Najlepiej wydane pieniądze...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2019, 23:17
Szczerze, to wolę Metallicę
Odpisz
16 kwietnia 2014, 18:34
nie, niestety. Na RHCP i Pearl Jam owszem, ale na Nirvanę bym nie poszedł (to że Kurt przedawkował nie czyni z nich wielkich muzyków, jak dla mnie mają tylko dwie średnie piosenki, bo do dobrych ich nie zaliczam)
Odpisz
17 kwietnia 2014, 09:53
@sebastiank97: Koleś kto ci nagadał , że on przedawkował . On sobie palnął w łeb bo miał jakieś tam zaburzenia psychiczne czy coś takiego a nie przedawkował . PS:nie,nie mam bólu dupy tylko nie lubię gdy ktoś przekręca fakty .
Odpisz
17 kwietnia 2014, 13:39
@Grubson46: Wiem, pomyliłem osoby, ale to nie zmienia faktu, że Nirvana stała się popularna przez to, że Kurt zginął.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:47
@sebastiank97: Tak samo Michael Jackson. To znaczy szanuję Nirwanę i MJ. Czasem nawet zdarza mi się ich posłuchać. Jednak moim zdaniem szału nie ma.
Odpisz
17 kwietnia 2014, 16:45
Myślałem ,że ktoś kupił sos chili, pieprz i dżem.
Hehe xD
Odpisz
16 kwietnia 2014, 19:20
marnotractwo kasy co to ***a jest
Odpisz
16 kwietnia 2014, 17:46
Nie rozumiem ktoś wytłumaczy? :D
Odpisz
16 kwietnia 2014, 18:21
@Droid: Chodzi oto że bilet kosztował 19.50$ i były tam zespoły : Pearl Jam , Nirvana , Red Hot Chili Peppers.
Odpisz
16 kwietnia 2014, 17:11
Nie przepadam za tymi zespołami.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 16:49
bo gupi jestes
Odpisz
23 kwietnia 2014, 21:19
Za każdym razem, gdy mówię prawdę, ludzie zaczynają mnie hejtować. Tak jakby ktoś, kto nie jest fanem Nirvany stawał się automatycznie fanem bibera. Nirvana nie jest zła, ale ja się w tym jakoś nie czuję.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 12:58
bo stajesz sie fanem biebera tyle w temacie..
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:45
Serio jesteś taka ograniczona czy tylko udajesz?
Odpisz
25 kwietnia 2014, 12:47
ta.. ja...
Odpisz
25 kwietnia 2014, 13:47
Jestem ograniczona, bo nie przypadła mi do gustu muzyka Nirvany? Naprawdę żeby być fajnym, trzeba być fanem tego zespołu? I kto tu jest ograniczony?
Odpisz
29 kwietnia 2014, 12:56
ty
Odpisz
29 kwietnia 2014, 14:09
Teraz to mnie przekonałaś. *brawa*
Odpisz