Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozaliaxd

15 października 2019, 18:50

[*] Windows XP będziemy ciebie pamiętać...

Avatar Pablo100

19 kwietnia 2014, 12:37

Ja miałem XP i chodził pięknie ale komputer wysiadł i mam 7.

Avatar domena100

5 czerwca 2015, 20:54

@Pablo100: mój ma 5 lat i jakoś chodzi

Avatar kronim

11 grudnia 2015, 16:39

@Pablo100: Ja mam jeszcze XP

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2014, 21:41

To mój XP jest bogiem bo działa ;_;

Avatar DawidThePlayer

26 kwietnia 2014, 09:29

Mój też.

Avatar domena100

5 czerwca 2015, 20:54

mój też

Avatar domena100

5 czerwca 2015, 20:53

(cichy płacz) zaraz chwila moment przecież XP nie umarł bo niektórzy (w tym ja) mają go jeszcze

Avatar nalorek1972

30 maja 2014, 18:17

Żegnamy ale czy na pewno? Na starszych komputerach, na których nie można uruchomić Vistę, 7, 8, albo 8.1, to maksimum to XP.
No chyba. że zostaje jakiś Linux...

Avatar NiebieskaKrolowa

8 lipca 2014, 14:22

@nalorek1972: Windows zrezygnował ze sprzedaży Windowsa XP Albo coś w tym stylu...

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2014, 21:48

Akurat w moje urodziny -_-

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2014, 19:48

Pierdo@ę to, używam xP

Avatar MrocznyWilk

12 kwietnia 2014, 21:40

Czy wy serio jesteście tacy nieogarnięci? Przecież on nadal będzie działał, tylko że nie będzie pobierał aktualizacji i nie będzie wysyłał raportów o błędach.

Avatar Myszkapl

12 kwietnia 2014, 21:09

A ja tam mam od zawsze Vistę.

Avatar Czenir

12 kwietnia 2014, 19:52

LUDZIE SERIO JESTEŚCIE TACY GŁUPI???
On nie odszedł...!!! Ciągle go możecie mieć tylko wam komunikacik wyskoczy (albo go blokniecie) Tylko microsoft go olał!!! Ja tam przy nim zostaje :3 Kocham XP'ka

Avatar Baca_online

12 kwietnia 2014, 19:41

Ludzie, nic się nie zmienia. Po prostu nikt nie będzie odpisywał na raporty o błędach!

Ale nikt ich nie wysyłał. Czyli nic się nie zmienia.

Avatar HYPER_SMOKI

Edytowano - 12 kwietnia 2014, 18:55

Nawet na Discovery Channel pokazują naukowców co pracują na Windows XP :D

Avatar jacek1s

12 kwietnia 2014, 17:51

Stare dobre lata XPeka ;-; teraz na jednym laptopie win 7 na drugim 8 a i tak to samo co XP tylko że w gorszym "wydaniu" :P

Avatar piotreks123

12 kwietnia 2014, 18:53

@jacek1s: wkładasz dysk ze starego kompa i masz tak samo jak na starym tylko wyjmujesz ze starego w wkładasz do nowego :-)

Avatar Mirek01

12 kwietnia 2014, 18:48

ale dlaczego? ja go przecież mam ;-;

Avatar mistrzu12pl

12 kwietnia 2014, 18:35

jestem ***isty bo jeszcze mam saport :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Młodzi gniewni

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka