Jeszcze tylko 6 lat czekania i zagramy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Dobrze czasem się oderwać
Należy się za piękne oczy
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2024, 18:42
Teraz kolejne 6 lat czekania
Odpisz
26 marca 2022, 13:38
Powiem tak drogie Jejaki. Nie robię ani sobie, ani Wam nadziei, ale podejrzewam że nowy wiedźmin i tak wyjdzie szybciej niż gta 6
Odpisz
24 marca 2022, 19:40
Ktoś wie przybliżoną fabułę?
Odpisz
25 marca 2022, 16:37
@TrueStoryGuy: Kur** redzi nawet nie chcą podać bliżonej daty wydania bo jest tak odległa a chłop już się pyta o fabułe xD
Odpisz
25 marca 2022, 18:02
Mi nie chodzi o jakieś szczegóły, a tylko o możliwe postacie i jej cele.
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2022, 18:23
@TrueStoryGuy: nawet nie wiadomo jakiej szkoły to jest medalion, chociaż wielu sądzi że to medalion rysia (i mam nadzieję że tak jest)
Odpisz
25 marca 2022, 20:58
@Drag_on: Redzi potwierdzili że to Medalion Rysia kilka dni temu
Odpisz
25 marca 2022, 21:37
no i fajnie
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2022, 08:34
@TrueStoryGuy: Jest to tylko teoria, ale ze względu na medalion i śnieg sądzi się że to będzie Ciri walczącą z białym zimnem. Tylko trochę teraz miesza tu ten medalion rysia. Bo zanim podano fakt że to medalion rysia, podejrzewano że to był medalion kota czyli medalionu Ciri, który miała w W3 i zresztą w książkach też. No i to miesza sprawy bo jak dotąd nie było wzmianki o szkole rysia. Wiec możliwe, co sugeruje też podtytuł nowa saga, że będziemy mieć zupełnie nowego wiedźmina z szkoły, którą być może założyła Ciri, albo ktoś inny, raczej wątpię żeby geralt zakładał swoją szkole.
Odpisz
26 marca 2022, 12:53
@Lekki69: to będzie raczej prequel wiedźmina - ktoś na reddicie pisał, że w wiedźminie 3 większość potworów z koniunkcji już znikło, a wiedźmini mieli co raz mniejsze znaczenie + powoli się kończyli. Byłoby trudno znaleźć nienaciagniety content po wydarzeniach z wiedźmina 3, dlatego to raczej (a przynajmniej taką mam nadzieję) będzie to prequel
Odpisz
26 marca 2022, 12:14
ten kadr przypomina łeb Anubisa
Odpisz
24 marca 2022, 18:16
nie zagramy bo nie mam kompa za 10k
Odpisz
25 marca 2022, 18:24
@polska_cebulka: możliwe że do tego czasu będziesz miał nowego
Odpisz
25 marca 2022, 19:11
@Drag_on: Do tego czasu ten komp będzie za 20k
Odpisz
25 marca 2022, 19:19
@Wiciu_: w sumie
Odpisz
25 marca 2022, 17:46
Po cyberpunku i tak nie kupię na premierę
Odpisz
25 marca 2022, 17:18
Jedni ludzie się cieszą, lecz zawsze znajdzie się typ, który będzie sapać.
Odpisz
25 marca 2022, 16:52
Spekulacje fanów przez kolejne trzy do sześciu lat:
Odpisz
25 marca 2022, 16:50
6 lat czekania? I tak wyjdzie zabugowana, że będą naprawiać przez kolejne 3.
Odpisz
25 marca 2022, 16:48
wole czekac 6 lat i dostac najlepszego wiedzmina ever, niz czekac 3 lata i dostac drugiego cyberpunka
Odpisz
24 marca 2022, 20:55
Z tego co wiem geraldinia już nie bedzie
Odpisz
24 marca 2022, 18:23
Mam nadzieje że po odpaleniu wiesia 4 karta graficzna nie zespawa się z resztą komputera
Odpisz
24 marca 2022, 18:09
Cholera, to nie fake
Odpisz
24 marca 2022, 18:07
wiemy
a nie op jest botem
Odpisz