Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PridSanisi

30 marca 2022, 20:30

Avatar JaJestemZWami

29 marca 2022, 00:18

Polacy są gotowi zostać zmiażdżonym przez Rosję.

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2022, 19:49

@JaJestemZWami: Tymczasem Rosja przegrywająca ze słabszą od Polski Ukrainą

Avatar audio

29 marca 2022, 20:52

no ale Ukraina ma za sobą wszystko prawie a taka cebulka to może jedną max dwie warstwy dostanie

Avatar piotrkacz

29 marca 2022, 21:47

Ukraina powstrzymuje Rosjan, bo od 8 lat zbudowali mocne zaplecze na poborowych/ochotników przez obowiązkową służbę wojskową i wysyłanie ich na miejsce starć, gdzie "oswoili" się w pewnym stopniu z wojną, więc umieją walczyć i nie modlą się zamiast walczyć na polu bitwy

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2022, 22:59

@piotrkacz: Ukraina została zaatakowana ze wszystkich stron, Polska obrona mogła by się skupić w jednym miejscu przez co była by skuteczniejsza. Ponadto Polska gospodarka jest o wiele silniejsza niż ta Ukraińska, jak i mamy, przynajmniej teoretyczne, wsparcie NATO. Gwarantuje, że Rosja nie przekroczyła by Wisły, a wątpię aby zajęła chociaż Białystok, tym bardziej, że pierwszym celem byłyby Suwałki i Bałtyk

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 marca 2022, 23:01

@audio: Tak się składa, że akurat prawdopodobnie Polacy stanęli by o wiele mocniej przeciwko Rosji niż Ukraina z przyczyn czysto antyRosyjskich oraz większej świadomości narodowej. Ponadto macie od Ukrainy lepszy sprzęt, wyszkolenie, odstajecie tylko pod kontem możliwości mobilizacyjnych.

Nie wliczam w to zagranicznych dostaw broni na Ukrainę, ponieważ analogicznie nie wliczam w ten scenariusz pomocy NATO dla Polski

Avatar piotrkacz

29 marca 2022, 23:11

z tym się zgodzę, lecz postawa głowy państwa, polityków i celebrytów jest bardzo duży wpływ na morale obrońców, co na Ukrainie ma pozytywny efekt, a co do Polski to jie byłbym tego taki pewien

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2022, 08:21

@piotrkacz: Tak

Avatar IICJII

29 marca 2022, 00:58

nie pomyślał kto te trupy pochowa

Avatar Lajn_

Edytowano - 29 marca 2022, 21:57

@IICJII: Zakład pogrzebowy AS Bytom?

Avatar Okrisdwa

Edytowano - 29 marca 2022, 22:24

@Lajn_: no a kto inny jak A.S Bytom

Avatar Talerz

29 marca 2022, 06:41

Ziemi na trupy Rosjan a nie Polaków, tak?
Tak?

Avatar niszklin

29 marca 2022, 22:12

@Talerz: ( ❛ ᴗ ❛)

Avatar pjoterix

29 marca 2022, 21:04

Dudu: No tak, ale jak coś to ja i tak wyjadę na Rumunię

Avatar Kolo_killer

29 marca 2022, 07:49

:chad:

Avatar Edvek

29 marca 2022, 07:46

Ja bym się chętnie poszedł napi...alać

Avatar JaJestemZWami

29 marca 2022, 12:12

@Edvek: to możesz iść kupić mi trochę czasu jak będę uciekał.

Avatar JaJestemZWami

29 marca 2022, 12:13

@Edvek: ja się schowam wraz z kobietami...

Avatar JaJestemZWami

29 marca 2022, 12:14

@Edvek: i dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Edvek

29 marca 2022, 14:19

@JaJestemZWami: spoko mordo nie ma sprawy

Avatar jpttttttttttttttt

29 marca 2022, 19:38

@JaJestemZWami: ty jesteś adminem tej strony właściielem?

Avatar Foxelo

29 marca 2022, 20:14

@JaJestemZWami: Jak dzieci to chcę z tobą

Avatar Quackmore

Edytowano - 30 marca 2022, 08:39

@Foxelo: typowy furas w internecie uchwycony na kamerze

Avatar Kompletnieprzypadkowynick

29 marca 2022, 07:08

Polacy kiedy od 80 lat nie dostali wpie....u i zaczyna im tego brakowac

Avatar Filip8975

Edytowano - 29 marca 2022, 06:29

Polacy mają w sobie takie coś że możemy mieć absolutnie zero szans, a i tak pójdziemy się napi...alać żeby potem nie mówili że my to pi..y

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niezniszczalne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Frustrujące

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka