Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
I po kłopocie
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2022, 18:22
Jak miałem 13 lat to jeździłem na motorynce co dostałem na urodziny
Odpisz
25 marca 2022, 15:02
W wieku 13 lat napi...alałem pokrzywy i koleżanki z podwórka a nie jakieś palenie papierosów. 8 lat trochę czasu minęło.
Odpisz
26 marca 2022, 10:05
@Ionek: ale żeby tak koleżanki bić...
Odpisz
27 marca 2022, 01:58
@TheSiwex: no a jak?
Odpisz
28 marca 2022, 15:48
@TheSiwex: kobieta wrogiem numer 1
Odpisz
26 marca 2022, 10:04
ja zacząłem palić w 4 klasie, wypaliłem łącznie może ze 2 paczki i uznałem że szkoda kasy i przestałem.
dobijam do 23lat i dalej nie pale, ale pewnie jak bym zaczął w gimbazjum to burza hormonów by mnie uzależniła od nicotyny(łatwa dopamina), jak się cieszę że mi się to nie spodobało.
Odpisz
26 marca 2022, 09:25
Gdy miałam 13 lat, to miałam 13 lat. Tyle mogę powiedzieć. Nic od tamtego czasu się nie zmieniło.
A używek nigdy nie tykałam i tykać nie zamierzam, fuj.
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2022, 08:14
Ja w wieku 13 lat oglądałam kreskówki i tyle w sumie.
Jeszcze zaczęłam bardziej wchodzić w jakąs edgy faze (która po tym jak poszłam do liceum mi zaczęła przechodzić), ale to przy okazji + i tak moja edgy faza ograniczała się do słuchania smutnej muzyki i bycia smutnym czlowiekiem, a używek tykac nie chciałam
Odpisz
24 marca 2022, 21:36
Zazdroszczę, ja nie wiem, jakie wydarzenia miały miejsce w moim życiu w wieku trzynastu lat, bo się ten okres mocno ze sobą zlał
Odpisz
26 marca 2022, 08:07
@przemek1ni: szczerze? Rozumiem cię u mnie co prawda bardziej się zlewa 9-12 ale z 13 roku życia też niż nie pamiętam
Odpisz
24 marca 2022, 23:43
To samo, lecz dla darmowych 5 diamentów i eksluzywnego smoka w Dragon City... Dalej gram w tą grę
Odpisz
24 marca 2022, 23:05
5 lat temu mialem 13 lat, chodzilem do podstawowki, robilo sie "liptonowe środy"po wf w sklepiku szkolnym...
Ten czas leci
Odpisz
24 marca 2022, 22:10
W wieku 13 lat
Ja pie....e to było 3 lata temu ;-;
Odpisz
24 marca 2022, 21:32
Ja w wieku 13 lat założyłam konto na jeja które było aktywne
Największy błąd
Odpisz
24 marca 2022, 21:34
@Kapitalistka_: Ja też, i uważam że to był zajebisty pomysł.
Odpisz
24 marca 2022, 21:48
@Kapitalistka_: njohoho
Odpisz
24 marca 2022, 21:50
A ty ile miałaś lat? 11?
Odpisz
24 marca 2022, 21:59
@kajba: 12
Odpisz
24 marca 2022, 21:57
Ja próbowałem się kiedyś podłączyć do parlingo by zdobyć darmowe coinsy do icy tower
Odpisz
24 marca 2022, 21:19
palenie w tym wieku to najwyższy wymiar cringe'u
Odpisz
24 marca 2022, 21:32
@XDudek: Tak samo jak używanie tego słowa.
Odpisz
24 marca 2022, 21:32
@kajba:
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2022, 21:42
@XDudek: J...ć papierosy, ja i moje ziomki palimy zrolowany papier
Odpisz
24 marca 2022, 21:44
@kajba: Zapomniałem oczywiście dodać że samo palenie jest jeszcze gorsze.
Odpisz
24 marca 2022, 21:33
Rel, ten skin był zajebisty, taki dinozaur z tego co pamiętam
Odpisz
24 marca 2022, 21:30
Jak ja miałem 13 lat to miałem jeszcze telefon z epoki symbiana z rozsuwaną klawiaturą
Odpisz
24 marca 2022, 21:27
k...a 13?
Odpisz