Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlikok

11 sierpnia 2019, 23:17

Szczerze, to wolę Metallicę

Avatar sebastiank97

16 kwietnia 2014, 18:34

nie, niestety. Na RHCP i Pearl Jam owszem, ale na Nirvanę bym nie poszedł (to że Kurt przedawkował nie czyni z nich wielkich muzyków, jak dla mnie mają tylko dwie średnie piosenki, bo do dobrych ich nie zaliczam)

Avatar Grubson46

17 kwietnia 2014, 09:53

@sebastiank97: Koleś kto ci nagadał , że on przedawkował . On sobie palnął w łeb bo miał jakieś tam zaburzenia psychiczne czy coś takiego a nie przedawkował . PS:nie,nie mam bólu dupy tylko nie lubię gdy ktoś przekręca fakty .

Avatar sebastiank97

17 kwietnia 2014, 13:39

@Grubson46: Wiem, pomyliłem osoby, ale to nie zmienia faktu, że Nirvana stała się popularna przez to, że Kurt zginął.

Avatar
Rudy_Kruliczek

24 kwietnia 2014, 15:47

@sebastiank97: Tak samo Michael Jackson. To znaczy szanuję Nirwanę i MJ. Czasem nawet zdarza mi się ich posłuchać. Jednak moim zdaniem szału nie ma.

Avatar carusso1

17 kwietnia 2014, 16:45

Myślałem ,że ktoś kupił sos chili, pieprz i dżem.
Hehe xD

Avatar kamo266

16 kwietnia 2014, 19:20

marnotractwo kasy co to ***a jest

Avatar Droid

16 kwietnia 2014, 17:46

Nie rozumiem ktoś wytłumaczy? :D

Avatar Isentor

16 kwietnia 2014, 18:21

@Droid: Chodzi oto że bilet kosztował 19.50$ i były tam zespoły : Pearl Jam , Nirvana , Red Hot Chili Peppers.

Avatar
Rudy_Kruliczek

16 kwietnia 2014, 17:11

Nie przepadam za tymi zespołami.

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 16:49

bo gupi jestes

Avatar
Rudy_Kruliczek

23 kwietnia 2014, 21:19

Za każdym razem, gdy mówię prawdę, ludzie zaczynają mnie hejtować. Tak jakby ktoś, kto nie jest fanem Nirvany stawał się automatycznie fanem bibera. Nirvana nie jest zła, ale ja się w tym jakoś nie czuję.

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2014, 12:58

bo stajesz sie fanem biebera tyle w temacie..

Avatar
Rudy_Kruliczek

24 kwietnia 2014, 15:45

Serio jesteś taka ograniczona czy tylko udajesz?

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2014, 12:47

ta.. ja...

Avatar
Rudy_Kruliczek

25 kwietnia 2014, 13:47

Jestem ograniczona, bo nie przypadła mi do gustu muzyka Nirvany? Naprawdę żeby być fajnym, trzeba być fanem tego zespołu? I kto tu jest ograniczony?

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2014, 12:56

ty

Avatar
Rudy_Kruliczek

29 kwietnia 2014, 14:09

Teraz to mnie przekonałaś. *brawa*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Isentor
Dodane przez: Isentor

Przerwa na herbatkę

To musiało być męczące

Jakby trochę nie fair

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka