Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lekki69

Edytowano - 31 marca 2022, 23:34

Eee. Staram się być bardzo tolerancyjny, wobec czyjegos poczucia humoru. Widuje dziwne rzeczy już któryś raz. Ale... tutaj coś pękło we mnie, zastanawialem sie co myślal ten gość gdy to wrzucał, potem jeszcze co miał w głowie gdy wpadł na ten pomysł. Dlaczego uznał zeby to wstawić? Az po rozkminy, dlaczego ludzie to oglądają, dlaczego jakiś debiI wstawił to na jeja, dlaczego myślał że to się nada na mem, dlaczego to przeszło? Dlaczego admin to przepuścił? To nie jest ani zabawne, nawet nie ma co się śmiać ze ciemny głupi, bo ten film jest tak żałosny ze nawet brak mi sił na szydercze komentarze.
I najważniejsze.
DLACZEGO JEST AŻ TYLE TAKICH FILMÓW???? I TO POPULARNYCH???
Zbyt często spotykam się z takimi rzeczami... I to jeszcze zaczynam widzieć nawet na stronach które miały jakiś poziom...
Nosz ja pierdoIe

Nawet nie narzekam na takie same żarty tylko z innym szablonem, inna osobą w żarcie itp itd, ale to jest takie gówno że ja jebe

Avatar Wuochi_Demon

1 kwietnia 2022, 00:20

@Lekki69: pisze to gości który ma 69 w nazwie. Jeżeli to rok urodzenia to odpuść dziejszy chumor to nie to samo. Jeżeli to poprosotu liczba to XDDDDDD SEGS.

JA PIE....E LUDZIE, CO WAS TAK WZZYSTKICH DUPY BOLĄ. Dzisiejszy chumor jest dużo bardziej abstrakcyjny niż kiedyś.

Czy mnie ten mem rozbawił? Nie.
Czy może mnie rozbawić? TAK.

Większość żartów jest SYTUACYJNYCH, żeby bawił to musi wejść. Mam grupę z znajomymi na DC gdzie połowa gagów jest ze mną, czy są one śmieszne? Nie ...ja, ale pasują do sytuacji czy są zwyczajnie głupie.

Chcesz stary dobry chumor idź na komixxy TA STRONA DZIAŁA DO DZIŚ i czas na niej się zatrzymał, czy jest zabawna tak czy jest zabawna dla ciebie pewnie nie.

Avatar Lekki69

Edytowano - 1 kwietnia 2022, 07:58

@Wuochi_Demon: Ten nick ma już 15 lat i to miało być 70 a że missclickowalem a potem już tak zostało. Nawet nie wiedziałem wtedy co oznacza 69.

Chumor?

Cóż A więc może wyjaśnisz mi do jakiej sytuacji pasuje film w którym ciemny słucha arbuza? To o czym mówisz tak owszem, same memy które nawiązują do jakichś sytuacji, ludzi bądź podobne są tolerowane, choć nie maja na celu bawić, a odwoływać się do czegoś. Tyle że tu masz hipokryzm, ten film jest sytuacyjny... czyli? W jakim sensie?

Avatar gelo1238

1 kwietnia 2022, 10:12

@Lekki69: O ...j ci chodzi

Avatar Wuochi_Demon

1 kwietnia 2022, 11:14

@Lekki69: w takiej że ciebie nie bawi. Szukasz logiki/Nie masz tego typu chumoru/COKOLWIEK INNEGO. Ciebie jak i mnie to nie rozbawiło, ale znam osoby które na widok tego zrobiły by heh.

Czy ten filmik jest śmieszny? ZALEŻY OD SYTUACJI, może akurat rozmawiasz ze znajomymi o kiepskich, może masz kiepski chumor i chcesz go sobie poprawić czymś durnym, może siedzisz napi...olony z kumplami w 3 dupy i pijecie bimber dziadka, zagrażając substancjami które legalne są tylko w Afryce. Nie wiem.

Kluczem jest to żeby mieć wyj...ne, fajne strzałka w górę, nie fajne w dół. Chce dodać komentarz komentuje. Nie podoba się przesuń nie masz go namalowanego na czole nie będziesz go widzieć jak go przesuniesz i pośmiej się z innych rzeczy.

Jeżeli takie emocje wzbudził w tobie jeden mem i komentarz, odpuść poprosotu odpuść. Wszystko mija i zostaje za tobą nie musisz do tego wracać. Nie musisz obrażać pani w lodziarni bo ma tylko lodowe kulki a nie ma świderków. Nie musisz wyzywać kierowcy autobusu że nie ma loży dla VIPów w autobusie, nie musisz w McDonald's kłócić się z klientem że sos Shechuański(czy jak to tam się pisało).

A jeżeli uważasz że oglądanie tego filmu to była strata czasu to pomyśl ile filmów ŁACZNIE tak obejrzałeś.😉

A co do samej filmiku to mnie nie śmieszy i ...j xD

Avatar Lekki69

1 kwietnia 2022, 14:33

@Wuochi_Demon: Właśnie w tym rzecz że to nie jeden mem. Dokładnie tak jak wspomniałeś. Ile już takich filmów jest?
Tak tylko dodam że dużo.
Po prostu musiałem dać opinię że film jest debiIny i nie wiem co robi na jeja.
To tyle.

Avatar Nikodem8378

26 maja, 12:07

@Lekki69: wstawiłem mema bo chciałem ludzi rozśmieszyć a jak masz problem że dziwny mem to idź do admina

Avatar Nikodem8378

31 marca 2022, 21:22

O kurde, przeszło

Avatar Nikodem8378

30 marca 2022, 15:54

Tak wiem 4k itp. Próbowałem polepszyć jakość

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Majtki spełniły swe zadanie

Koniec świata

Przynajmniej są szczerzy

YouTube moment

Rel

O co może chodzić...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka