Tak, mój wujek to największy zbrodniarz wojenny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
No to posłuchane
Nigdy na to nie wpadną
Nie zadzieraj z bobrami
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2022, 08:02
Jeśli to twój wujek, to przykro mi, ale ojciec też ma sporo na sumieniu
Odpisz
28 marca 2022, 08:52
@BloodWarsKing: ja tam lubię Zeke'a
Odpisz
28 marca 2022, 08:53
@PanHadziabdzia: Wiele osób go lubi.
I w sumie to im się bardzo dziwię.
Odpisz
28 marca 2022, 10:08
Niektórzy są ponad podział dobry – zły i patrzą na to, jak dobrze napisany jest charakter.
However still team Erwin i Sasha, jakoś mnie Zeke specjalnie nie przekonał. Podobno pierwotnie miał być ojcem Erwina, który był torturowany za teorie spiskowe (w sumie słuszne) i ciekaw jestem, jak by wyglądała ta wersja... albo gdyby zamiast Flocha przeżył Erwin
Odpisz
28 marca 2022, 10:24
@PanHadziabdzia: Ja nie mam zdania, ale mi się nie podobał cały wątek z tym że są ludzie poza murami itp. Posuło mi to klimat postapokalipsy, więc ogólnie niezbyt mnie później interesowało anime.
Odpisz
28 marca 2022, 10:27
@IkarAviator: no ja lubię Zeka po prostu dlatego że był dobrym człowiekiem, a jego plan uratowałby świat
Odpisz
28 marca 2022, 10:51
@BloodWarsKing: Ja zaś uwielbiam SnK, to moje ulubione anime.
Jednak zdecydowanie przemawiają do mnie sezony 1,2 i 3.
4 jest dla mnie ciężki.
I faktycznie ten klimat postapokalipstyczny się rozmył i trudno stwierdzić, w jakich czasach się ono rozgrywa (mimo, że mamy podany rok). Pierw mieliśmy dobitnie pokazane, że mamy średniowiecze, a w Mare co mamy? Lata 20. XX wieku.
Odpisz
28 marca 2022, 10:53
@PanHadziabdzia: POV: Jesteś dobrym człowiekiem
Odpisz
28 marca 2022, 11:08
To nie było średniowiecze. Jeżeli mówiąc o podanym roku chodzi ci o informacje w stylu Mur Maria został przełamany w 845 to nie powinieneś na to patrzeć. Jeżeli mamy porównać ich świat z naszym to w IX wieku ludzie byli jeszcze zacofani, nie było miast, były grody składające się głównie z drewnianych domków ze słomianym dachem. W AoT widzimy że są oni zdecydowanie bardziej ucywilizowani
Odpisz
28 marca 2022, 11:09
@IkarAviator: POV: Jesteś dobrym człowiekiem
Odpisz
28 marca 2022, 11:20
@PanHadziabdzia: Nie mówię, że Eren był dobry. Widzę kilka sposobów na happy ending, które Eren przez egoizm i fakt, że uważał się za zbawiciela, zignorował. Ale fakt, że miał wgląd w przyszłość, wiedział, że go zabiją i nie planował dokończyć mordu, a zrobić z pozostałych Erdian bohaterów i pogodzić świat w obliczu zagłady. Plan Zeke'a by nie zadziałał. Erdianie po prostu wymarliby jako mizerna rasa emerytów, którymi wszyscy gardzą i nie ma kto się nimi opiekować na starość. To już lepiej dać Marley rozwalićcałe potomstwo Ymir
Odpisz
28 marca 2022, 11:29
@IkarAviator: i uważasz że co jest lepsze?
1.Sprawienie że kilka milionów ludzi po prostu będzie bezpłodnych
2. ZAMORDOWANIE PRAKTYCZNIE CAŁEGO ŚWIATA (dokładniej to 80% ludności. Jeżeli porównamy ich świat z naszym światem w tamtym czasie, to będzie to jakieś ponad 1 miliard 400 milionów ZABITYCH LUDZI, a nie bezpłodnych)
No chyba widać który plan jest lepszy
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2022, 11:34
@PanHadziabdzia: Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.
