memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 grudnia 2019, 11:49
Fake. Powinien być grubszy.
Odpisz
28 lipca 2021, 08:29
@MajnkraftAlusiek: I trzymać burgera
1 czerwca 2014, 14:06
ameryka lvl 100
22 stycznia 2017, 18:52
@kuba209: nie. Ameryka lvl. ∞
31 października 2014, 14:45
przypomina mi Freedom Feather z monster legends
13 kwietnia 2014, 18:33
Brakuje tu zdecydowanie elektronicznego wózka inwalidzkiego.
14 kwietnia 2014, 14:16
@ImpoSzajbus: I hamburgera.
Edytowano - 13 kwietnia 2014, 19:03
orzeł to też polski symbol więc jeśli tylko zmienić barwy to stałaby się najbardziej Polską figurką ever... i chyba w naszych barwach lepiej by wyglądała... musiałaby mieć tylko skrzydła rozłożone
13 kwietnia 2014, 19:44
@mmatik: to nie orzeł, to bielik zwyczajny. twój argument jest inwalidą.
13 kwietnia 2014, 21:04
@Griszka: I tak wgl. on ma na klacie polskiego orła.
13 kwietnia 2014, 21:06
@Griszka: no nie jestem ornitologiem(?)... mogłem się pomylić :D
13 kwietnia 2014, 18:51
Zamiast dzidy powinien trzymać hamburgera :D
13 kwietnia 2014, 18:12
Jeszcze brakuje by siedziała w czołgu trzymając ciężki karabin maszynowy.
13 kwietnia 2014, 17:51
A gdzie hamburgery i pistolety?
13 kwietnia 2014, 17:03
Najbardziej demokratyczna figurka ever
13 kwietnia 2014, 17:36
@drzewiec: a gdzie dwu metrowa lufa od czołgu ?
Edytowano - 13 kwietnia 2014, 17:40
@moltag123: Tak mało brakuje do pełni demokraci
13 kwietnia 2014, 17:08
Podejrzanie za chuda
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2019, 11:49
Fake. Powinien być grubszy.
Odpisz
28 lipca 2021, 08:29
@MajnkraftAlusiek: I trzymać burgera
Odpisz
1 czerwca 2014, 14:06
ameryka lvl 100
Odpisz
22 stycznia 2017, 18:52
@kuba209: nie. Ameryka lvl. ∞
Odpisz
31 października 2014, 14:45
przypomina mi Freedom Feather z monster legends
Odpisz
13 kwietnia 2014, 18:33
Brakuje tu zdecydowanie elektronicznego wózka inwalidzkiego.
Odpisz
14 kwietnia 2014, 14:16
@ImpoSzajbus: I hamburgera.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2014, 19:03
orzeł to też polski symbol więc jeśli tylko zmienić barwy to stałaby się najbardziej Polską figurką ever... i chyba w naszych barwach lepiej by wyglądała... musiałaby mieć tylko skrzydła rozłożone
Odpisz
13 kwietnia 2014, 19:44
@mmatik: to nie orzeł, to bielik zwyczajny.
twój argument jest inwalidą.
Odpisz
13 kwietnia 2014, 21:04
@Griszka: I tak wgl. on ma na klacie polskiego orła.
Odpisz
13 kwietnia 2014, 21:06
@Griszka: no nie jestem ornitologiem(?)... mogłem się pomylić :D
Odpisz
13 kwietnia 2014, 18:51
Zamiast dzidy powinien trzymać hamburgera :D
Odpisz
13 kwietnia 2014, 18:12
Jeszcze brakuje by siedziała w czołgu trzymając ciężki karabin maszynowy.
Odpisz
13 kwietnia 2014, 17:51
A gdzie hamburgery i pistolety?
Odpisz
13 kwietnia 2014, 17:03
Najbardziej demokratyczna figurka ever
Odpisz
13 kwietnia 2014, 17:36
@drzewiec: a gdzie dwu metrowa lufa od czołgu ?
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2014, 17:40
@moltag123: Tak mało brakuje do pełni demokraci
Odpisz
13 kwietnia 2014, 17:08
Podejrzanie za chuda
Odpisz