Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KotPrezesa112

18 marca 2015, 17:35

było!

Avatar Mememen

12 stycznia 2020, 11:20

@KotPrezesa112: napisałeś to rok po zrobieniu tego Maja ciekawe...

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2018, 13:04

Nadmiar słodyczy... *rzyga tęczą, zmienia się w kawaii kociaka*

Avatar Aida12345678

18 marca 2017, 13:45

Awwwww ^^

Avatar Misiojulcia

24 lutego 2016, 12:06

jakie to urocze

Avatar wilsonXcuddyXhouse

15 grudnia 2014, 12:51

przypomina mi to króla lwa

Avatar Nextt

13 kwietnia 2014, 19:09

I to ma być dorastanie ? Nic innego nie robią tylko śpią....

Avatar
RhobarIII

15 kwietnia 2014, 20:11

@Nextt: Najwięcej się rośnie podczas snu :)

Avatar nuterka

31 sierpnia 2014, 12:26

zgadzam się nawet ja to wiem bo mi lekarka mówiła

Avatar Kubek262

15 kwietnia 2014, 10:08

Nobody Cares :)
(nie wiem czy dobrze napisałem)

Avatar AdiXiks

13 kwietnia 2014, 19:08

To jest strona do oglądania "słitaśnych <3" zwierzątek czy śmiesznych obrazków. Osobiście nie mogę wytrzymać gdy widzę tego typu pseudo-urocze historyjki.
Ps. Wiem że teraz macie mnie za osobę niewrażliwą i chcecie mnie zabić za to co napisałem.

Avatar Shakrit

13 kwietnia 2014, 21:54

@AdiXiks: Ja się z tb zgadzam ziom tym bardziej że kogo obchodzi historia kilku zwierzątek :p

Avatar AdiXiks

14 kwietnia 2014, 15:56

@Shakrit: No przynajmniej jeden mnie rozumie :)

Avatar Ant_1984

13 kwietnia 2014, 15:47

Komentarze niektórych świadczą o braku wrażliwości. Ja osobiście uważam, że zdjęcia są przeurocze i słodkie na maxa :)
A właścicielowi zwierzaków gratuluję dobrych relacji w domu. Skoro zwierzęta zaakceptowały siebie nawzajem, świadczy to pośrednio o właścicielu - dobry z niego człowiek.

Avatar rakso132

13 kwietnia 2014, 16:26

@Ant_1984: Bo koty i fretki to jest to, co chcę sobie pooglądać na tej stronie...

Avatar Ant_1984

13 kwietnia 2014, 16:54

@rakso132: Mi też nie wszystkie obrazki się podobają. Ale wtedy wiesz co? Przewijam dalej...

Avatar rakso132

13 kwietnia 2014, 18:52

@Ant_1984: Ja też. Chyba, że zobaczę taki komentarz jak twój. Wtedy odpowiadam.

Avatar
Michaelpl03

Edytowano - 13 kwietnia 2014, 18:43

Ósme, dziewiętnaste i dwudzieste zdjęcie trochę dziwnie wygląda...
PS.: Są słodkie :>

Avatar Takita6

13 kwietnia 2014, 17:05

to takie słodkie :3

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2014, 16:00

Zbijanie piątek na słodkości.

Avatar drzewiec

13 kwietnia 2014, 14:03

To słodkie, to wzruszające, mam to w dupie

Avatar messi213

13 kwietnia 2014, 14:12

@drzewiec: Ja też

Avatar WarCraft

13 kwietnia 2014, 14:50

@drzewiec: Ja też

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2014, 17:04

@drzewiec: Fantastycznie. Witaj w klubie.

Avatar Bellsprout

13 kwietnia 2014, 14:46

Ładne oczy ma kiciuś na 1 zdjęciu

Avatar AncalagonCzarny

13 kwietnia 2014, 14:32

czy tylko ja myślałem że na drugim zdjęciu ta fretka zjada tego kota 0.o?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Angielskie śmieszki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niezniszczalne

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka