Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AidenPearce

3 grudnia 2015, 15:29

a gdzie GTA 5? >_<

Avatar deadxp

31 stycznia 2016, 16:03

@AidenPearce: Ten obrazek powstał przed premierą GTA V...

Avatar Koniczek02323

19 maja 2015, 17:34

Kto ma zainstalowane gta?Bo ja mam 4 część,3,san andreas,i inne,oprócz 2.dużo,nie?

Avatar SzybkiTill

5 września 2015, 22:41

@Koniczek02323: ja mam wszystkie oprócz 1 i 2 i jeszcze do 4 mam dodatki

Avatar Koniczek02323

8 września 2015, 20:07

@SzybkiTill: aha.:)

Avatar kotul

Edytowano - 24 września 2014, 20:34

w vc najładniejsze

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2014, 17:39

Ale gdzi jest Admiral?

Avatar kotekada4

17 kwietnia 2014, 22:34

IV <3

Avatar MarianXD

15 kwietnia 2014, 20:46

BANSHEE VC kupie se takiego

Avatar PROpolaczekXD

14 kwietnia 2014, 16:41

A gdzie GTA V ? -,-

Avatar MarianXD

15 kwietnia 2014, 20:43

@PROpolaczekXD: I LCS i VCS,1,2

Avatar qbadrewnik

12 sierpnia 2014, 20:11

@MarianXD: 1,2...Zrób zdjęcie 3D to dodam z je*ie...NIE DA SIĘ!

Avatar DArsTon

13 kwietnia 2014, 21:34

Sa the best :)

Avatar NecroSky

13 kwietnia 2014, 21:18

Sentinel coś się zaokrąglił :D

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2014, 20:49

Perennial so close

Avatar AdiXiks

13 kwietnia 2014, 19:24

Czy tylko dla mnie w SA samochody wyglądają najgorzej?

Avatar bylejakbylegdzie

13 kwietnia 2014, 20:18

@AdiXiks: sa ma chyba najgorszego infernusa ale moim zdaniem to vc wygląda najgorzej

Avatar Piotr99

13 kwietnia 2014, 20:30

@bylejakbylegdzie: Racja, VC jest niewyobrażalnie brzydkie, nawet w trójce były ładniejsze samochody.

Avatar TheDemon666

13 kwietnia 2014, 20:49

@bylejakbylegdzie: Dla mnie VC i lll wyglądają najlepiej :D

Avatar Mnich1

13 kwietnia 2014, 20:40

GTA prekursor ***istości, ale i dwójka była świetna, i pewnie 99 % współczesnych graczy by nie dała rady jej przejść.

Avatar lazur1225

13 kwietnia 2014, 20:39

securicar zepsuli w IV

Avatar MarianXD

13 kwietnia 2014, 19:19

***a nie moge znaleźć odpowiedników

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2014, 09:49

11-latki dodał obrazek o GTA... Straciłem wiarę w ludzkość

Avatar PROpolaczekXD

14 kwietnia 2014, 16:42

Minusują tylko dzieci ;3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

To się nie może nie udać

Nie po oczach

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka