Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

28 grudnia 2024, 18:42

Teraz kolejne 6 lat czekania

Avatar Czaderek07

26 marca 2022, 13:38

Powiem tak drogie Jejaki. Nie robię ani sobie, ani Wam nadziei, ale podejrzewam że nowy wiedźmin i tak wyjdzie szybciej niż gta 6

Avatar TrueStoryGuy

24 marca 2022, 19:40

Ktoś wie przybliżoną fabułę?

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2022, 16:37

@TrueStoryGuy: Kur** redzi nawet nie chcą podać bliżonej daty wydania bo jest tak odległa a chłop już się pyta o fabułe xD

Avatar TrueStoryGuy

25 marca 2022, 18:02

Mi nie chodzi o jakieś szczegóły, a tylko o możliwe postacie i jej cele.

Avatar Drag_on

Edytowano - 25 marca 2022, 18:23

@TrueStoryGuy: nawet nie wiadomo jakiej szkoły to jest medalion, chociaż wielu sądzi że to medalion rysia (i mam nadzieję że tak jest)

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2022, 20:58

@Drag_on: Redzi potwierdzili że to Medalion Rysia kilka dni temu

Avatar Drag_on

25 marca 2022, 21:37

no i fajnie

Avatar Lekki69

Edytowano - 26 marca 2022, 08:34

@TrueStoryGuy: Jest to tylko teoria, ale ze względu na medalion i śnieg sądzi się że to będzie Ciri walczącą z białym zimnem. Tylko trochę teraz miesza tu ten medalion rysia. Bo zanim podano fakt że to medalion rysia, podejrzewano że to był medalion kota czyli medalionu Ciri, który miała w W3 i zresztą w książkach też. No i to miesza sprawy bo jak dotąd nie było wzmianki o szkole rysia. Wiec możliwe, co sugeruje też podtytuł nowa saga, że będziemy mieć zupełnie nowego wiedźmina z szkoły, którą być może założyła Ciri, albo ktoś inny, raczej wątpię żeby geralt zakładał swoją szkole.

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2022, 12:53

@Lekki69: to będzie raczej prequel wiedźmina - ktoś na reddicie pisał, że w wiedźminie 3 większość potworów z koniunkcji już znikło, a wiedźmini mieli co raz mniejsze znaczenie + powoli się kończyli. Byłoby trudno znaleźć nienaciagniety content po wydarzeniach z wiedźmina 3, dlatego to raczej (a przynajmniej taką mam nadzieję) będzie to prequel

Avatar centaurzpodlasia

26 marca 2022, 12:14

ten kadr przypomina łeb Anubisa

Avatar polska_cebulka

24 marca 2022, 18:16

nie zagramy bo nie mam kompa za 10k

Avatar Drag_on

25 marca 2022, 18:24

@polska_cebulka: możliwe że do tego czasu będziesz miał nowego

Avatar Wiciu_

25 marca 2022, 19:11

@Drag_on: Do tego czasu ten komp będzie za 20k

Avatar Drag_on

25 marca 2022, 19:19

@Wiciu_: w sumie

Avatar pietrr

25 marca 2022, 17:46

Po cyberpunku i tak nie kupię na premierę

Avatar Gurdzio56

25 marca 2022, 17:18

Jedni ludzie się cieszą, lecz zawsze znajdzie się typ, który będzie sapać.

Avatar Figarus

25 marca 2022, 16:52

Spekulacje fanów przez kolejne trzy do sześciu lat:

Avatar bartton

25 marca 2022, 16:50

6 lat czekania? I tak wyjdzie zabugowana, że będą naprawiać przez kolejne 3.

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2022, 16:48

wole czekac 6 lat i dostac najlepszego wiedzmina ever, niz czekac 3 lata i dostac drugiego cyberpunka

Avatar Grzesiufloryda

24 marca 2022, 20:55

Z tego co wiem geraldinia już nie bedzie

Avatar NAZWA_UZYTKOWNIKA

24 marca 2022, 18:23

Mam nadzieje że po odpaleniu wiesia 4 karta graficzna nie zespawa się z resztą komputera

Avatar Dark43Hunter

24 marca 2022, 18:09

Cholera, to nie fake

Avatar RommSter

24 marca 2022, 18:07

wiemy
a nie op jest botem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Żartownisie

Dobrze czasem się oderwać

Należy się za piękne oczy

To się nie może nie udać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka