Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2022, 10:18
Odpowiedź może być już dzisiaj jak POTUS będzie w Warszawie. Oby nie...
Odpisz
24 marca 2022, 17:34
Jednyna rzecz za jaką częściowo szanuje nasz rząd, to podejście do kwestii Ukrainy i Rosji
Odpisz
24 marca 2022, 19:29
***** ***
Nasz "rząd" nie zrobił absolutnie nic w kwestii ukrainy to polacy oddolnie charytatywnie działają a nie rząd.
W kwestii rosji popierasz kaczora? Popierasz to jak kupujemy od nich węgiel? Popierasz wyjście z uni aby zbliżyć się do rosji?
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2022, 19:35
@Sebzer: Ok, widzę, że nie wiesz o czym mówisz. Nie żeby coś, każda partia ma swoje wady i zalety, jedna w jedną stronę, druga w drugą. PiS w całej Europie zrobił najwięcej w tej kwestii. Dostarczanie broni, retoryka polityków, wsparcie dla uchodźców. Jeżeli to dla ciebie nic, ok. W kwestii węgla, Polska chce nałożenia embargo na import węgla z z Rosji, w kwestii UE, Polska aktualnie prowadzi dosyć Europejska politykę, a przynajmniej bardziej Europejską niż przed wojną i bardziej Europejską niż Rosyjską
Odpisz
24 marca 2022, 21:30
pisior będzie mi mówil ze nie wiem o czym mowie i partie maja wad ly i zalety xD
Pis a same wady koniec i kropka. Przez calą swoją kadencje nie zrobili nic dobrego.
Odpisz
24 marca 2022, 21:54
@Sebzer: ale ty wiesz, że ja jestem przeciwko PiS? XD
Odpisz
24 marca 2022, 21:58
@Sebzer: po prostu w sytuacjach takich jak teraz trzeba unikać sporów politycznych, przynajmniej wtedy kiedy nie są aż tak potrzebne
Odpisz
25 marca 2022, 07:31
@Sebzer: to są po prostu efekty memów i lecenia za stadem baranów 'PiS zły PiS to, PiS tamto, zarabiasz minimalną? Pewnie ze to wina pisu...'
I potem przychodzi taki 17 letni korwinista i krzyczy że pis nigdy nic nie zrobil.
Wiesz co jest najważniejsze w polityce, a bardzo wielu o tym zapomina? Obiektywizm, otwarty umysł, szerokie spojrzenie, ale jednocześnie zdystansowane.
Odpisz
24 marca 2022, 20:28
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz
Odpisz
24 marca 2022, 12:06
No śmiało odpowiedz nam.
Odpisz
24 marca 2022, 18:21
@Sebzer: Tak bardzo chce to zobaczyć
Odpisz
24 marca 2022, 20:05
@Baginsonowiec: ostatnie co zobaczysz to pocisk 0rzebijający się przez twoją czaszke
Odpisz
24 marca 2022, 20:25
@Adix174: a myślałem że ostatnie co zobaczę to wielki grzyb
Odpisz
24 marca 2022, 18:23
Polska jest jak USA ale w Europie: jeśli powiesz nam żeby czegoś nie robić, my na bank to zrobimy
Odpisz