Odpisz
28 marca 2022, 11:42
@IkarAviator: ale jeśli miałbyś wybór pomiędzy zabiciem wszystkich ludzi w Warszawie, a zabiciem wszystkich ludzi mieszkających w całej Europie i Azji, co byś wybrał?
Odpisz
28 marca 2022, 11:51
@PanHadziabdzia: Dlatego mam na myśli, że jest to pogmatwane dość.
Odpisz
28 marca 2022, 12:27
Myślę że raczej Renesans niż średniowiecze, ale tak, dokładnie o to mi chodzi.
Odpisz
28 marca 2022, 12:46
@BloodWarsKing: Renesans faktycznie bardziej pasuje.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2022, 13:06
@BloodWarsKing: jaki przepraszam renesans? Czy wy wiecie jak wyglàdaĺ renesans? Nie wiem co wy z historii mieliscie. Patrząc się na architekturę, ubiór czy przede wszystkim broń palna i armaty, można wywnioskować że wyspa Paradise jest wzorowana na początek XIX wieku, jeszcze przed rewolucją przemysłową. Podczas gdy w 4 sezonie zostaje pokazana nam reszta świata widzimy że wyglada ona jak początek XX wieku. Styl ubioru, sterowce, techonologia wojenna która staje się silniejsza od tytanówb(np pociągi pancerne) a nawet pierwsze samoloty, to wszystko wzorowane jest na okres I wojny światowej.
I to wszystko ma układa się w logiczną całość. Wiemy że Wielka Wojna Tytanów i odilozowanie się Paradise nastąpiło około 100 lat przed akcją anime, więc to logiczne że Paradise jest 100lat za resztą świata
Odpisz
28 marca 2022, 15:17
@PanHadziabdzia: A tak się składa, że historia, to jeden z moich lepszych i ulubionych przedmiotów. Ale cóż... Po co się mądrzyć? Ubiór przeciętnego cywila i wygląd domów na pewno nie przypominał XIX wieku, ani nawet XVIII (co do tych drugich rzeczy, czyli domów, to niektóre wyglądały naprawdę średniowiecznie). I jeśli mamy pisać o zacofaniu Paradis, to nie jest to 100 lat, a znacznie, znacznie więcej.
Odpisz
28 marca 2022, 20:25
@IkarAviator: Tak sobie teraz to czytam.
I chyba ci się Armin z Flochem pomylił xd
Odpisz
28 marca 2022, 22:53
Nie. Chodzi mi o to, że Floch cudem uszedł z samobójczej szarży (chyba jako jedyny). Gdyby tak Erwin to przeżył? Kolosalnego w sumie też bym dał Erwinowi, ale chciałbym, żeby Armin przeżył. Finalnie tak: niech Erwin odwraca uwagę Bertholta, Floch prowadzi szarżę na Zeke'a, a Armin zabierze Annie na szarlotkę
Odpisz
29 marca 2022, 07:01
@IkarAviator: A, dobra.
To już wiem o co chodzi.
W sumie ciekawi mi jakby wyglądało i jakby się przyjęło pierwotne zakończenie SnK, tak już z trochę innej beczki.
Odpisz
31 marca 2022, 14:48
@IkarAviator: Erwin ma zbyt duże jaja i nie starczyłoby im budżetu na animowanie ich.
Odpisz
31 marca 2022, 14:49
Racja
Odpisz
28 marca 2022, 08:52
Czy uważasz że Zeke jest największym zbrodniarzem wojennym?
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2022, 08:53
@PanHadziabdzia: Tak, większość tak uważa.
Odpisz
28 marca 2022, 08:57
Ja uważam że on miał racje, a jego plan ocaliłby świat. Za to Eren postanowił zniszczyć cały świat, więc chyba oczywiste kto tu jest zbrodniarzem
Odpisz
28 marca 2022, 09:22
@PanHadziabdzia: Eren Eren zbrodniarz wojenny, wymordować wszystkich Tytanów auu
Odpisz
28 marca 2022, 09:27
jakich tytanów? Chyba nie oglądałeś 4 sezonu
Odpisz
28 marca 2022, 09:47
@PanHadziabdzia: ale Zeke to cowiek maupa więc jest największym zbrodniarzem wojennym
Odpisz
28 marca 2022, 09:47
SPOJLER!
