Profesor nauk społecznych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2022, 21:45
Jesteśmy eko. Szczamy do zlewu i tylko na chwilę odkręcamy kran zamiast spuszczać wodę i marnować 9litrów wody
Odpisz
27 marca 2022, 19:04
@Gothen2k: czasami też pod prysznicem
Odpisz
26 marca 2022, 23:57
Odpisz
24 marca 2022, 14:22
Ba! Czasem wystarczy się do niego uśmiechnąć!
PS. Tylko trzeba mieć zęby.
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2022, 15:57
Niektórzy też wtedy uciekają. Z komplementami nie można przesadzać, chociaż mówienie ich innym bywa fajniejsze niż dostawanie ich
Odpisz
23 marca 2022, 16:08
@Chenderella: nie wiem, co to musiała być za sytuacja, komplement, albo chłop, że ci uciekł. Kobiety są przyzwyczajone do komplementów do tego stopnia, że długo pamiętają urazę. Mężczyżni z kolei tak przywykli do uraz, że przez lata wspominają jeden komplement
Odpisz
23 marca 2022, 17:36
@IkarAviator: to najmądrzejsze słowa, z jakimi zetknąłem się w tym roku… Niby dwa zdania, a nic dodać, nic ująć
Odpisz
23 marca 2022, 17:52
@IkarAviator: well, obie strony powinny się czegoś nauczyć. Rzeczywistością jest jednak, że mało kto potrafi przyjąć komplement. Bez względu na płeć. Kobiety, bo wiele z nich jest wymuszonych. Mężczyźni, bo nie potrafią komplementować siebie nawzajem
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2022, 17:54
@IkarAviator: a o sytuacji mogę w sumie opowiedzieć, bo to było specyficzne. Miałam kiedyś kolegę, który przestał się odzywać do dziewczyny, która mu się podobała, bo ta mu powiedziała, że jest zabawny i lubi z nim rozmawiać. Chłopak się przestraszył, że to krok w stronę podrywu. Spanikował i uciekł
Odpisz
23 marca 2022, 12:41
A ja komplementuję często po to, gdy ktoś poczuł się lepiej i może nawet uśmiechnął
Odpisz
23 marca 2022, 13:01
@Lintu: kto wie, ilu masz dzięki temu skrytych wielbicieli
Odpisz
23 marca 2022, 13:10
@DeMajkel: wystarczyłby jeden jawny ;__;
Odpisz
23 marca 2022, 14:25
@Lintu: lubię cię uwu
Odpisz
23 marca 2022, 15:36
@Lintu: Szybko poszło, już widzisz jakiego masz.
Odpisz
23 marca 2022, 15:37
@DeMajkel: to cho na gorącą czekoladę :3
Odpisz
23 marca 2022, 15:38
@Polish_Soldier:
Odpisz
23 marca 2022, 16:28
@DeMajkel: Czekaj, to tak działa? Gdzie się składa zapisy?
Odpisz
23 marca 2022, 16:27
Każdy mężczyzna ma swoją unikalną melodię do sikania, ale prawdopodobnie żadnej nie usłyszysz, bo wygwizdujemy to tylko jak nikogo nie ma albo w myślach
Odpisz
23 marca 2022, 16:14
rel
Odpisz
23 marca 2022, 16:08
Podcieramy się na stojąco
Odpisz
23 marca 2022, 15:36
I tak i nie
Odpisz
23 marca 2022, 15:36
Tak, bo zwrócę na to uwagę, nie, bo to nie sprawia, że nagle ktoś mi się podoba
Odpisz
23 marca 2022, 14:48
Fajna liczba
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2022, 14:37
Albo mam dziwnych znajomych albo nie rel
Odpisz