My to tak na spokojnie raczej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Frustrujące
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2022, 20:30
Odpisz
29 marca 2022, 00:18
Polacy są gotowi zostać zmiażdżonym przez Rosję.
Odpisz
29 marca 2022, 19:49
@JaJestemZWami: Tymczasem Rosja przegrywająca ze słabszą od Polski Ukrainą
Odpisz
29 marca 2022, 20:52
no ale Ukraina ma za sobą wszystko prawie a taka cebulka to może jedną max dwie warstwy dostanie
Odpisz
29 marca 2022, 21:47
Ukraina powstrzymuje Rosjan, bo od 8 lat zbudowali mocne zaplecze na poborowych/ochotników przez obowiązkową służbę wojskową i wysyłanie ich na miejsce starć, gdzie "oswoili" się w pewnym stopniu z wojną, więc umieją walczyć i nie modlą się zamiast walczyć na polu bitwy
Odpisz
29 marca 2022, 22:59
@piotrkacz: Ukraina została zaatakowana ze wszystkich stron, Polska obrona mogła by się skupić w jednym miejscu przez co była by skuteczniejsza. Ponadto Polska gospodarka jest o wiele silniejsza niż ta Ukraińska, jak i mamy, przynajmniej teoretyczne, wsparcie NATO. Gwarantuje, że Rosja nie przekroczyła by Wisły, a wątpię aby zajęła chociaż Białystok, tym bardziej, że pierwszym celem byłyby Suwałki i Bałtyk
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2022, 23:01
@audio: Tak się składa, że akurat prawdopodobnie Polacy stanęli by o wiele mocniej przeciwko Rosji niż Ukraina z przyczyn czysto antyRosyjskich oraz większej świadomości narodowej. Ponadto macie od Ukrainy lepszy sprzęt, wyszkolenie, odstajecie tylko pod kontem możliwości mobilizacyjnych.
Nie wliczam w to zagranicznych dostaw broni na Ukrainę, ponieważ analogicznie nie wliczam w ten scenariusz pomocy NATO dla Polski
Odpisz
29 marca 2022, 23:11
z tym się zgodzę, lecz postawa głowy państwa, polityków i celebrytów jest bardzo duży wpływ na morale obrońców, co na Ukrainie ma pozytywny efekt, a co do Polski to jie byłbym tego taki pewien
Odpisz
30 marca 2022, 08:21
@piotrkacz: Tak
Odpisz
29 marca 2022, 00:58
nie pomyślał kto te trupy pochowa
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2022, 21:57
@IICJII: Zakład pogrzebowy AS Bytom?
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2022, 22:24
@Lajn_: no a kto inny jak A.S Bytom
Odpisz
29 marca 2022, 06:41
Ziemi na trupy Rosjan a nie Polaków, tak?
Tak?
Odpisz
29 marca 2022, 22:12
@Talerz: ( ❛ ᴗ ❛)
Odpisz
29 marca 2022, 21:04
Dudu: No tak, ale jak coś to ja i tak wyjadę na Rumunię
Odpisz
29 marca 2022, 07:49
:chad:
Odpisz
29 marca 2022, 07:46
Ja bym się chętnie poszedł napi...alać
Odpisz
29 marca 2022, 12:12
@Edvek: to możesz iść kupić mi trochę czasu jak będę uciekał.
Odpisz
29 marca 2022, 12:13
@Edvek: ja się schowam wraz z kobietami...
Odpisz
29 marca 2022, 12:14
@Edvek: i dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 marca 2022, 14:19
@JaJestemZWami: spoko mordo nie ma sprawy
Odpisz
29 marca 2022, 19:38
@JaJestemZWami: ty jesteś adminem tej strony właściielem?
Odpisz
29 marca 2022, 20:14
@JaJestemZWami: Jak dzieci to chcę z tobą
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2022, 08:39
@Foxelo: typowy furas w internecie uchwycony na kamerze
Odpisz
29 marca 2022, 07:08
Polacy kiedy od 80 lat nie dostali wpie....u i zaczyna im tego brakowac
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2022, 06:29
Polacy mają w sobie takie coś że możemy mieć absolutnie zero szans, a i tak pójdziemy się napi...alać żeby potem nie mówili że my to pi..y
Odpisz