No na obecną chwilę, Eren wymordował 80% ludzkości.
Odpisz
28 marca 2022, 09:48
@Lajn_: Małpiszon cholerny.
Odpisz
28 marca 2022, 09:50
@PanHadziabdzia: Chciał wykastrować eldię, która stanowiła może ze 20% ludzkości. Eren zgniótł 80%
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2022, 09:52
@PanHadziabdzia: oglądałem, ale nadal uważam Erdian za tytanów
Odpisz
28 marca 2022, 09:53
@IkarAviator: jakie 20%, prawdopodobnie stanowili ok. 3-4 mln, kiedy reszta świata pewnie z 500 mln-1mld
Odpisz
28 marca 2022, 09:54
@IkarAviator: innymi słowy Eren to Hitler, bo chciał zrealizować koncepcje przestrzeni do życia dla Erdian
Odpisz
28 marca 2022, 10:05
jak 20% to 3-4 mln, to 80% to max 16 mln, a jak przyjmiemy, że 80% to 500 mln, to 20% to 100 mln. No ale moje statystyki odnośnie Zeke'a były w sumie wyssane z palca
Odpisz
28 marca 2022, 10:59
@IkarAviator: Z tego co wiem armia Mare wynosiła 1 mln żołnierzy bez mobilizacji, co oznacza, że prawdopodobnie ludność wynosiła nawet ok. 200-300mln. Biorąc pod uwagę resztę świata można spokojnie przyjąć, że jego ludność wynosiła razem ok. 1 mld. Na Paradis mieszkało 1 mln ludzi, a wątpię aby tylko 0.5% ludności Erdiańskiej zamieszkiwało swoje terytorium. Chyba, że było to jakoś przedstawione, to wtedy może tak, choć wydaje mi się to dosyć dziwne
Odpisz
28 marca 2022, 11:01
@IkarAviator: przy okazji marsz Tytanów miał dokonać rzezi całej ludności mieszkającej poza wyspa, w tym ludności Erdiańskiej
Odpisz
28 marca 2022, 12:26
Więc ja może powiem klasyk:
Był taki człowiek który chciał by Eldiańskim dzieciom żyło się lepiej i powiem państwu ze dam komuś tytana Atakującego jeżeli udowodni mi ze Eren wiedział o Dudnieniu.
Odpisz
30 marca 2022, 13:42
@krzysiulka10: a masz takiego na stanie?
Odpisz
28 marca 2022, 10:10
Tylko w anime widzimy pośladki Zeke'a po tym, jak Ymir go odbudowała. Nie jest to może jakiś ciekawy widok, ale take that manga onlys! Teraz to my mamy dostęp do kontentu, którego wy nie macie!
Odpisz
28 marca 2022, 12:05
@IkarAviator: My mamy dostęp do jednego i drugiego.
Odpisz
28 marca 2022, 12:10
@starmagedon: I nadal mamy dostęp do większej ilości informacji, których nigdy nie pokazano w anime:
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2022, 22:57
@starmagedon: YES, I'LL READ THE DAMN MANGA
5 lat temu obiecałem koleżance z ławki, że prędzej czy później obejrzę AoT, choć kompletnie nie ogarniałem, co to, oprócz memicznego intro. Wtedy jarała się gadającym tytanem. Za SnK wziąłem się tak akurat, z miesiąc przed ogłoszeniem 4. sezonu, więc prawie że nie czekałem na akcję po piwnicy
Jak mówię, że coś zrobię, to kiedyś to zrobię. Trochę już mangi nawet czytałem
Odpisz
28 marca 2022, 23:14
@IkarAviator: Na którym rozdziale jesteś?
Odpisz
28 marca 2022, 23:33
@starmagedon: ... pierwszy... w ogóle ciężko o źródło. Nie jestem takim szperaczem, żeby wygrzebaś to z 86 strony googla
Odpisz
28 marca 2022, 23:39
@IkarAviator: //read-attackontitan-manga(kropka)com/
Odpisz
28 marca 2022, 08:21
J...ne aot prześladuje mnie na każdym kroku
Odpisz