Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pomiot

1 kwietnia 2022, 18:22

Jak miałem 13 lat to jeździłem na motorynce co dostałem na urodziny

Avatar Ionek

25 marca 2022, 15:02

W wieku 13 lat napi...alałem pokrzywy i koleżanki z podwórka a nie jakieś palenie papierosów. 8 lat trochę czasu minęło.

Avatar TheSiwex

26 marca 2022, 10:05

@Ionek: ale żeby tak koleżanki bić...

Avatar GigannPlus

27 marca 2022, 01:58

@TheSiwex: no a jak?

Avatar Ionek

28 marca 2022, 15:48

@TheSiwex: kobieta wrogiem numer 1

Avatar TheSiwex

26 marca 2022, 10:04

ja zacząłem palić w 4 klasie, wypaliłem łącznie może ze 2 paczki i uznałem że szkoda kasy i przestałem.
dobijam do 23lat i dalej nie pale, ale pewnie jak bym zaczął w gimbazjum to burza hormonów by mnie uzależniła od nicotyny(łatwa dopamina), jak się cieszę że mi się to nie spodobało.

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2022, 09:25

Gdy miałam 13 lat, to miałam 13 lat. Tyle mogę powiedzieć. Nic od tamtego czasu się nie zmieniło.
A używek nigdy nie tykałam i tykać nie zamierzam, fuj.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 26 marca 2022, 08:14

Ja w wieku 13 lat oglądałam kreskówki i tyle w sumie.
Jeszcze zaczęłam bardziej wchodzić w jakąs edgy faze (która po tym jak poszłam do liceum mi zaczęła przechodzić), ale to przy okazji + i tak moja edgy faza ograniczała się do słuchania smutnej muzyki i bycia smutnym czlowiekiem, a używek tykac nie chciałam

Avatar przemek1ni

24 marca 2022, 21:36

Zazdroszczę, ja nie wiem, jakie wydarzenia miały miejsce w moim życiu w wieku trzynastu lat, bo się ten okres mocno ze sobą zlał

Avatar BloodyEyes

26 marca 2022, 08:07

@przemek1ni: szczerze? Rozumiem cię u mnie co prawda bardziej się zlewa 9-12 ale z 13 roku życia też niż nie pamiętam

Avatar EnderKGunner34

24 marca 2022, 23:43

To samo, lecz dla darmowych 5 diamentów i eksluzywnego smoka w Dragon City... Dalej gram w tą grę

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2022, 23:05

5 lat temu mialem 13 lat, chodzilem do podstawowki, robilo sie "liptonowe środy"po wf w sklepiku szkolnym...
Ten czas leci

Avatar gracjan_pl

24 marca 2022, 22:10

W wieku 13 lat

Ja pie....e to było 3 lata temu ;-;

Avatar Kapitalistka_

24 marca 2022, 21:32

Ja w wieku 13 lat założyłam konto na jeja które było aktywne
Największy błąd

Avatar kajba

24 marca 2022, 21:34

@Kapitalistka_: Ja też, i uważam że to był zajebisty pomysł.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

24 marca 2022, 21:48

@Kapitalistka_: njohoho

Avatar kajba

24 marca 2022, 21:50

A ty ile miałaś lat? 11?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

24 marca 2022, 21:59

@kajba: 12

Avatar Nikodem8378

24 marca 2022, 21:57

Ja próbowałem się kiedyś podłączyć do parlingo by zdobyć darmowe coinsy do icy tower

Avatar XDudek

24 marca 2022, 21:19

palenie w tym wieku to najwyższy wymiar cringe'u

Avatar kajba

24 marca 2022, 21:32

@XDudek: Tak samo jak używanie tego słowa.

Avatar XDudek

24 marca 2022, 21:32

Avatar AlPoziomka

Edytowano - 24 marca 2022, 21:42

@XDudek: J...ć papierosy, ja i moje ziomki palimy zrolowany papier

Avatar kajba

24 marca 2022, 21:44

@kajba: Zapomniałem oczywiście dodać że samo palenie jest jeszcze gorsze.

Avatar Talerz

24 marca 2022, 21:33

Rel, ten skin był zajebisty, taki dinozaur z tego co pamiętam

Avatar hardkor968

24 marca 2022, 21:30

Jak ja miałem 13 lat to miałem jeszcze telefon z epoki symbiana z rozsuwaną klawiaturą

Avatar kapix500

24 marca 2022, 21:27

k...a 13?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

I po kłopocie

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka