Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2014, 19:22
plus jeszcze CTRL + SHIFT
Odpisz
18 kwietnia 2014, 22:16
jak showac pasek ?
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:11
To odwrócenie pulpitu u mnie nie działa :c
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:39
@Hank1212: Prawy Alt (ważne, aby to był prawy) + strzałka w dół
Odpisz
11 kwietnia 2014, 16:13
@mojlogin: Nie działaaaa...
Odpisz
11 kwietnia 2014, 16:45
@Hank1212: Bo to działa tylko jeśli masz kartę graficzną z chipsetem Intel, w wypadku innych (lepszych :D) kart należy poszukać w sterowniku.
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2014, 17:00
@Neronixu: Ja nawet nie wiem co to chipset :/
Odpisz
11 kwietnia 2014, 19:12
@Hank1212: .__.
Odpisz
18 kwietnia 2014, 22:15
@Hank1212: na wwindos xp i starszych a w nowych nie dziala
Odpisz
15 kwietnia 2014, 18:21
To... takie.... piękne :')
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:26
Wydaje mi się, że nie trzeba brać pulpitu do góry nogami. Wystarczy screen pulpitu ustawić jako tło i wszystko kryć.
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:40
@Aracz: Nie wystarczy. Odwrócenie obrazu przez Ctrl+Alt+strzałka obraca obraz na ekranie, w tym kursor i jego kierunki ruchu.
Odpisz
11 kwietnia 2014, 23:08
@Jejowicz: Ale w tym wypadku nie będzie takiego zaskoczenia. Raczej większość osób zobaczy, że z kursorem jest coś nie tak.
Odpisz
12 kwietnia 2014, 17:05
@Aracz: można samemu zrobić własne kursory i zrobić kursor do góry nogami dzięki temu ofiara nic nie zauważy
Odpisz
11 kwietnia 2014, 21:14
tomb raider ja pierdziu
Odpisz
11 kwietnia 2014, 20:43
Gdy przeczytałem tytuł "Czyste zło" to od razu pomyślałem o mojej wychowawczyni....
Jak ja ją uwielbiam.
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:16
Win7 64-bit ctrl + alt + strzałka w dół nie działają. Badum tss, teoria tak sucha że aż nie chce mi się robić tego do czego jestem stworzony.
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:39
@JaxTheRapist: To nie wiem co ty masz za system. U mnie Win 7 64 bit, wszystko działa zarówno pod lewą jak i prawą grupą. Ale jest jeszcze jeden sposób: prawy Alt i 2 na bloku numerycznym z wyłączonym Numlokiem. Powinno działać zawsze.
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:46
@Jejowicz: nie działają oba sposoby :(
Odpisz
11 kwietnia 2014, 16:01
@Jejowicz: Nie działają oba sposoby gdyż wszystko zależy od sterowników karty graficznej... zależy kto jaką ma i jak programy od tej karty są ustawione....
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:48
Jeszcze tylko zmienić kursor.
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:42
Pewnie pracujesz w zusie, mądralo ;)
Odpisz
11 kwietnia 2014, 15:03
Calm down Satan.
Odpisz