wystarczy. Zresztą większość prac na studiach to właśnie wyrażone własnymi słowami i skrócone kompilacje z różnych artykułów naukowych.

Avatar robogirl
(Julka)

9 kwietnia 2014, 21:03

@TheGreatcat: Można skopiować i wtedy zamieniać. Ale można też zrobić pierwszy akapit z jakiegoś artykułu, a drugi z drugiego. Trzeba też najlepiej z mało znanych, wystarczy kombinować.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena