Faceci mają tylko 4 drogi wyjścia z depresji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przyszłość jest piękna
Dobrze czasem się oderwać
Hobby dla faceta
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2022, 00:13
jak jest wasz ulubiony gatunek sera?
Odpisz
2 kwietnia 2022, 00:36
Appenzeller łagodny
Odpisz
2 kwietnia 2022, 13:12
Gouda, królewski lub marasdamer
Najgorszy według mnie jest morski (dla mnie za słony trochę)
Odpisz
2 kwietnia 2022, 09:05
Dupa ci się zatka od sera, to tak średnio
Odpisz
2 kwietnia 2022, 01:05
Nie jestem Facetem
Ale wybieram SER
Odpisz
1 kwietnia 2022, 21:02
Opcja ostatnia
Odpisz
1 kwietnia 2022, 20:39
Zbierz to wszystkoz sprawdzimy czy jakieś opcje się wykluczają
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2022, 18:56
Strzelanie do kacapów na Ukrainie
Odpisz
1 kwietnia 2022, 20:38
@Schabowy_nie_mielony: opcja 1
Odpisz
31 marca 2022, 18:27
chomik gra na ukulele bo sarna kaszalot.
Odpisz
31 marca 2022, 16:45
przez depresję ciężej jest z trzema pierwszymi rzeczami więc sprawa jest prosta,zostaje tylko ser,w sumie nie jest to kiepskie rozwiązanie
Odpisz
31 marca 2022, 16:46
@IICJII: Ser jest dobry na wszystko
Odpisz
31 marca 2022, 16:47
@Boberek00: ser forever
Odpisz
31 marca 2022, 17:07
@IICJII: a jak już masz ser to wystarczy tylko znaleźć dziewczynę która również uwielbia ser i masz już dwa w jednym
Odpisz
31 marca 2022, 17:09
@Veeebs: później wyrobić mięśnie i zabrać ją na wojnę,to takie proste
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2022, 17:11
@IICJII: błędne koło, żeby zrobić takie mięśnie trzeba mieć też dietę i raczej nie będzie wolno jeść tyle sera a jak stracisz ser możesz też stracić dziewczyne
Ale pomysł był dobry
Odpisz
31 marca 2022, 17:12
@Veeebs: dzięki tobie wiem dlaczego jestem sam,bo nie mam sera
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2022, 17:14
@IICJII: a ja odkąd zaczęłam jeść dużo sera znalazłam zajebistego chłopa
A więc wpływ sera na związki mamy potwierdzony naukowo
Odpisz
31 marca 2022, 18:01
@Veeebs: więc powodzenia w związku życzę, idę zbierać na ser,kilka ton chyba wystarczy
Odpisz