Jakby kiedykolwiek miało to się zdarzyć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 kwietnia 2022, 19:49
Ja z mema: heh, bo jeszcze nie widziałeś mojej mordy
Smutne realia
Odpisz
1 kwietnia 2022, 20:22
@Chenderella: a to ci powiem że prawdą to jest i mem właściwie o mnie, więc wszystko się zgadza
czasem naprawdę nie wiem za co niby dobre rzeczy mówią skoro mnie ludzie nie znają osobiście
Odpisz
1 kwietnia 2022, 17:57
Nierel
Odpisz
1 kwietnia 2022, 17:58
do mnie nikt tak nie pisze
Odpisz
1 kwietnia 2022, 18:30
masz świetne poczucie humoru, miło się z tobą pisze, z pewnością masz wielu przyjaciół wokół i dużo znajomych
Odpisz
1 kwietnia 2022, 16:42
ludzie nie zasługuja na twoje poczucie humoru
Odpisz
1 kwietnia 2022, 17:08
@kapix500: świetny żart na 1 kwietnia
Odpisz
1 kwietnia 2022, 16:36
the relest
Odpisz
31 marca 2022, 11:12
*gra smutną piosenkę w tle*
Odpisz
31 marca 2022, 15:25
@Boberek00: *przykład*
https://www.youtube.com/watch?v=RBtlPT23PTM&ab_channel=SubPop
Odpisz
31 marca 2022, 11:12
Hej tu murarzowa odchodzę z jeja bo zdiagnozowali u mnie alzheimera
Odpisz
31 marca 2022, 11:12
@Murarzowa: zapomniałem 💀
Odpisz