Upadek bractwa w końcu wyjaśniony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2020, 12:51
Jeszcze Valchala
Odpisz
26 marca 2016, 18:24
Czy ten cały ubrany na czarno to Shay? Bo tak to narysowane...
Odpisz
31 sierpnia 2017, 10:24
@xtw43g: Shay był z Rogue i został templariuszem, on (nie pamiętam jak się nazywał) był z Black Flag i był miszczem asasynów (w syndykacie odwiedzamy jego rezydencję)
Odpisz
8 marca 2017, 19:01
Ej..gdzie Altair ma ukryte ostrze?? (chyba ma Ezio ale nie jestem pewna..)
Odpisz
12 kwietnia 2014, 10:37
Hahah :P rzeczywiście 4 była fabularnie do niczego...
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2014, 14:43
@MCAssassin: napewno lepsza od AC3 i AC revelations.
Odpisz
4 lipca 2015, 21:43
@mikimak: Bez jaj, AC 3 jest spoko!
Odpisz
12 kwietnia 2014, 11:11
Tak w czasach Altaira bractwo miało nawet własne miasto. W czasach Ezia było wielu assasynów w wielu miastach w wielu siedzibach. Connor i Edward to nawet nie mówie. Według mnie seria Ac skończyła się na revelations.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2014, 18:48
@Fistaszek_PL: tak ac 1 assassyni mieli całe miasto ac brotherhood assassyni mieli kij wie ile siedzib ac 3 była wioska connora ac 4 flota edwarda i tak ona po h*j jeśli nic nie robi bractwu
Odpisz
1 lipca 2015, 22:39
@Fistaszek_PL:
Rzadko kiedy spotykam kogoś o identycznym zdaniu.
~Shh, nie patrz na date.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 01:46
Powinno być w takiej kolejnośći:
-Altair
-Ezio
-Edward
-Heytan
-Connor
Odpisz
4 kwietnia 2015, 01:45
@KontoUsunięte: 2012r.
Odpisz
9 marca 2015, 15:41
najlepsze miny
Odpisz
12 kwietnia 2014, 13:25
Tyle że i w czasach Desmonda jeszcze zakon istnieje. Może nie taki potężny, ale jeszcze nie upadł.
Odpisz
3 września 2014, 18:53
@Aracz: yyy Deasmond rok 3000?
Odpisz
12 kwietnia 2014, 18:35
Eee tam i tak najlepszy jest AC Brotherhood i AC2 1 była taka sobie 3 tez ale 4 była już słaba. :/
Odpisz
12 kwietnia 2014, 21:22
@BlackNinja77: Dla mnie najlepsza jest 2-ka, potem 4-ka, następnie 3-ka i inne po równo =)
Odpisz
12 kwietnia 2014, 16:34
Ja sobie darowałem serię Assasin Revelations, potem w ogóle mnie nie zachęciły kolejne części. Nie da się pobić klimatu Ezio.
Odpisz
12 kwietnia 2014, 14:10
Przyczyna była chyba w książce "tajemna krucjata" ale dawno nie czytałem więc nie jestem pewien.
Odpisz
12 kwietnia 2014, 13:19
Racja w czasach Altaira assasyni mieli własne miasto z zamkiem. W czasach Ezia assasyni mieli wiele siedzib w wielu miastach . A Conor i Edward ? Co zrobili dla zakonu ? Assasyni byli jakimiś brudasami z portu albo coś a Edward ukradł strój jakiemuś prawdziwemu assasynowi. Według mnie Ac skończyło się na Revelations.
Odpisz
12 kwietnia 2014, 13:45
@Fistaszek_PL: W AC IV assasyni mieli ku*ewską wyspę. Poza tym, Edward nie był assasynem, o prostu ukradł ich szaty.
Odpisz
12 kwietnia 2014, 11:54
Moim zdaniem Brother Hood było najlepsze
Odpisz
12 kwietnia 2014, 11:18
5/5
:D
Odpisz