Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 marca 2022, 10:18

Odpowiedź może być już dzisiaj jak POTUS będzie w Warszawie. Oby nie...

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2022, 17:34

Jednyna rzecz za jaką częściowo szanuje nasz rząd, to podejście do kwestii Ukrainy i Rosji

Avatar Sebzer

24 marca 2022, 19:29

***** ***
Nasz "rząd" nie zrobił absolutnie nic w kwestii ukrainy to polacy oddolnie charytatywnie działają a nie rząd.

W kwestii rosji popierasz kaczora? Popierasz to jak kupujemy od nich węgiel? Popierasz wyjście z uni aby zbliżyć się do rosji?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 marca 2022, 19:35

@Sebzer: Ok, widzę, że nie wiesz o czym mówisz. Nie żeby coś, każda partia ma swoje wady i zalety, jedna w jedną stronę, druga w drugą. PiS w całej Europie zrobił najwięcej w tej kwestii. Dostarczanie broni, retoryka polityków, wsparcie dla uchodźców. Jeżeli to dla ciebie nic, ok. W kwestii węgla, Polska chce nałożenia embargo na import węgla z z Rosji, w kwestii UE, Polska aktualnie prowadzi dosyć Europejska politykę, a przynajmniej bardziej Europejską niż przed wojną i bardziej Europejską niż Rosyjską

Avatar Sebzer

24 marca 2022, 21:30

pisior będzie mi mówil ze nie wiem o czym mowie i partie maja wad ly i zalety xD

Pis a same wady koniec i kropka. Przez calą swoją kadencje nie zrobili nic dobrego.

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2022, 21:54

@Sebzer: ale ty wiesz, że ja jestem przeciwko PiS? XD

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2022, 21:58

@Sebzer: po prostu w sytuacjach takich jak teraz trzeba unikać sporów politycznych, przynajmniej wtedy kiedy nie są aż tak potrzebne

Avatar Lekki69

25 marca 2022, 07:31

@Sebzer: to są po prostu efekty memów i lecenia za stadem baranów 'PiS zły PiS to, PiS tamto, zarabiasz minimalną? Pewnie ze to wina pisu...'

I potem przychodzi taki 17 letni korwinista i krzyczy że pis nigdy nic nie zrobil.
Wiesz co jest najważniejsze w polityce, a bardzo wielu o tym zapomina? Obiektywizm, otwarty umysł, szerokie spojrzenie, ale jednocześnie zdystansowane.

Avatar DiabVCH

24 marca 2022, 20:28

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz

Avatar Sebzer

24 marca 2022, 12:06

No śmiało odpowiedz nam.

Avatar Baginsonowiec

24 marca 2022, 18:21

@Sebzer: Tak bardzo chce to zobaczyć

Avatar Adix174

24 marca 2022, 20:05

@Baginsonowiec: ostatnie co zobaczysz to pocisk 0rzebijający się przez twoją czaszke

Avatar Baginsonowiec

24 marca 2022, 20:25

@Adix174: a myślałem że ostatnie co zobaczę to wielki grzyb

Avatar Baginsonowiec

24 marca 2022, 18:23

Polska jest jak USA ale w Europie: jeśli powiesz nam żeby czegoś nie robić, my na bank to zrobimy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Hobby dla faceta

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka